Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Gelinis nagų lakavimas: kaip jis daromas, pliusai ir minusai

2022-10-15

Gelinis nagų lakavimas: kaip jis daromas, pliusai ir minusai

Moterys kasdien rūpinasi savo grožiu. Stiprūs, gražūs ir sveiki nagai ne išimtis. Šiais laikais turbūt reta moteris, kuri lakuojasi nagus pati namuose įprastu nagų laku. Tai labai nepatogu, o ir norimas efektas išlieka trumpą laiką, kadangi tradicinis lakas greitai nutrupa, atsilupa. Be to, kol jis išdžiūsta reikia saugoti nagus ir pasistengti niekur neprisiliesti, priešingu atveju lakavimą tenka atlikti iš naujo.  

Įprastu laku nulakuotus nagus tenka labai saugoti, stengtis kuo mažiau šlapinti, kadangi tai pagreitina nagų lako atšokimą. Tai reiškia, kad lakuojant tradiciniu būdu sugaištama daug laiko, o norimas rezultatas išlieka labai trumpą laiką - dvi ar tris dienas. Po to lakas praranda blizgesį, galiukai nusibraižo, lakas pradeda atšokinėti.  

Puiki išeitis tokiu atveju - gelinis nagų lakavimasGelinis nagų lakavimas yra tikras išsigelbėjimas moterims, kurios nori kasdien džiaugtis gražiais nagais, nenutrupėjusiu laku ir įdomiu nagų dizainu. Be to, pats procesas su manikiūru užtrunka iki 1,5 – 2 val., o gelinis nagų lakas laikosi net iki 4 savaičių. Turbūt sunkiai rastumėte moterį, kuri nagus lakuojasi ne ilgalaikiu geliniu laku. Moteris gundo ir lakavimo kaina, kadangi ji tikrai nėra didelė. Tad jei norite kasdien džiaugtis gražiais, tvirtais nagais - šis nagų lakavimo būdas kaip tik Jums. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų ilgai džiaugtis tobulais nagais.  

GELINIO LAKAVIMO EIGA 

Gelinio lakavimo eiga labai paprasta, tačiau būtina nepamiršti svarbiausių dalykų. Jei gelinį lakavimą Jums atlieka salone, būtinai pasiteiraukite ar specialistė sterilizuoja įrankius, taip pat ji turėtų mūvėti vienkartines pirštines bei būtinai prieš pradedant procedūrą dezinfekuoti tiek savo, tiek Jūsų rankas. 

Gelinio lakavimo procedūra turi kelis etapus. Visų pirmiausia nagų meistrė Jums atliks manikiūrą. Šiuo metu labai išpopuliarėjo aparatinis manikiūras. Rankų meistrės nebemirko vandenyje ir odeles ne karpo, o pašalina specialios frezos pagalba. Aparatinis manikiūras visiškai neskausmingas ir retas atvejis, kad odelės būtų pažeistos iki kraujo, kas dažnai nutinka odeles karpant žirklutėmis. Nagų odelės pašalintos freza atauga daug minkštesnės ir nešerpetoja, taip pat atauga per ilgesnį laiką nei karpant.  

Atlikus manikiūrą dildės pagalba meistrė suformuos nagų formą pagal Jūsų pageidavimus. Po to specialia dilde pašiauš nagų plokštelės paviršių. Labai svarbu, kad nago plokštelė būtų gerai pašiaušta nago kampuose bei kitose sunkiau prieinamose vietose. Paviršių būtina pašiaušti tam, kad geriau laikytųsi nagų lakas.  

Prieš pradedant lakuoti nagus svarbu, kad meistrė nuriebalintų nago paviršių specialiu skysčiu, taip ne tik pašalinamas riebumas, bet ir nuvalomos dulkelės, kurios liko po atlikto manikiūro bei nago plokštelės šiaušimo.  

Dar vienas žingsnis nago plokštelės padengimas gruntu. Jis pagerina nago plokštelės sukibimą su nagų laku. 

Kai nagai nuriebalinti ir padengti gruntu metas juos padengti gelinio nagų lako pagrindu – baze. Nagai kišami į UV spindulių ar LED lempą tam, kad tinkamai išdžiūtų.  

Padengus nagus baze jau galima juos lakuoti norima spalva. Priklausomai nuo spalvos lakuojama dviem ar trimis sluoksniais. Jei spalva itin šviesi, dažnai prireikia trijų lako sluoksnio, tamsesniems atspalviams užtenka dviejų sluoksnių.  

Kai nagai baigiami dengti laku su spalva, lakuojamas viršutinis sluoksnis – topas. Jis tarsi apsauginis sluoksnis, kuris ne tik saugo spalvą, bet ir suteikia nagams blizgesio, saugo nuo įbrėžimų. Jei atliekama dailė ant nagų, topu dengima po jos.  

Baigus lakuoti nagus ir išdžiovinus laką lempoje nagų odelės patepamos specialiu aliejuku, kuris minkština odeles, jas pamaitina ir saugo nuo išsausėjimo. Taip pat rankos patepamos kremu ir atliekamas trumpas rankų masažas. 

PLIUSAI IR MINUSAI 

Kaip ir kiekviena grožio procedūra, taip ir gelinis nagų lakavimas turi savų pliusų ir savų minusų. Dažnai sklando įvairių mitų, tačiau norime juos išsklaidyti ir pateikti tik patikrintą informaciją.  

Gelinio lakavimo kokybę labiausiai įtakoja meistrės profesionalumas bei kompetencija. Taip pat labai svarbi lakavimo priemonių kokybė bei pati atlikimo technika ir kokybiškai atliktas manikiūras. 

Gelinio lakavimo pliusai 

Gelinis lakavimas visų pirmiausia sutaupo laiką ir išlieka gražiai nulakuoti net iki 3 – 4 savaičių. Pats lakas galėtų atlaikyti ir kiek ilgesnį laiką, tačiau nagai nuauga ir tai atrodo neestetiškai. Gelinis lakas netrupa, neskilinėja, o spalva kasdien atrodo kaip ką tik nulakuota salone.  

Gelinis lakavimas gražiai atrodo tiek ant trumpų, tiek ant ilgų nagų. Lakuojant geliniu laku trumpus nagus yra puiki galimybė užsiauginti ilgesnius nagus. Gelis nagus sutvirtina, jie nelūžta, todėl užauga ilgesni nei įprastai. Tad jei turite pakankamai silpnus ir lūžinėjančius nagus gelinis lakavimas gali būti puiki išeitis. 

Ilgalaikis gelis suteikia galimybę džiaugtis įvairių spalvų ir dizaino nagais. Paprasta nulakuoti ir tobulu prancūzišku lakavimu ir tiesiog viena spalva. Be to, nieko nėra smagiau kaip kas mėnesį keisti nagų lako spalvą pagal nuotaiką, derinant prie drabužių ar tiesiog norint išbandyti kažką naujo. Nagų lakavimo tendencijos nuolat keičiasi, tad ir Jūs visada galite žengti koja kojon su naujausiomis madų tendencijomis.  

Atliekant gelinį lakavimą galite išsirinkti ne tik norimą spalvą, bet ir dekoruoti juos pačiais įvairiausias akcentais. Nagų dekoravimui naudojami lipdukai, štampukais, akutės, perliukai, įmantrūs piešiniai, blizgučiai. Svarbu tik žinoti ko norite, meistrėms šiais laikais įgyvendinti Jūsų norus tikrai paprasta.  

Jei nulūžo nagas, taip pat ne bėda. Prieš atliekant gelinį lakavimą visai nebūtina visų nagų ilgį derinti prie nulūžusio nago. Jums bus priaugintas gelinis nagas, kuris padės prailginti nagą tiek kiek reikia ir išsaugoti likusių nagų ilgį.  

Gelinio lakavimo minusai 

Jei Jūsų nagai labai jautrūs ir itin ploni, šis būdas Jums gali netikti, kadangi natūralus nagas pradžioje šiek tiek nudildomas. Taip dar labiau suploninamas viršutinis nago sluoksnis.  

Nors gelinis lakas laiko puikiai, tačiau pasitaiko atveju kuomet jis gali atšokti. Tai gali įtakoti dažnas rankų mirkymas vandenyje. Tačiau tam yra išeitis - galima lakuojant nagus naudoti ne įprastą gelį, bet kietąjį, kuris daug atsparesnis aplinkos poveikiui bei yra kietesnis.  

Lakuojant nagus geliniu laku lankymasis pas meistrę kas mėnesį neišvengiamas. Nagų lakas nuauga, tad būtina lakavimą atlikti iš naujo. Taip pat gelio nenuimsite pačios namuose su įprastu nagų lako valikliu. Meistrė tai padarys specialiomis priemonėmis ir su minimaliais nago pažeidimais.  

Geliniu laku nulakuoti nagai lūžta ypač retai, tačiau turite žinoti, kad jei jau taip nutiktų, būtų skaudžiau nei nulūžtų natūralus, nelakuotas nagas.  

Lakuojant nagus geliniu laku jo džiovinimui yra naudojama UV lempa, nors ultravioletinių spindulių dozė ir nėra ypač didelė, tačiau jų vis tiek gaunama. Jei dėl kokių priežasčių jų turite vengti, gelinio lakavimo tokiu atveju geriau nesirinkite.  

GELINIO LAKAVIMO NAGŲ PAVYZDŽIAI 

Ilgalaikis gelinis lakavimas suteikia galimybę turėti kaskart vis skirtingos spalvos ir dizaino nagučius. Kas mėnesį galite keisti spalvą, nagų formą, dailę. Gelinių lakų spalvų spektras yra toks platus, kad turbūt neįmanoma išbandyti visų. Gelinis lakas leis tobulai atlikti prancūzišką lakavimą, padaryti nagus matinius, suteikti kriauklės spalvos efektą, papuošti nagus blizgučiais, perliukais, akutėmis ar įmantriais lipdukais. Nagus galima nulakuoti ir populiariąja ombre technika, štampuoti, papuošti folijos gabalėliais, kurie sukuria stiklo šukių efektą. Nagų dizaino technikų yra begalė, tad jei sunku nuspręsti ko norite, paieškokite idėjų internete, pasitarkite su savo meistre ir pasidomėkite naujausiomis lakavimo bei nagų dizaino tendencijomis. 

 

AR GELINIS NAGŲ LAKAVIMAS KENKIA NAGAMS? 

Toms, kurios nuolat lakuojasi nagus ilgalaikiu geliniu laku, dažnai iškyla klausimas ar toks lakavimas kenksmingas sveikatai bei patiems nagams, ar natūralūs nagai išliks nepažeisti. Juk visos žinome, kad įvairios grožio procedūros ne visada turi tik teigiamą poveikį. Prieš pasirenkant gelinį lakavimą norime Jus supažindinti Jus su svarbiausia informacija.  

Pats gelinis lakas turi šiek tiek kenksmingų medžiagų savo sudėtyje, tačiau dėl to nevertėtų pernelyg jaudintis. Visų pirmiausia yra svarbu išsirinkti tinkamą nagų meistrę, kuri ne tik kruopščiai, atsakingai ir dailiai atliktų manikiūrą bei gelinį lakavimą, bet ir informuotų klientę kada reikėtų pailsinti nagus nuo šios procedūros. Tik meistrė gali matyti Jūsų natūralių nagų pokyčius ir jei nesiekia tik aklai užsidirbti, būtinai Jus informuos, kada turėtumėte padaryti pertrauką ir leisti nagams pabūti natūralioje būsenoje.  

Kiekvienos moters organizmas skirtingas kaip ir nagai, todėl labai individualu po kiek laiko Jums gali prireikti išleisti atostogų savo nagučius. Dažniausiai rekomenduojama padaryti bent vieno mėnesio tarpą kas puse metų. Per tą laiką Jūsų natūralūs nagai sustiprės ir sutvirtės, kadangi, kad ir koks patogus gelinis lakavimas, per laiką jis suplonina natūralaus nago paviršių. Vis dėl to yra ir tokių moterų, kurių nagai ir organizmas ypatingai stiprūs ir poilsio nagams gali neprireikti net metus ar du. Nors ir tokiu atveju vis tiek rekomenduojama padaryti pertrauką dažniau.  

Kad galėtumėte žinoti kada jau tikrai nagai pavargo ir jiems reikia poilsio, turite turėti pastovią nagų meistrę. Tik meistrė, kuri pastoviai mato Jūsų nagučius pastebės pirmus požymius, kad nagams reikia pertraukos nuo gelinio lakavimo.  

Nagams galite stipriai pakenkti jei gelinį laką nuėminėsite pačios namuose. Žinoma, jei turite tam reikiamų žinių ir naudojate specialias priemones bei taisyklingai atliekate procedūrą, viskas gerai. Tačiau dauguma moterų nuiminėdamos gelinį laką namuose labai stipriai pažeidžia nago plokštelę, grando ją aštriomis priemonėmis, pažeidžia natūralų nagą, plokštelė pradeda sluoksniuotis. Nagai po tokio drastiško nuėmimo labai susilpnėja, pradeda lūžinėti, suplonėja. Baisiausia, kad moterys šiai procedūrai pasitelkia netikėčiausias priemones, kurios dažniausiai yra aštrios ir net gi palieka naguose gilių duobių. Meistrės rekomenduojama saugoti nagučius ir jei pačios nesugebėsite tinkamai pašalinti gelinio lako, apsilankykite salone. 

Kaip matote, nagai lakuojami geliniu laku liks nepažeisti ar pažeisti minimaliai jei lankysitės pas tinkamą meistrę bei neužsiiminėsite saviveikla. Svarbu kokybiškos medžiagos ir tinkama meistrė išmananti savo darbą.  

KODĖL NELAIKO GELINIS LAKAVIMAS? 

Kartais pasitaiko tokių atvejų kuomet gelinis lakavimas nelaiko ilgai ir lakas atšoka vos po savaitės, o kartais net ir anksčiau. Priežastys gali būti pačios įvairiausios.  

Kartais gali būti kalta ir meistrė, kuri netinkamai atliko manikiūrą, iki galo nepašalino odelių ar nenuriebalino nagų prieš lakavimą. Žinoma, svarbu, kad meistrė naudotų kokybiškas medžiagas, nes pasitaiko atvejų kuomet būna kaltas pats lakas ar viršutinis, apsauginis sluoksnis, kuris tiesiog sutrūkinėja. Dabar priemonių galima įsigyti labai lengvai ir įvairiausių firmų, todėl kartais net meistrės nėra garantuotos, kad priemonė laikys gerai jei išbando ją pirmus kartus. Žinoma, meistrė, kuri dirbą jau ilgą laiką dažniausiai jau turi savo mėgstamas kompanijas, kurių priemonės garantuos gerą rezultatą.  

Dar viena nagų lako nelaikymo priežastis - nagai nebuvo padengti specialiu, baziniu sluoksniu.  

Gelinis lakas gali atšokti ir tada, kai nepraėjus nei kelioms valandoms maudotės duše, plaunate indus ar garinatės pirtyje. Labai svarbu po lakavimo pasaugoti nagus nuo vandens, jų nemirkyti ir iš karto nesilepinti vandens procedūromis.  

Retas atvejis, tačiau gali nutikti taip, kad Jūsų nagai tiesiog nepriima svetimkūnių, todėl nepraėjus nei savaitei nagų lakas gali atšokti. Tokiu atveju dažniausiai nepadės nei pačios geriausios priemonės, kadangi pats nagas atmeta bet kokį svetimkūnį.  

Jei Jūsų natūralūs nagai ypač ploni, padidėja galimybė, kad nuo jų bus sunkiau pašalinti riebalinį sluoksnį, o tai reiškia, kad ir gelinis lakas atšoks greičiau dėl netinkamo sukibimo su nago plokštelės paviršiumi.  

Jūsų nagų būklę labai įtakoja ir stresas, nuolatinė nervinė įtampa, imuniteto nusilpimas. Taip pat gelinis nagų lakas gali nelaikyti jei sergate diabetu, vartojate antibiotikus. Dažnas delnų prakaitavimas taip pat įtakoja nagų lako atšokimą, kadangi nagai nuolat gauna drėgmės.  

Dar viena netikėta priežastis kodėl Jums gali nebelaikyti gelinis lakavimas - nėštumas. Meistrės juokauja, kad galėtų būtų ginekologėmis, kadangi tikrai ne kartą buvo tokia situacija kai klientė tik iš meistrės klausimo ar ji nesilaukia, sužino, kad yra nėščia. Toks faktas pasitvirtino tikrai ne vienai moteriai. Nėštumo metu keičiasi hormonai, organizmas ginasi ir pradeda atmesti svetimkūnius.  

Kaip matote, priežasčių kodėl gelinis lakavimas Jums nesilaiko gali būti daug. Tad jei esate užtikrinta dėl meistrės darbo kokybės, susimąstykite apie organizmo bėdas, galimas ligas ar šeimos pagausėjimą.

KĄ DARYTI, KAD GELINIS NAGŲ LAKAVIMAS LAIKYTŲSI VISĄ MĖNESĮ? 

Visos norime, kad gelinis nagų lakavimas laikytų visą mėnesį ir lakas nepradėtų atšokinėti greičiau. Dažnai moterims pasitaiko, kad lakas pradeda luptis jau po dviejų savaičių. Turime Jums keletą rekomendacijų iš profesionalių. Jos turi keletą gudrybių, kurios padės gelinį lakavimą išsaugoti iki kito apsilankymo. 

Visada atkreipkite dėmesį ar tinkamai atliekamas manikiūras. Labai svarbu, kad jis būtų atliktas kruopščiai ir neliktų nepašalintų odelių. Nagų odeles kasdien lepinkite specialiu aliejuku. Nagų odelių išsausėjimas būna viena iš dažniausių gelinio lako atšokimo priežasčių. Gelis ir taip išsausina nagą, tad papildomas drėkinimas ir maitinimas tiesiog būtinas.  

Pasistenkite nagus saugoti nuo įvairių pažeidimų - neatidarinėkite pakuočių, kur reikia užkišti nagą, nelupinėkite lipdukų nagais. Taip pat svarbu vengti karšto vandens, jis turi savybę gerai įsigerti į nagus, o tai paspartina greitesnį nagų lako atšokimą. Žinoma, venkite ir ilgesnio rankų mirkymo vandenyje.  

Jei Jūsų natūralūs nagai auga pakankamai greitai, o apsilankymas pas meistrę dar toli, tarpelį tarp nagų lako ir odelių galima tiesiog užmaskuoti. Tam puikiai tiks kontrastingos spalvos nagų lakas. Toks ataugusių nagų slėpimo būdas yra vadinamas atvirkštiniu prancūzišku manikiūru.  

Po gelinio lakavimo meistrė Jums visada patars kaip apsaugoti nagučius, tad svarbu tiesiog vadovautis nurodymais ir gražiais nagais džiaugsitės visą mėnesį.  

GELINIS NAGŲ LAKAVIMAS NAMUOSE - KOKIOS PRIEMONĖS REIKALINGOS? 

Moterys kartais jaučiasi ir nori būti visų sričių meistrės. Ne išimtis ir gelinis nagų lakavimas. Gelinis nagų lakavimas namuose nėra itin sudėtingas procesas, tačiau tam reikia turėti specialias priemones bei sugebėti pačiai tinkamai sau atlikti kokybišką manikiūrą bei tvarkingai padengti nagus geliniu laku.  

Jums reikės: 

  • kokybiškų ir sterilių įrankių manikiūrui; 

  • UV ar LED lempos, kad galėtume išdžiovinti nagų laką; 

  • nago plokštelės nuriebalintojo (labai svarbu jei norite, kad nagų lakas greitai neatšoktų); 

  • nago plokštelės grunto; 

  • Bazės (pirmas sluoksnis prieš gelinį laką; 

  • norimos spalvos gelinio lako; 

  • viršutinio nagų lako sluoksnio – topo. Tai apsauginis sluoksnis; 

  • aliejuko odelėms; 

  • rankų kremo. 

Nepamirškite, kad labai svarbu tinkamai ir kokybiškai atliktas manikiūras, kuris tikrai nemažai įtakoja tai, kaip Jums laikys gelinis lakas. Įsitikinkite, kad tikrai gerai pašalinote nagų odeles. Tuomet atsakingai pašiauškite nagų plokštelę specialia dilde. Nepamirškite priemonių naudojimo sekos – nuriebalintojas, gruntas, bazė, lakas ir topas. Jei tinkamai atliksite kiekvieną žingsnelį galėsite džiaugtis puiki rezultatu.  

Na, o jei vis dėl to abejojate savo jėgomis ir nesate tikra, kad sugebėsite teisingai atlikti šią procedūrą - rinkitės specialistes, kurios tai atliks greičiau, kokybiškiau ir užtikrindamos, kad nebūtų pakenkta nago plokštelei. Be to, salone kas kartą galėsite rinktis iš gausios spalvų paletės, tuo tarpu namuose tikrai neapsimokės prisipirkti daug spalvų, kadangi priemonės geliniam lakavimui tikrai nėra pigios.  

GELINIS LAKAVIMAS SALONE - KAIP PASIRINKTI SALONĄ IR MEISTRĘ? 

Ilgalaikio gelinio lakavimo kokybė labiausiai priklauso nuo nagų meistrės. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti nagų meistrę bei saloną. Tokie didieji miestai kaip Vilnius ar Kaunas turi be galo platų salonų pasirinkimą, kuriuose atliekamas lakavimas. Juose dažnai atliekamas ne tik įprastas gelinis lakavimas, bet ir pasiūloma įvairių paslaugų, kurios atitinka tam tikrą kliento gyvenimo laikotarpį. Grožio salone meistrės Jums patars kokią spalvą pasirinkti pagal naujausias madų tendencijas, nuolat stebės Jūsų natūralaus nago būklę, palepins nagus ir rankas specialiomis maitinančiomis priemonėmis. Be to, salone visada atliekama ir gelinio lako nuėmimo procedūra, o tai ypatingai aktualu toms, kurios nori padaryti pertrauką ir nusiimti nagų laiką.  

Tokie grožio salonai kaip „Yola“, „Gadrani“, „Nailbar“ ar kiti salonai įsikūrę Vilniuje siūlo įvairius gelinio lakavimo būdus: su express manikiūru, pilnu manikiūru, taip pat galėsite pasirinkti skirtingus gelius, Jums bus pasiūlyta gausi spalvų paletė, naujausi lakavimo dizainai bei įvairios dailės technikos. Profesionalūs grožio salonai Lietuvoje, savo klientėms siūlo išskirtinį dėmesį, garantuoją kokybę bei tinkamą nagų priežiūrą.  

Gelinis lakavimas Kaune itin kruopščiai ir išskirtinai atliekamas tokiuose salonuose kaip „Wash and Blow“, „Gordija“, „Grožio perlai“. Visi salonai rekomenduojami mūsų puslapyje pasiūlys Jums ypatingą dėmesį bei kokybiškai atliktas paslaugas ir bus naudojamos tik kokybiškiausios priemonės.  

Prieš pasirinkdamos saloną, kuriame Jums bus atliekamas manikiūras ir gelinis lakavimas, pasiskaitykite kitų klienčių atsiliepimus, pasidomėkite kokios meistrės ten dirba, kokia jų darbo patirtis, paprašykite draugių rekomendacijų jei jos ilgiau lankosi pas kurią nors meistrę. 

Žinoma, svarbiausia yra ne pats salonas, bet žmogus, kuris atliks Jums gelinį lakavimą. Svarbu, kad būtų laikomasi visų higienos reikalavimų, naudojami tik sterilūs įrankiai (jei įrankiai nedezinfekuojami galite užsikrėsti įvairiausiomis ligomis, kurios perduodamos per kraują), būtų naudojamos kokybiškos priemonės bei padaromas kruopštus manikiūras.  

Taip pat nerekomenduojame rinktis salono ar meistrės pagal gelinio lakavimo kainą. Kartais brangiau atliekama procedūra gali būti atliekama prasčiau nei pigiau. Tačiau visuomet patariame rinktis meistres, kurios dirba ne namuose. Taip, gelinio lakavimo kaina pas tokias meistres daug mažesnė, tačiau retai sutiksite meistrę, kuri dirbtų namuose ir tuo pačiu sugebėtų tinkamai laikytis higienos reikalavimų. Tuo tarpu salone dirbanti meistrė privalo laikytis salonams taikomų reikalavimų.  

GELINĮ NAGŲ LAKĄ NUSIIMTI SALONE AR NAMUOSE? 

Gelinis lakavimas tikras atradimas, kuris padeda mums džiaugtis gražiai atrodančiais nagais visą mėnesį. Tačiau visada ateina toks momentas kuomet gelinį laką reikia pašalinti. Tad kur geriau jį atlikti ir kaip nepažeisti bei nesugadinti nago plokštelės? 

Namuose nuimdamos nagų laką labai rizikuojate stipriai pakenkti nago plokštelei. Visų pirmiausiai, dažnai įsivaizduojama, kad gelinis lakas lengvai pasišalins su įprastu nagų lako valikliu. Deja, tai labai klaidinga nuomonė. Labai dažnai pasitaiko, kad  moterys pabandžiusios nuimti gelinį laką įprastų lako valikliu netenka kantrybės ir laką pašalina mechaniškai, naudodamos aštrius daiktus. Deja, bet toks būdas yra tiesiausias kelias į nagų plokštelės pažeidimą, kadangi lupant nagų laką nuo nago, dalis nago plokštelės lupasi kartu, aštriais daiktais padaromos duobelės ar grioveliai. Po tokio nesėkmingo nagų lako nuėmimo nagus išgydyti truks pakankamai daug laiko.  

Pasirinkus gelinio nagų lako pašalinimą grožio salone pas nagų meistrę sutaupysite ne tik laiko, bet ir išgelbėsite nago plokštelę. Nagų meistrė gelinį laką pašalins specialiomis priemonėmis, atliks tai švelniai ir pasistengs, kad Jūsų nagų plokštelės būtų pažeistos kuo minimaliau. Taip pat salone Jūsų nagučius pamaitins stiprinančiomis ir maitinančiomis priemonėmis.  

Gelinis lakavimas tapo beveik privaloma procedūra kiekvienai šiuolaikinei moteriai. Tad kodėl nesimėgauti tokiu puikiu išradimu, juolab, kad jis tikrai nėra kenksmingas. Tinkamai pasirinkus nagų meistrę tokia procedūra bus vienas malonumas ir sutaupys Jums begalę laiko. Na, o tuo pačiu leis kas kartą išbandyti skirtingus nagų dizainus, spalvas ir įvairias nagų formas. 

Labai svarbu paminėti, kad gelinis lakavimas atliekamas ne tik rankų, bet ir kojų nagams. O pastarieji atauga daug ilgiau, tad ir efektas išlieka net iki kelių mėnesių. 

Kas gali būti geriau nei kasdien džiaugtis tobulais nagais! 

Atgal