
Nugaros ir juosmens srities gydomasis masažas
Segmentinis masažas
Manualinis (osteopatinis) kraneosakralinis masažas – tai gydymo metodas, kurio metu yra derinami manualinė terapija ir klasikinis masažas. Šis derinys padeda normalizuoti kraujotaką, atsikratyti kankinančio skausmo ir kitų simptomų. Manualinė terapija veikia ne tik minkštuosius audinius, bet ir kaulus, padidina kraujo tekėjimą ir stimuliuoja atkūrimo procesus. Kranialinė ostepatija (lot. „cronio“ – kaukolė, „sacral“ – kryžkaulis) – tai kaukolės kaulų padėčių atkūrimas, smegenų kraujotakos ir skysčio cirkuliacijos pagerinimas. Šis masažas rekomenduojamas, jei vargina: • galvos skausmas, migrena; • įtampa, nerimas, nemiga, energijos trūkumas, nuovargis; • elgesio sutrikimai, įniršio priepuoliai, depresija; • astma, sinusitas, bronchitas, ausų infekcijos, otitas, tonzilitas; • nugaros skausmai, peties ir menties periartritas, sąnarių uždegimas, nervų šaknelių uždegimas, lėtinis kulkšnies sausgyslės patempimas, su sąnariais susiję sutrikimai, nugaros, kaklo skausmai, nuolatiniai kūno skausmai, kaklo sužalojimas, stuburo iškrypimai, pooperaciniai padariniai, sąaugos; • virškinimo problemos. Masažus atlieka kvalifikuotas masažo terapeutas turintis medicininį išsilavinimą, didelę praktinę patirtį bei gilias anatomines žinias. Švelnios, šiltos ir stiprios rankos grąžins jums sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą.
Vyriškas plaukų kirpimas + galvos plovimas
Galvos odos šveitimas nusveicia visa susikaupusį purvą, skatina folikulų veikla ir maitinanti kaukė
Galvos odos šveitimas nusveicia visa susikaupusį pusva nuo galvos odos, skatina folikulų veikla ir maitinanti kaukė
Holistinis masažas paliečia visą žmogaus kūną, raumenų grupes, sąnarius, giluminius raumenis. Žmogus yra visuma, viskas turi būti subalansuota. Holistinis masažas nuo įprastų masažų skiriasi panaudojamų technikų gausa ir minties galia, todėl tai paveikia žmogaus emocinę savijautą. Šis kūno masažas leis pašalinti raumenų nuovargį, sąstingį, nuramins ir harmonizuos, atpalaiduos nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių neigiamų emocijų, leis pagerinti kraujo apytaką, audinių mitybą, pagerins bendrą organizmo būklę. Masažas šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, leidžia visam kūnui maksimaliai atsipalaiduoti.
Priešraukšlinio veido masažo rezultatai matomi jau po pirmojo masažo seanso. Speciali chiromasažo technika didina veido giliųjų raumenų, mimikos raumenų tonusą, gerina kraujotaką ir odos elastingumą. Chiroplastinis priešraukšlinis masažas (chiromasažas) padeda panaikinti veido raumenų įtampą, užkerta kelią naujų raušlių susidarymui bei sumažina jau esančias raukšles ir turi patempimo efektą tai būdas atjauninti veido odą be plastikos chirurgo pagalbos. Rekomenduojamas kursas: 10 kartų 1 arba 2 kartus per savaitę (individualų kursą gali rekomenduoti masažo specialistė, atsižvelgusi į tavo veido būklę ir pageidaujamą rezultatą).
Ajurvedinis potli nugaros masažas karštais maišeliais – tai unikali, giliai ir efektyviai veikianti visą kūną terapija, atliekama karštais žolelių maišeliais pagal senas ajurvedos tradicijas. Procedūros metu plastiškais bei sąmoningais, maišelių ir rankų prisilietimais, stimuliuojami kūno raumenys ir sąnariai. Masažas turi gydomąjį, raminantį ir antistresinį poveikį. Ajurvedinis Potli masažas karštais maišeliais yra ypač naudingas specifinių susirgimų ar skausmų atvejais, kai reikia malšinti specifinio tipo nugaros, raumenų, sąnarių skausmus, pečių juostos sąstingį ir gali būti rekomenduojamas visam kūnui arba konkrečioms kūno dalims, kaip viso kūno atpalaiduojantis masažas. Potli maišelių sudėtis natūrali ir gydomoji. Potli – gydomųjų žolelių mišinys maišelyje, naudojamas procedūroje kartu su šiltais ajurvediškais aliejais. Priklausomai nuo ligos ar skausmo pobūdžio, masažo procedūra pritaikoma kiekvienam konkrečiam asmeniui pagal specifinį ajurvedinį žmogaus kūno tipą. Mūsų gyvenimo tempas sukelia įvairius spazmus kūne dėl nervų sistemos veiklos ir energetikos išsiderinimo. Spazmuotoje vietoje sutrinka kraujotaka, bei ląstelių mityba ir jų medžiagų apykaitos atliekų – toksinų – pašalinimas. Pasekmė – įkyrus varginantis skausmas, nerangus kūnas, stuburo išvaržos, sąnarių deformacijos ir kiti raumenų spazmai. Ajurvedinis potli masažas karštais maišeliais: 1. gerina organų ir raumenų kraujotaką, mažina arba panaikina įvairius spazmus kūne 2. giliai sutepa sausgysles, sąnarinius kaulų paviršius 3. mažina arba visai pašalina įvairios kilmės skausmus sąnariuose, stubure ar raumenyse 4. gydo sausgyslių patempimus 5. naudingas sportuojant, kai naudojamos didelės apkrovos, sunkiai dirbant 6. gerina paralyžiaus padarinius, tinka esant reumatui, reumatoidiniam artritui 7. šalina toksinus – sudaro sąlygas ląstelei, organui ir sistemai apsivalyti 8. gerina audinių ir organų funkcijas 9. sumažina raumenų, stuburo, sąnarių skausmus 10. gerina odos mitybą, valo odą kaip šveitiklis, ją atjaunina, stangrina bei maitina.
Masažo nauda
Refleksologinis pėdų masažas yra grindžiamas idėja, kai tam tikri taškai pėdose būna atsakingi už konkrečias kūno vietas. Tai reiškia, kad tokios terapijos metu stipriu ir tiksliu paspaudimu masažuojant refleksinius taškus pėdų srityje atpalaiduojamos bei atgaivinamos pervargusios kojos, taip pat gerėja kraujotaka, atslūgsta įtampa ar stresas, aprimsta patys įvairiausi skausmai. Minėti taškai pėdose skirstomi pagal energijos tėkmę skirtingose kūno zonose. Atliekant refleksologinį pėdų masažą yra veikiami marmos taškai. Būtent jie žmogaus kūne sukuria ypatingą žemėlapį. Bet kuris pėdose ar kojose esantis taškas yra susietas su konkrečiu organu žmogaus kūne, tad masažuojant pėdas išsijudina nebecirkuliuojanti energija, besikaupianti kūno apatinėje srityje. Masažo nauda sveikatai bei psichologinei būsenai jau seniai yra įrodyta mokslininkų. Tokia terapija geba padėti ne vien atpalaiduoti kūno raumenyną, taip pat ypač teigiamai veikia kiekvieno žmogaus savijautą, padeda susitvarkyti su nuovargiu. Tokią naudą teikia ypatingai refleksologinis pėdų masažas. Pėdos – žmogaus kūno dalis, kuri jungia su žeme. Pėdos be poilsio mus nešioja, tad jomis tiesiog privalu tinkamai pasirūpinti. Jose gausybė nervinių ląstelių, betarpiškai susietų su įvairiais organais, tad toks masažas sustiprina bei atkuria jų veikimą. Pėdose aptinkami marmos taškai harmonizuoja došas, geba padėti įveikiant nuovargį ar net tingulį. Šalina įtampą Atliekant tokį pėdų masažą, paspaudimų ir glostymo technika, veikiami taškai. Jie pakankamai intensyviai veikia visame kūne jaučiamą įtampą, tad po tokio seanso ne vien kojos atrodys besvorės, taipogi net visas kūnas bus nepaprastai dėkingas. Refleksologinis pėdų masažas – neginčijamai ypatingas masažas, veiksmingai suteikiantis galimybę visam kūnui atgauti harmoningą veikimą ypač greitai, be jokių valios pastangų. Refleksologinio masažo naudą patyrusieji jau po pirmojo karto atsiliepia maždaug taip: „Jausmas toks, kad ne tik rankų, bet ir kojų nebejaučiu, nuo pečių tarsi viso gyvenimo problemos prapuolė“. Dauguma žmonių, neišbandę tokios masažo technikos, iki tol nė nenumanė, kokio stiprumo įtampa buvo susikaupusi, kokios iš tiesų dažnai būna įsitempusios pėdos. Po tokios terapijos dauguma pasijunta gerokai lengviau ne tik todėl, jog atpalaiduojamos pėdos, taip pat ir todėl, kad tampa geresnė bendra savijauta.
Modelinis vyriškas kirpimas
Vaikų kirpimas
Kasdieninis sušukavimas
Moteriškas trumpų plaukų kirpimas
Vyrų kirpimas žirklėmis
Atpalaiduojantis pėdų masažas
Kojų masažas
Vedos sako, kad pėdose susikaupia visas mūsų nuovargis. Jose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama įvairių organų veikla. Masažuojant taškus normalizuojama kraujotaka, atsipalaiduos raumenys, mažės įtampa. Be to pėdų masažas padės suminkštinti suragėjusią odą, pagreitins ląstelių regeneraciją ir padės apsaugoti nuo skausmingų įtrūkimų. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, naudojami pašildyti natūralūs aliejai. Pradžioje pėdos įvyniojamos į karštą rankšluostį, pamerktą atpalaiduojančio aliejaus lašais. Sudrėkintą odą, švelniai nušveičiama -pilinguojama. Po to sudrėkintu rankšluosčiu nuvalome ir atliekame masažą. Pėdos įtrinamos į aliejaus mišinį.
Dažnas skundžiasi maudimu sąnariuose,sąstingiu, artritu ir panašiomis problemomis.Visus šiuos simptomus sumažins bei palengvins ajurvediniai masažai su šiltais aliejais. Tai prevencija prieš skausmą ir turi gydomąjį poveikį.
Išbandykite ajurvedinį nugaros masažą!
Jis pagerins kraujo apytaką,valys limfinės sistemos toksinus, padės atsipalaiduoti ir atgausite jėgas.
Masažo metu yra atpalaiduojami įsitempę raumenys, slopinamas stresas, įtampa, sumažinamas dirglumas, oda aprūpinama deguonimi, gerinama medžiagų apykaita, atstatoma vidinė pusiausvyra ir harmonija.