Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turi čekį? Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

PASIUTUSIOS LAPĖS DOVANA VISOMS LAPUTĖMS

EL. KNYGA „LAVIJOS IR LAPĖS GIDAS: GROŽIS NEREIKALAUJĄ AUKŲ - TAI MOTERIŠKUMOPUOSELĖJIMO BEI ĮVAIRIŲ GROŽIO PATARIMŲ GIDAS KIEKVIENAI IŠ JŪSŲ!

GAUTI SAVO EL. KNYGĄ LABAI PAPRASTA: 

 • Eik į puslapį mano.pasiutuslape.lt/lapes_gidas
 • Įvesk reikiamą informaciją.
 • Patvirtink savo el. paštą ir naujienlaiškio prenumeratą.
 • Atsisiųsk savo el. knygą.

KNYGOS NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 • Organizatoriai: UAB „Gera dovana" (toliau – Organizatoriai).
 • Nuoroda į knygą atsiunčiama registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu. 
 • Asmenys, norintys atsisiųsti nemokamą el. knygos „Lavijos ir Lapės gidas: grožis nereikalauja aukų“ kopiją, sutinka, kad registracijos metu užpildytoje formoje jų nurodytus duomenis (vardas ir el. paštas) organizatoriai tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslais. Vartotojai, nepageidaujantys, kad jų nurodyti duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, apie tai turi pranešti el. p. info@pasiutuslape.lt.
 • Vartotojai lengvai gali atsisakyti naujienlaiškių paspaudę gautame laiške esančią nuorodą „Atsisakyti čia“. Nemokamą el. knygos kopiją gali gauti tik vartotojai, gavę el. laišką į pašto dėžutę, kurios adresą nurodė registracijos metu ir paspaudę mygtuką „PATVIRTINTI“.
 • Jaunesni nei 16 metų asmenys dalintis savo kontaktine informacija gali  tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis gauti el. knygą patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su el. knygos atsisiuntimo, naudojimosi ir platinimo taisyklėmis bei sąlygomis.
 • Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti el. knygos atsisiuntimo taisykles ir apie tai paskelbti www.pasiutuslape.lt.

Parsisiuntus el. knygą Jūs besąlygiškai sutinkate su žemiau pateiktomis knygos naudojimo / platinimo taisyklėmis:

 • Primename, jog užsakytą iš mano.pasiutuslape.lt/lapes_gidas el. knygą „Lavijos ir Lapės gidas: grožis nereikalauja aukų“ draudžiame naudoti savavališkais tikslais.
 • El. knyga „Lavijos ir Lapės gidas: grožis nereikalauja aukų“ yra saugoma autorių teisių, prekės ženklų, patentų ir kitos intelektinės nuosavybės įstatymų (apibendrinant – „Intelektinės nuosavybės įstatymai”). Bet koks turinio ar iliustracijų neteisėtas naudojimas gali pažeisti intelektinės nuosavybės įstatymus.
 • El. knygos „Lavijos ir Lapės gidas: grožis nereikalauja aukų“, užsakytos iš mano.pasiutuslape.lt/lapes_gidas, turinys yra skirtas Jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti naudojamas komerciniams tikslams.
 • El. knygos „Lavijos ir Lapės gidas: grožis nereikalauja aukų“ gavimas iš mano.pasiutuslape.lt/lapes_gidas nesuteikia jokių aiškių ar numanomų turinio ar iliustracijų autorių teisių perleidimo. Jūs negalite jokiu būdu, jokiomis priemonėmis, neribojant teritorijos kopijuoti, publikuoti, perduoti, parduoti, keisti, pritaikyti, kurti išvestinius darbus, nuomoti, skolinti, perleisti, pla-tinti, licencijuoti, perdaryti ar kitaip modifikuoti turinį ar iliustracijas.
 • Jūs sutinkate ir neprieštaraujate dėl turinio, iliustracijų ir kitos intelektinės nuosavybės teisės ir autorių teisių priklausymo (UAB „Gerai dovanai“ ir Lavijai Šurnaitei). Niekas neturi būti aiškinama taip, kas suteiktų Jums kokias nors autorių ar nuosavybės teises į knygos „Lavijos ir Lapės gidas: grožis nereikalauja aukų“, užsakytos iš mano.pasiutuslape.lt/lapes_gidas, turinį ar iliustracijas be aiškaus raštiško (UAB „Geros dovanos“ ir Lavijos Šurnaitės) leidimo. Jei toks leidimas yra atšaukiamas arba keičiamas, nuo pakeitimo raštu išsiuntimo momento įsigalioja pakeitimo rašte išdėstytos sąlygos.
 • Jei nesutinkate su šiomis taisyklėmis, Jūs negalite naudotis tinklapyje / knygoje esančiu turiniu.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. p. info@pasiutuslape.lt

 

©2017 „Gera Dovana“. Visos teisės saugomos


APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: