Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Tikrinti čekį Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

TA PATI LAPĖ – KITAS KAILIUKAS

2017-11-14

TA PATI LAPĖ – KITAS KAILIUKAS

Esu bene draugiškiausia ir gudriausia grožio paslaugų elektroninė parduotuvė. Aš žinau visus kelius ir visas paslaptis, tad padėsiu Jums lengvai pasiekti grožio paslaugų ieškančius klientus ir padidinti jūsų pardavimus!

Iš pirmo žvilgsnio, viskas lyg ir lieka taip, kaip buvo, tačiau visa tai tik pirmas žingsnis didelio ir ilgai siekto tikslo link. Jūsų rankose ne tik individuali el. salono parduotuvė, bet ir efektyvi paslaugų reklama, kuri padės pasiekti tikslinius klientus ir auginti jų lojalumą. O svarbiausia, visa tai atidžiai Pasiutusios lapės komandos atrinkti, geriausi ir efektyviausi sprendimai – Jums ir Jūsų verslui.

 

 

Tad kas gi slepiasi po „naujuoju kailiuku?

INDIVIDUALI EL. PARDUOTUVĖ

  • Papasakok apie savo veiklą ir teikiamas grožio paslaugas. Pademonstruok sumanumą ir savo klientams prisistatyk taip, kaip nori.
  • Lanksčiai formuok savo paslaugų asortimentą su palankiausiomis kainomis bei nuolaidomis. Tavo paslaugų sąrašas priklauso tik nuo tavęs, paslaugų skaičius neribojamas.
  • Ilsėkis po darbo. Pardavimai gali vykti visą parą. Klientai paslaugos paiešką ir įsigijimą galės atlikti bet kada, net ir tada, kai tu miegosi grožio miegu.
  • Augink savo grožio paslaugų paklausą ir klientų lojalumą kartu su Lape.

VERTĖ TAVO VERSLUI

  • Informuok savo tikslinę auditoriją apie teikiamas paslaugas, darbo specifiką ir pasiek daugybę klientų, kurie paslaugų ieško internetu. Juk būtent čia jų ieško dauguma!
  • Sutaupyk daug pinigų bei laiko. Puikiai funkcionuojančios įmonės elektroninės parduotuvės sukūrimas brangiai kainuoja, o štai prisijungimas prie Lapės platformos – nemokamas. Mokama tik už rezultatą – už parduotą paslaugą.
  • Svarbiausios elektroninės komercijos sudedamosios dalys nuo šiol vienoje vietoje: tavo salono / specialisto pristatymas, paslaugų aprašymas ir galiausiai pats rezultatas – paslaugos pardavimas.

EFEKTYVI TAVO PASLAUGŲ REKLAMA

  • Kiekvieną mėnesį grožio paslaugų Lietuvoje ieškoma vidutiniškai 220 tūkst. kartų. Prisijunk prie sumaniosios Lapės platformos ir būk matomas pirmuosiuose „Google“ paieškos puslapiuose!
  • Lapė apie savo partnerius pasakoja ne tik socialinėje erdvėje, bet ir naujienlaiškiuose, kuriuos kas mėnesį gauna 10 tūkst. lojalių Lapės sekėjų. „Pasiutus Lapė“ gerbėjų skaičius feisbuke siekia 25 tūkst. Lapės internetinėje parduotuvėje kiekvieną mėnesį grožio paslaugų ieško 20 tūkst. potencialių klientų. Stambių reklamos kampanijų metu lankytojų srautas išauga iki 50 tūkst. Lapės taikomos priemonės veikia, tad prisijunk ir pritrauk daugybę kokybiškų grožio paslaugų ieškančių klientų.
  • Esi savo srities, bet ne elektroninės komercijos guru? Visa reklama ir komercija pasirūpins Lapės komanda. Mes padėsime užtikrinti stabilų klientų srautą!

 

Susipažink su Lapės komanda

Turbūt nieko keisto, jog Pasiutusios Lapės komandą sudaro tik pasiutę nariai! Kitaip tariant, tai savo srities profesionalai, kasdien ieškantys naujų ir kiekvienam iš Jūsų tinkamiausių sprendimų, atnešančių aukščiausius rezultatus! Negana to, jie yra ir tokie pat pasiryžę glūdų SPA ir GROŽIO pasiūlymų mišką jums nuspalvinti šviesiomis spalvomis! Tad iškilus klausimams drąsiai jiems rašykite, klauskite ir mokykitės!

P. S. Jei atkreipsite dėmesį į jų gyvenimo moto, parašytą apačioje, atrasti bendrą kalbą bus dar paprasčiau!

 

Marta Černiauskaitė

El. komercijos projektų vadovė

info@pasiutuslape.lt

Moto: „Meilė sau – privaloma”

 

Asta Stasiulytė

Pardavimų vadybininkė 

asta.stasiulyte@pasiutuslape.lt

Moto: „Laimė atitenka tam, kuris daug dirba”

 

 Roneta Bajorinaitė

El. prekybos specialistė

info@pasiutuslape.lt

Moto: „Daryti tai, kas atrodo neįmanoma”

 

Andrius Triponas

Interneto reklamos vadovas

info@pasiutuslape.lt

Moto: „Iššūkiai motyvuoja labiausiai”

 

 

 Nori tapti Lapės partneriu? 

Susisiek su mumis el paštu. asta.stasiulyte@pasiutuslape.lt

Arba užpildyk žemiau pateiktą formą ir su Tavimi kuo greičiau susisieksime mes!

 

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: