Biorevitalizacija: grožio pasaulį pakeitusi procedūra

2019-06-12

Biorevitalizacija: grožio pasaulį pakeitusi procedūra

Kad ir kaip nesinorėtų pripažinti, bet mūsų oda veikiama aplinkos, streso bei metų sensta ir su laiku jai ima trūkti drėgmės, mažėja elastingumas, oda atrodo suglebusi. Labiausiai tai įtakoja hialurono rūgšties kiekio mažėjimas. Žinoma, griebiamės įvairių drėkinančių kremų, losjonų ir tikimės, kad tai bus efektyvu. Deja, taip odą drėkiname tik iš išorės, gilesni sluoksniai lieka nepamaitinti. Žinoma, blogiau tikrai nebus ir rūpintis savo oda privaloma kasdien, tačiau norint gausiai papildyti odą rekomenduojame išbandyti biorevitalizciją.

Biorevitalizacija - kas tai?

Biorevitalizacija – tai injekcinė procedūra, kurios metu drėkinami gilieji odos sluoksniai, gerinama odos būklė bei išvaizda. Tokios procedūros metu po oda maža adatėle yra suleidžiama injekcija su nestabilizuota hialurono rūgštimi. Hialurono rūgštis po oda pradeda skaidytis, tuomet susidaro puikios sąlygos daugintis fibroblastams (fibroblastai – yra tarsi jaunystės ląstelės, jos gamina tropokolageną ir formuoja skaidulas).

Hialurono rūgšties suleidimas po oda skatina elastino ir kolageno gamybą. Jūsų odoje po šios procedūros prasideda natūralus odos atsinaujinimo procesas, sumažėja raukšlelių, išryškėja natūralus veido kontūras. Oda tampa skaistesnė, lygesnė ir drėgnesnė.

Biorevitalizacijos kaina svyruoja nuo 45 iki 150 EUR. Kaina skiriasi nuo to kokiam odos plotui atliema procedūra, kiek sunaudojama hialurono. Šiai procedūrai rinkitės tik patikrintą specialistą, kuris turi licenziją šios procedūros atlikimui.

Biorevitalizacija Kaune atliekama Beauty loft S3 salone pas grožio specialistę Virginiją, biorevitalizacija Vilniuje atliekama šiose studijose: NovaClinic, MY Studio, Barenda.

Kodėl biorevitalizacija efektinga?

Hialuronos rūgštis veidui yra vienas svarbiausių komponentų. Todėl kai mažėja hialurono rūgšties, odai vis sunkiau atsinaujinti. Biorevitalizacija suteikia progą odai natūraliai atsinaujinti, oda papildoma hialurono rūgštimi, kuri tarsi pažadina organizmą ir miegančias ląsteles. Ši procedūra atliekama mikropapulių ir retrogradinių linijų būdais. Tam, kad oda būtų tinkamai sudrėkinta, būtina tolygiai suleisti hialurono rūgštį.

Biorevitalicijos privalumai:

 • Greitai atliekama.

 • Oda tampa elastingesnė.

 • Oda tampa skaistesnė, drėgnesnė.

 • Išnyksta mažesnės ir sumažėja didesnės raukšlelės.

 • Didėja odos tonusas.

 • Užtenka kelių procedūrų ilgam efektui.

Kada yra atliekama biorevitalizacija?

Biorevitalizacija atliekama:

 • Norint ustabdyti odos senėjimą.

 • Siekiant sumažinti ar visai panaikinti mažus randelius.

 • Siekiant išsaugoti kuo ilgiau jaunesnę odą.

 • Norint padidinti odos elastingumą ir stangrumą.

 • Siekiant sumažinti mimikos raukšleles.

 • Norint pagražinti veido ovalą.

 • Ruošiantis botulino injekcijoms.

 • Pagerinti odos spalvą.

 • Pogimdyvniu laikotarpiu.

 • Derinant su plastinėmis operacijomis, cheminiu pilingu, dermobrazija ir kitomis estetinėmis procedūromis.

 • Prieš lepinantis saule arba po deginimosi saulėje siekiant atgaivinti odą.

Po procedūros per pirmąsias 12 valandų nerekomenduojami naudoti makiažo, pirmą savaitę vartoti kiek mažiau skysčių nei įprastai, nemiegoti ant pilvo, nesilankyti pirtyse.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Biorevitalizacijos procedūrą rekomenduojama atlikti 2 – 4 kartus. Kiek tiksliai kartų prireiks, Jums galės atsakyti specialistė, kuri tai nustatys pagal Jūsų odos būklę, taip pat stebės kaip vyksta pasikeitimai po pirmųjų procedūrų.

Tarp procedūrų rekomenduojama išlaikyti 3 – 4 savaičių laiko tarpą. Užbaigus procedūrų kursą rekomenduojama po 3 – 4 mėn. atlikti palaikomąją procedūrą.

Biorevitalizacijos procedūra užtrunka nuo 30 iki 40 minučių, priklausomai nuo to kokiai sričiai atliekama procedūra.

Biorevitalizacija puikiausias būdas pasirūpinti savo odos grožiu be operacijų. Šios procedūros metu Jūs pabudinsite užmigusias ląsteles, kurios atliks visą reikalingą darbą odos atsinaujinimo procesuose. Niekas net nesužinos, kad dailinote savo veido ar dekoltė srities odą, kadangi neliks jokių pastebimų požymių. Tačiau pasiruoškite komplimentų jūrai - odos grožis tikrai neliks nepastebėtas!Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: