Pasiutuslape.lt veikla 03.16 - 03.30 dienomis

 

Mielas kliente,

 

„Pasiutus Lapė“ apgailestauja dėl „Covid-19“ viruso sukeltų nepatogumų.

 

Mūsų darbuotojų, partnerių ir klientų saugumas yra vienas didžiausių mūsų veiklos prioritetų, todėl, siekdami sumažinti galimus pavojus, vadovaujamės visomis Lietuvos valstybės ir PSO teikiamomis rekomendacijomis. Ėmėmės visų įmanomų prevencinių priemonių, padedančių užtikrinti klientų, darbuotojų ir jūsų – partnerių saugumą. Biuro darbuotojai dirba nuotoliniu režimu, susitikimai perkelti į virtualią erdvę.

 

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

 

Nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu yra draudžiama teikti SPA, reabilitacijos paslaugas, jei jos nėra susijusios su gydymu, taip pat draudžiama kirpyklų, grožio salonų veikla.

 

Mūsų rekomendacijos šiuo laikotarpiu:

Jeigu turite rezervavę laiką apsilankymui salone, rekomenduojame susisiekti su paslaugos teikėju ir Jums bus pasiūlytas kitas patogus laikas. Jūsų nupirkti čekiai lieka galiojantys, o čekių galiojimas nesikeičia t.y. galima pasinaudoti čekiu po karantino. Jeigu čekio galiojimas baigiasi karantino metu,susisiekite el.paštu  info@pasiutuslape.lt.

 

Veikla karantino metu:

Nors šalyje paskelbtas karantinas, e. prekyba nesustoja –praskaidrinti nuotaiką ar nustebinti dovana vis dar galima.

 

Nuolat stebime situaciją visame pasaulyje ir kitose šalyse, kur veikia „Gera dovana“ įmonių grupė – Lenkijoje ir Latvijoje. Visose šalyse užtikriname darbuotojų, partnerių ir klientų saugumą bei raginame visus piliečius būti atsakingus ir rūpintis savo sveikata.

 

Būkite sveiki ir saugokite vieni kitus!

 


APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: