Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

SPA IR GROŽIO GIRIOJE TAPO ŠVIESIAU

2017-11-15

SPA IR GROŽIO GIRIOJE TAPO ŠVIESIAU

Ką reiškia „Lapė atsinaujino“ ir kuo čia susijusęs faktas, jog „girioje tapo šviesiau“?

Kaip ir minėjau ankščiau, „kailiuko“ pasikeitimas – ilgai tobulintas ir visų labai lauktas momentas! Nauja Lapė, tai tavo individualus salono puslapis, išskirtinės ir tik stipriausios grožio bei SPA kategorijos, paslaugų filtrai pagal lokaciją ir daug daugiau...

Tikiu, jog el. parduotuvę ir jos naują dizainą išnarstysite po atskirą kaulelį, tačiau noriu pristatyti ir trumpai aptarti kelis svarbiausius įvykusius pasikeitimus šiandienai.

Nori viską pamatyti savo akimis, kodėl nuo šiol SPA ir GROŽIO girioje tapo šviesiau? Tuomet skaityk toliau... 

 

 

  

Lapė atsinaujino – kas, kur ir kodėl?! 

 INDIVIDUALI EL. PARDUOTUVĖ – JŪSŲ SALONO PUSLAPIS

 • Taip, nuo šiol viskas jūsų rankose. Naudokitės proga ir įkelkite geriausias salono nuotraukas – juk interjeras yra vienas iš svarbiausių aspektų priimant sprendimą, kur norime pasimėgauti SPA ar grožio procedūra!

 

Lapės patarimas: Salono interjero nuotrauka su darbuotojais, atliekančiais procedūras, yra kur kas efektyvesnė ir patikimesnė. Juk klientui tampa dar aiškiau, ko tikėtis, pasirinkus procedūra pas jus. Neleiskite jiems būti abejingiems.

Rekomenduojamas nuotraukų dydis: 807 × 446px.

 • Nepamirškite ir informatyvaus, jūsų salono stilių bei individualumą atskleidžiančio aprašymo. Dažnai tai pirmasis momentas, kai klientas susipažįsta su salonu. Juk visi žinome pirmojo įspūdžio svarbą!

Lapės patarimas: 300 – tai minimalus salono aprašymo simbolių skaičius. Būtent tokio ilgio aprašymas atvaizduojamas po salono nuotrauka, tad svarbiausią informaciją pateikite būtent pradžioje. Tačiau labai rekomenduoju parašyti išsamų salono aprašymą, kuris ne tik padės klientams sužinoti apie jus daugiau bet ir taps svarbiu įrankiu jūsų salono paieškai „Google“ sistemoje.

 • Salono paslaugų sąrašas – pateikite detalią informaciją apie visas jūsų salono teikiamas paslaugas. Nustatykite JŪSŲ atžvilgiu tinkamiausias kainas, kurkite nuolaidas ir sąlygas, juk jūsų salono puslapis – jūsų rankose.

Lapės patarimas: paslaugos pavadinimui naudokite raktinius, geriausiai paslaugą atspindinčius žodžius, o skliausteliuose pateikite svarbiausią papildomą informaciją (pvz., asmenų skaičių)

 
 • Tikslus salono adresas bei darbo laikas nuo šiol tampa visa ko ašimi. Dešinėje pusėje, salono puslapyje, matomas žemėlapis padeda klientui aiškiai ir, svarbiausia, greitai nuspręsti, ar salonas yra tinkamoje lokacijoje. Apačioje pateiktas visos savaitės darbo laikas padeda klientui iš anksto planuoti savo laiką. Nepaneigsime, kiekviena minute yra svarbi!

Lapės patarimas: Tiksli informacija svarbiau nei galvojate. Patikrinkite ją dukart!

 KATEGORIJOS – PAPRASTESNIS PASLAUGŲ IEŠKOJIMAS KLIENTAMS

Išgryninome lankomiausias klientų kategorijas, kurioms galite priskirti savo teikiamas paslaugas.

Pagrindinės kategorijos matomos įrankių juostoje:

 • SPA ir masažai
 • Veidas
 • Nagai
 • Depiliacijos

Subkategorijos slypi paspaudus kiekvieną kategoriją:

 • Makiažas
 • Veido procedūros
 • Kūnas
 • Plaukai
 • Dantys
 • Estetinė medicina
 • Tatuiruotės ir auskarai

ir kita...

Smagiausia dalis ta, jog visos tavo salono paslaugos, priskirtos specifinei kategorijai, bus matomas viename bendrame sąraše! Didelė konkrečios kategorijos paslaugų pasiūla – kliento akimis – stiprybė.

Lapės patarimas: Kategorijoms priskirkite tik tinkamiausius pasiūlymus. Abejojate dėl paslaugos ir kuriai kategorijai ji būtų tinkamiausia? Susisiek su manim! info@pasiutuslape.lt

 

 PASLAUGŲ PAIEŠKA PAGAL LOKACIJĄ

 • Salono lokacija, kurios svarba jau buvo minėta ankščiau, tampa filtru, ieškantiems paslaugų arčiau namų! Tai galimybė klientams ne tik taupyti laiką ir rinktis paslaugas tik arčiausiai esančiuose salonuose, bet ir atrasti naujus ar dar neišmėgintus grožio bei SPA meistrus.

Lapės patarimas: Įvesdami salono adresą, būtinai nurodykite ir rajoną, kuriame įsikūręs salonas. Taip palengvinsite salono paiešką visiems potencialiems klientams.

Daugiau džiuginančių naujienų laukia visai netrukus...

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO:

Daugiau