Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Tikrinti čekį Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Dovanos mamos dienai – kas populiariausia?

2020-04-23

Dovanos mamos dienai – kas populiariausia?

Mamos diena – tai šventė, kai savo mamoms teikiamas išskirtinis dėmesys. Kartu tai ir naujas iššūkis, kai iškyla klausimas - ką padovanoti mamai? Atrodo, kad turėtų būti paprasta. Juk mama tas žmogus, kurį pažįstame puikiai. Visada norisi padovanoti kažką išskirtinio - tai, kas pradžiugintų. Mes paruošėme Jums šiek tiek idėjų mamos dienai. Juk dovana mamai turi būti apgalvota ir tinkama būtent jai.  

Kada motinos diena?  

Mamos diena 2020 metais švenčiama gegužės 3 d., sekmadienį. Šiais metais tai ir ilgasis savaitgalis, kai turėsime net 3 laisvas dienas. Liko dar daugiau nei savaitė sugalvoti staigmeną mamai.  

Motinos diena ypatinga šventė, kurios metu siekiama pagerbti mamas, močiutes, būsimas mamas. Ne atsitiktinai ši šventė yra minima pavasarį. Pavasaris – tai žemės pabudimas, gamtos pabudimas. Tai prilyginama ir mamai, kuri yra šeimos židinio saugotoja, augintoja.  

Būtent dėl išskirtinio dėmesio šiai šventei žmonės skiria daug laiko ir pastangų dovanos paieškoms. Vidutiniškai dovanai skiriama apie 30 EUR. Žinoma, kai kurie skiria ženkliai mažesnę arba didesnę sumą. Tačiau ir mes pastebėjome, kad artėjant motinos dienai pasirenkamos dovanos, kurių vertė neviršija 50 EUR.  

Mamos dienos dovanos: populiariausi pasirinkimai 

Dovanos mamos diena gali būti įvairaus biudžeto. Kai kurios netgi nieko nekainuoti. Minėjome, kad vidutiniškai dovanai išleidžiama apie 30 EUR. O už tokią sumą galima padovanoti labai daug įvairių dalykų.  

Viena populiariausių dovanų - SPA procedūros mamai. Už 30 EUR tikrai atrasite ne vieną puikų pasiūlymą. SPA procedūros padės atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės. Beje, tokia proga galite pasinaudoti ir Jūs. Kodėl gi nepraleidus daugiau laiko kartu su mama? Nusipirkite SPA procedūrą ir sau. Be to, visada galima rasti pasiūlymų dviems. Po SPA ritualų abi jausitės pailsėjusios ir atgavusios jėgas.  

Mamą tikra palepinsite dovanodama ir grožio procedūras. Ypatingai, jei mama dažniausiai neatranda laiko apsilankyti pas grožio specialistę. Gavusi dovanų kuponą tikrai nepraleis apsilankymo. Dovanokite laiką pas kosmetologę. Bet kuri moteris apsidžiaugs veido procedūromis. Juk dovanos mamai dažniausiai renkamos praktiškos.  

Dar viena dovana, kuri be galo populiari – degustacijos. Galite mamą pakviesti pietų į kavinę, kurioje ji dar nesilankė. Pasilepinkite naujais skoniais ir atradimais. O jei norisi kažko originalesnio - paruoškite užkandžius ir keliaukite į gamtą. Taip pabėgsite nuo miesto šurmulio ir paskanausite rankų darbo užkandžių gamtos apsuptyje. Egzotiška, įdomu ir originalu. Be to, mama tikrai apsidžiaugs praleidusi daugiau laiko kartu.  

Jei sunku išrinkti dovaną, galima rinktis dovanų čekį. Tai paprasčiausias sprendimas. Žinoma, nereiškia, kad dovanai išrinkti neskyrėte laiko. Tiesiog kartais norisi, kad žmogus turėtų galimybę pats išsirinkti trokštamą daiktą ar paslaugą. Gal būt žinote mamos svajonę ir dovanų kuponas tam labai tiktų.  

Dar kelios dovanų idėjos mamos dienos proga 

Mamą galima nustebinti ir neišleidžiant daug pinigų. Ar žinojote, kad mamos labiausiai džiaugiasi praleistu laiku kartu su Jumis? Taip, tai turbūt brangiausia dovana, kokią gali gauti bet kuri mama. Todėl jai užteks ir daugiau skirto Jūsų laiko. Pakvieskite mamą kavos puodeliui į jaukią kavinukę ir tiesiog pasikalbėkite apie paprastus dalykus. Toks atotrūkis reikalingas visiems. O nuoširdus pokalbis sušildys mamos širdį. Nors tai gali pasirodyti visiška smulkmena mums, mamai tai bus tikra dovana.  

Gėlės taip pat visada geras pasirinkimas. Ypatingai tiems, kas mamos negali aplankyti per motinos dieną. Užsakykite gražiausią puokštę gėlių ir nusiųskite ją mamai į namus ar darbą. Nustebinsite ir tikrai nudžiuginsite visai dienai. Tokios staigmenos puikus būdas parodyti dėmesį net ir esant toli nuo namų. Jei artimiausiu metu nepavyks aplankyti, pridėkite prie gėlių ir atviruką ar mamos mėgstamo šokolado. Maža smulkmena dovaną pavers dar ypatingesne.  

Jei su mama laiką leidžiate kasdien, kartu gyvenate – susiorganizuokite įdomią veiklą visai šeimai. Pasidarykite išskirtinę vakarienę - įjunkite į dabą visus šeimos narius. Palepinkite mamą originaliais patiekalais. Tegul mamai tai būna laisvadienis nuo namų ruošos ir ji mėgaujasi Jūsų rūpestingumu.  

Vakare visi kartu pažiūrėkite mamos mėgstamiausią filmą ar pažaiskite stalo žaidimus. Nėra nieko smagiau, kaip laikas praleistas kartu su šeima.  

Motinos dienos rytą galite padaryti mielą staigmeną. Tegul visi šeimos nariai surašo mamai po kelis linkėjimus. Juos gražiai supakuokite ir padovanokite. Puiku, jei tai padarysite atnešdami kavos puodelį tiesiai į lovą. Žinoma, dėl to turbūt teks atsikelti visiems anksčiau nei mama. Kuri dažniausiai būna tas žmogus, kuris keliasi pirmas, kad pasirūpintu šeimos pusryčiais. Tokia dovana nieko nekainuos, bet suteiks daug gerų emocijų ir parodys Jūsų nuoširdų rūpestį bei meilę.  

Dovanokite mamoms prisiminimus 

Dovana nebūtinai turi būti skirta mamos grožio ritualams ar kelionėms. Padovanokite mamai prisiminimus ir smagiausias Jūsų kartu praleistas akimirkas. Sukurkite fotoalbumą, kuriame būtų sudėtos nuotraukos iš įvairių kartu praleistų akimirkų. Albumą ne tik įteikite, bet kartu ir pavarykite. Tai bus puikus laikas, kurio metu prisiminsite juokingiausias ir brangiausias akimirkas. Šiais laikais fotoalbumai dažniausiai skaitmeniniai. Nuotraukos kaupiamos kompiuteriuose ar telefonuose. Tačiau niekada negali žinoti, kas nutiks su technika. Todėl išsaugotos akimirkos popieriuje liks visam laikui. Be to, visada smagu pavartyti albumą.  

Žinoma, galima padovanoti akimirkas ir kitu originaliu būdu. Sukurkite nuotraukų video filmuką. Uždėkite gražią muziką, sudėliokite nuotraukas pagal eiliškumą. Video filmuką galite peržiūrėti kartu su visa šeima. Emocijų bus turbūt dar daugiau nei vartant albumus.  

Suvenyrai – tik dulkių rinkimas?  

Dabar žmonės kiek rečiau renkasi dovanoti suvenyrus. Ir tai suprantama, šiais laikais daiktų namuose turime gerokai daugiau nei anksčiau. Todėl papildomi suvenyrai dažniausiai tik dulka lentynose arba paslėpti sandėliuke. Tačiau jei Jūsų mama yra iš tų žmonių, kuriuos džiugina bet kokia smulkmena, galite dovanoti ir ne visai praktiškas dovanas.  

Vis dėlto, jos turėtų būti apgalvotos. Mamos dienos proga tikrai nedovanokite kokios skulptūrėlės, tušinuko ar raktų pakabuko. Tačiau skoningos, rankų darbų dovanos tikrai pradžiugins. Galima užsakyti gražių sveikinimų rėmeliuose, išskirtinį rankų darbo puodelį, padovanoti bendrą nuotrauką gražiame rėmelyje. Svarbiausia, kad dovana būtų iš širdies ir su mintimi. Taip parodysite, kad net ir dovanojamas suvenyras, daiktas yra apgalvotas.  

Dovanos mamai gali būti pačios įvairios. Svarbiausia, kad jos dovanojamos su meile. Norime pabrėžti, kad renkant dovaną mamai nereikia ieškoti pačio brangiausio varianto. Ypatingai jei neturite tam papildomų lėšų. Mamai visada liksite geriausia dovana Jūs patys. Dovanokite dėmesį, laiką, pokalbius ir tai bus geriausia, ką galima padovanoti mamai.  

 

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: