Blakstienų priauginimas: būdai, pliusai ir minusai, kainos

2019-06-18

Blakstienų priauginimas: būdai, pliusai ir minusai, kainos

Ar svajojate kas rytą atsikėlusios ir pažvelgusios į veidrodį džiaugtis tobulomis, ryškiomis blakstienomis? Koks puikus jausmas kai nereikia kas rytą dažyti blakstienų, o kas vakarą nuo jų pašalinti blakstienų tušą. Skamba lyg svajonė, bet ji labai reali ir lengvai įgyvendinama.

Moterims, kurios trokšta bet kuriuo paros metu džiaugtis išraiškingu žvilgsniu, puiki išeitis - blakstienų priauginimas. Tai itin išpopuliarėjusi grožio procedūra, kuri ne tik palengvina kasdienybę, bet ir leidžia džiaugtis tobulomis blakstienomis net toms, kurios negali džiaugtis natūralių blakstienų gausa. Kasdien atrodysite žavingai, be to, tai puiki išeitis net vykstant atostogauti, kai visiškai nesinori kasdien stoviniuoti prie veidrodžio.

Blakstienų priauginimas tapo įprasta grožio procedūra daugeliui moterų. Tiesa, ji tinka ne kiekvienai, kadangi kartais pasitaiko, kad gali alergizuoti klijai arba net pačios blakstienos. Blakstienos gali būti tiek sintetinės, tiek natūralios, kurios pagamintos iš audinių, sabalo ar lapės plaukų. Tiesa, verta paminėti, kad būtent natūralių plaukų blakstienas priauginimui Lietuvoje naudoja jau reta specialistė. Dirbtinės blakstienos alerginę reakciją sukelia daug rečiau, nei natūralios.

Blakstienų priauginimas - pliusai ir minusai

Blakstienų priauginimo procedūra kaip ir bet kokia kita, turi savų pliusų ir savų minusų. Visų pirmiausia, procedūra labai patraukli tuo, kad nebereikia kasdien dažytis blakstienų tušu. Daugeliui šis procesas nėra mielas, be to, dažant tušu blakstienos dažnai sulimpa, atrodo nenatūraliai, o dienos bėgyje tušas nubyra, gavęs vandens nubėga. Tuo tarpu priaugintos blakstienos leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis, ryškiomis ir tankiomis blakstienomis nepriklausomai nuo aplinkos poveikio.

Priaugintos blakstienos leis jaustis gražia, kad ir kokia veikla užsiimtumėte - sportuojant, plaukiojant baseine, gulint paplūdimyje, linksminantis.

Blakstienų priauginimo procedūra puikiai tiks net ir toms, kurios nešioja kontaktinius lęšius.

Žinoma, ši grožio procedūra tinka tikrai ne visoms. Pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti ar nesate alergiška klijams, kuriais priklijuojamos blakstienos, todėl geriausia jei specialistė Jums priklijuotų tik kelias blakstienas, kad galėtumėte stebėti ar nekyla alerginių reakcijų. Tik tuomet drąsiai keliaukite į saloną prisiauginti blakstienų.

Priaugintų blakstienų negalima liesti rankomis, todėl jei dažnai liečiate akių zoną, priaugintos blakstienos ilgai neatlaikys ir ims kristi.

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti priaugintas blakstienas ir laikytis specialisto rekomendacijų. Blakstienas būtina reguliariai plauti, tinkamai iššukuoti. Neprižiūrint dirbtinių blakstienų gali užsiveisti net blakstienų erkučių, kurios tikrai grožio Jums nepridės. Tuomet akių vokai parausta, oda šerpetoja, niežti.

Blakstienų priauginimo tipai

Yra du skirtingi blakstienų priauginimo tipai – klasikinis blakstienų priauginimas ir volume blakstienų priauginimas. Pagrindinis skirtumas tarp šių būdų yra blakstienų skaičius klijuojamas ant Jūsų natūralios blakstienos. Klasikinis blakstienų priauginimas dabar net rečiau pasirenkamas nei Volume, kadangi dauguma moterų norį kuo tankesnių blakstienų, kad akys atrodytų išraiškingesnė.

Klasikinis blakstienų priauginimas

Atliekant priauginimą klasikiniu būdu yra laikomasi taisyklės vienas prie vieno. Tai reiškia, kad viena dirbtinė blakstiena klijuojama prie vienos natūralios blakstienos. Taip rezultatas leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis blakstienomis. Žinoma, jos ilgesnės, ryškesnės ir atrodys tankiau. Natūralios blakstienos priaugintos šiuo būdu lieka nepažeistos. Klasikinis blakstienų priauginimas labiausiai tinka toms, kurios ir pačios turi tankias blakstienas ir nori tik dar labiau išryškinti natūralų grožį.

Volume blakstienų priauginimas

Volume priauginimo technika yra kilusi iš Rusijos. Būtent šioje šalyje pirmiausiai išpopuliarėjo Volume blakstienų priauginimas. Viena svarbiausių priežasčių, lėmusi naują techniką - apimties trūkumas.

Volume technika populiari pasaulyje jau daugiau nei 8 metus. Toks priauginimas puikiai tinka toms moterims, kurių natūralios blakstienos labai retos ir nori suteikti joms apimties. Dabar ši technika net populiaresnė nei klaksikinė.

Volume blakstienių priauginimo būdu ant natūralios blakstienos priauginama ne viena dirbtinė blakstiena, bet viskas kuokštelis. Jos labai plonos, todėl neverta jaudintis, kad bus sunkesnės. Optimaliausias šių blakstienų diametras nuo 0,07 mm. iki 0,10 mm.

Meistras pagal Jūsų norus padės parinkti tinkamiausią dirbtinių blakstienų skaičių. Ant vienos Jūsų blakstienos gali būti klijuojamos 2, 3, 4 ir daugiau dirbtinių blakstienų. Nuo to priklausys ir bendras vaizdas.

Kadangi nuolat tobulinama dirbtinių blakstienų sudėtis, jau galima prisiauginti ne tik juodos spalvos, bet ir kitokių spalvų blakstienas. Dabar populiarėja tendencija priauginant juoda blakstienas įmaišyti ir kelias kitokio atspalvio blakstienas. Tai suteiks išskirtinumo bei žavesio.

Blakstienų priauginimo kaina

Blakstienų priauginimo kaina svyruoja nuo 25 iki 40 EUR. Klasikinis priauginimas šiek tiek pigesnis nei Volume dėl to, kad sunaudojama mažiau priemonių.

Blakstienų priauginimas Kaune atliekamas „Nata“ grožio salone, įvaizdžio salone 313 „Rolė“, grožio studijoje „Ikva“, grožio salone „Wash and Bow“, salonuose „Before“ ir „Tobula savijauta“.

Na, o jei norite išmokti pačios priauginti blakstienas rinkitės blakstienų priauginimo kursus „Priaugink.lt“.

Blakstienų priauginimas Vilniuje atliekamas salone „Labella“, „Gadrani“, „Mano grožio pagrindai“, kosmetologės Rasos kabinete, studijoje „Mona“.

Vilniuje taip pat galite išmokti blakstienų priauginimo meno „Priaugink.lt“ tai pat rengia kursus šiame mieste.

Kaip prižiūrėti priaugintas blakstienas?

Jei norite kuo ilgiau džiaugtis priaugintomis blakstienomis turite jas kruopščiai prižiūrėti. Tinkamai jas prižiūrint papildymo gali neprireikti net iki 4 savaičių.

Pirmiausiai pamirškite blakstienų tušą, rietiklį ir kitas priemones, kurios buvo reikalingos norint paryškinti natūralias blakstienas.

Na, o priaugintos blakstienos reikalauja kitokios priežiūros:

  • Netrinkite akių.

  • Makiažui valyti nenaudokite aliejinių valiklių, riebių kremų, kadangi dalis vis tiek patenka ir ant dirbtinių blakstienų, o tai gali tapti jų greitesnio iškritimo priežastimi.

  • Įsigykite specialų šepetėlį ir juo reguliariai iššukuokite blakstienas. Galima sudrėkinti vandenyje, taip ne tik jas iššukuosite, bet ir išvalysite besikaupiančius nešvarumus. Tai padės apsisaugoti nuo alergijų, erkučių atsiradimo.

  • Bent 2 kartus per savaitę išplaukite blakstienas specialiomis priemonėmis. Plovimui tinkamiausios šarminės priemonės. Tiksliau Jums patars blakstienų meistrė, kuri atliks priauginimą.

  • Nerekomenduojama miegoti ant pilvo, kadangi taip blakstienos liečiasi ir trinasi į pagalvę.

Blakstienų priauginimo procedūra jau užkariavo moterų pasaulį ir tai viena trokštamiausių procedūrų. Ją moterys renkasi ir prieš vestuves ir norėdamos kasdien atrodyti nepriekaištingai.

Žinoma, daugėja ir meistrių, kurios atlieka klasikinį ar Volume blakstienų priauginimą, todėl labai svarbu rinktis meistrę, kuri yra sertifikuota, dirba salone ir laikosi visų higienos reikalavimų. Taip galėsite džiaugtis ne tik gražiomis blakstienomis, išraiškingu žvilgsniu, bet ir būsite užtikrintos dėl savo sveikatos.

 

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: