3

 3 paslauga (-os) / 3 salonas (-ai)
Vilnius
DATA IR LAIKAS
Filtrai
Vieta
Vilnius
Pasirinkite rajoną
Rinktis
DATA IR LAIKAS
kaina

SPA ir masažai
Veidas
trukmė
Valyti filtrus
Valyti filtrus
Valyti filtrus
vilnius 3
senamiestis 3
Pirmiausia pasirinkite miestą, kad matytumėte laisvus laikus
Rinktis miestą
Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
-
kaina
spa ir masažai
spa procedūros 1
masažų kompleksai 1
veidas
makiažas 1
trukmė
1 val. 15 min. 1
1 val. 30 min. 1
2 val. 1
Eiliškumas
 • Rekomenduojami
 • Perkamiausi viršuje
 • Pigiausi viršuje
 • Brangiausi viršuje
 • Didžiausia nuolaida
Šiai paslaugai galite rezervuoti laiką salone
Subačiaus g. 17, Vilnius
4.9
( 32 )
SPA ritualas šeimai
1 val. 15 min.
3
160.00 € 145.00 € Sutaupysite 9 %

SPA SHANTI – tai vienintelis ajurvedos centras Lietuvoje, puoselėjantis 5000 metų Ajurvedos mokslo išmintį ir patirtį, ją pateikdamas skubančiam, streso išvargintam Vakarų pasaulio žmogui. Čia susipina neapsakomas jaukumas, žvakės, smilkalai, skambanti muzika bei itin prabangus Indijos karalių interjeras bei aukšta aptarnavimo kultūra.

Masažas gali būti atliekamas atskirose patalpose kiekvienam arba visai šeimai kartu vienoje masažinėje salėje.

Kiekvienam šeimos nariui:

 • „Karališkasis Shanti pasveikinimas“ (5 min.) – pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, kurią Indijoje paruošdavo karališkiesiems svečiams (dar vadinamas „maharadžų pasveikinimu“), akimirksniu sugerianti visus dienos rūpesčius, kojų galūnėse nusėdusius toksinų ir streso likučius.

Mamai:

 • viso kūno masažas su prabangiu LOTOSŲ aliejumi (45 min.)– meistras nustatys ir atliks pagal individualią prigimtį labiausiai tinkamą masažą: atpalaiduojamąjį, giluminį raumenų ar intensyvesnį.

Tėčiui:

 • tonizuojamasis viso kūno masažas su prabangiu SANDALO aliejumi (45 min.)– masažo metu susipina tonizuojančio ir giluminio, išmaigančio raumenis, masažų technikos.

Vaikui (iki 14 metų):

 • vaikiškas viso kūno masažas (40 min.) – SPA centro lankytojai tėveliai juokauja: „Kartą paragavę masažo prisilietimo, vaikai mieliau net už kino seansą su spragėsiais renkasi šią pramogą“. Vaikui, atsižvelgiant į jo prigimtį (aktyvus, ramesnis, jautresnis, lėtesnis ir kt.), meistras atlieka labiausiai subalansuotą masažą.

Po masažo visiems patiekiama:

 • arbata arba ajurvedinis „Shanti Masala“ gėrimas – po procedūros galima pasirinkti žolelių arbatą arba prieskoninį firminį SPA centro gėrimą su cinamonu, imbieru ir kitais egzotiškais prieskoniais;
 • žmogaus prigimties testas pagal ajurvedą (7 min.) – prie arbatos bus pateiktas kūno, emocijų ir sveikatos nustatymo testas pagal ajurvedinę došų teoriją. Atlikus testą, bus suteiktos praktinės instrukcijos ir rekomendacijos kasdienei sveikai gyvensenai pagal nustatytą došą: mityba, dienos rėžimas, užsiėmimai, veiklos.


Trukmė
1 val. 15 min.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: