Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kaip nuimti gelinį laką namuose + nagų stiprinimo receptai!

2020-04-13

Kaip nuimti gelinį laką namuose + nagų stiprinimo receptai!

Ilgalaikis gelinis lakavimas yra viena mylimiausių moterų grožio procedūrų. Tobula, kad nereikia sukti galvos dėl nusilupusio nagų lako beveik mėnesį laiko. O kur dar nagų dizaino įvairovė. Tačiau kartais nutinka taip, kad nėra laiko ar galimybių apsilankyti pas meistrę, o gelinį laką reikia nusiimti. Namuose nusiimant gelinį laką labai svarbu žinoti, kaip tinkamai tai padaryti. Tad skaityk toliau ir sužinok, kaip nuimti gelinį laką namuose ir nepakenkti savo nagučiams! 

Ką reikia žinoti, prieš nuimant gelinį laką? 

Ilgalaikis gelinis lakavimas tobulas dalykas. Tačiau gelinio lako pašalinimas nėra toks paprastas. Turite suprasti, kad jį būtina nuimti tik su tam skirtomis priemonėmis. Labai svarbu gelinio lako nebandyti nugramdyti aštriais daiktais. Galite stipriai pažeisti nagus, sugadinti jo paviršių, pažeisti odeles.  

Žinoma, pas meistrę nusiimti gelinį laką vienas malonumas. Tačiau kaip nuvalyti ilgalaikį nagų lakavimą pačiai namuose?  

Kaip nuimti gelinį laką pačiai?  

Pirmiausia, prieš nusiimant gelinį laką pačiai reikėtų nusiteikti, kad tai užims šiek tiek laiko. Pas specialistę procesas greitesnis. Namuose svarbu apsišarvuoti kantrybe. Pasileiskite ramią muziką ar įsijunkite mėgstamą serialą. Taip laikas praeis daug greičiau.

 

Pasiruoškite visas reikiamas priemones:  

  • aštri dildė, skirta dildyti priaugintus nagus 
  • nagų lako valiklis su acetonu arba specialus tirpiklis 
  • vatos diskeliai ar vata 
  • nedideli folijos gabalėliai 
  • medinis manikiūro pagaliukas 
  • poliravimo dildė 
  • nagų lako stipriklis 
  • aliejukas odelėms 
  • rankų kremas 

Gelinio lako nuėmimo eiga 

Pasiruošus visas reikiamas priemones galima pradėti darbą. Pirmiausia reikės nudildyti specialia dilde viršutinį gelinio lako sluoksnį. Turi pašalinti tiek, kad nebeliktų blizgesio. Tačiau nedildyk iki nago plokštelės. Pašalinus pirmą lako sluoksnį nagų lako valiklis efektyviau ištirpdys laką.  

Antras žingsnis - gelinio lako tirpinimas su valikliu, kurio sudėtyje yra acetono. Valikliu su acetonu išmirkykite vatos gabalėlius ir dėk ant nago. Nagą apvyniok folija. Folija išlaikys šilumą ir neleis nukristi vatos gabalėliams. Valiklis su acetonu turi ištirpdyti gelinį laką. Kai visi nagučiai apvynioti vata ir folija, tereikia palaukti 15 minučių.  

Praėjus 15 minučių pabandyk patikrinti pirmą nagą. Nuimk foliją ir vatą. Pavalius su vata, lakas turėtų lengvai pasišalinti. Jei kur nedaug prikibęs, pastumk atsargiai mediniu manikiūro pagaliuku. Jei gelinis lakas vis dar per daug prikibęs, pakartok procedūrą dar kartą. Iš naujo pamirkyk vatos gabalėlius į nagų lako valiklį su acetonu ar tirpiklį, uždėk ant nago ir apvyniok folija. Tačiau antrą kartą užteks palaikyti tik 5 minutes. Nagų lakas per tą laiką turi suminkštėti ir ištirpti tiek, kad lengvai pasišalintu.  

Kai gelinis lakas jau pašalintas, metas pasirūpinti natūraliais nagais. Pirmiausia švelnesne dilde suteikite nagams norimą formą. Jei norisi nagus trumpinti, jokiais būdais nekirpkite jų žirklutėmis, darykite tai dildės pagalba. Po to nagus galite nupoliruoti specialia dilde, kuri nagui suteiks natūralaus žvilgesio. Kad nagučiai nenulūžtų ir sutvirtėtų, nulakuokite juos nagų stiprikliu su vitaminais. Po to patepkite odeles aliejuku ir rankų kremu. Pamasažuokite rankas, nagus.  

Šiame video pamatysite, kaip gelinis lakas pašalinamas namų sąlygomis.  

Silpni nagai - priežastys 

Dažnai manoma, kad po ilgalaikio gelinio lakavimo nagai susilpnėja. Tačiau tai nėra tiesa. Dažniausiai tos, kurių nagai buvo silpni ir buvo juos sunku užsiauginti, būklė išlieka tokia pat. O lakuojant geliniu laku joms lengviau užsiauginti ilgesnius nagus. Žinoma, pašalinus laką būklė nebus daug geresnė. Tačiau nagų trapumo, silpnumo priežasčių ieškoti reikėtų kitur.  

Viena iš priežasčių, kodėl nagai gali būti trapūs ar sluoksniuotis – kalcio trūkumas. Todėl būtina papildyti organizmą kalciu. Tik svarbu atminti, kad kalcis turi būti vartojamas kartu su vitaminu D. Vitaminas D padeda organizmui geriau įsisavinti kalcį. Be kalcio organizmui gali trūkti geležies, silicio. Pabandykite į savo mitybą įtraukti daugiau ankštinių daržovių, juodųjų serbentų, petražolių, rūgštynių.  

Be vidinių priežasčių nagų tvirtumui įtakos gali turėti ir išoriniai veiksniai. Turbūt reta moterys tvarkydamasi buityje mūvi pirštines. O štai įvairi chemija, plovikliai tikrai pakenkia ne tik odai, bet ir nagams. Todėl atlikdama namų ruošos darbus visada mūvėk vienkartines pirštines. 

 

Kaip sustiprinti nagus?  

Norint sustiprinti nagus neužtenka vien įprasto nagų lako stipriklio. Jei priežastis vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumas, pirmiausia reikėtų susitvarkyti mitybą. Esant reikalui papildomai vartoti maisto papildus.  

Na, o nagučių stiprinimui išoriškai galima pasitelkti ir natūralius būdus. Tačiau naudojant natūralias priemones būtina tai daryti reguliariai, kad rezultatai būtų efektyvūs. Nagams stiprinti galima naudoti alyvuogių aliejų. Tik jis turi būti nerafinuotas. Alyvuogių aliejuje gausu nagams reikalingų vitaminų, mineralinių medžiagų bei monosočiųjų rūgščių. Beje, alyvuogių aliejus naudingas ne tik nagams, bet ir odai, plaukams.  

Nagų stiprinimui galite išbadyti ir vonelę su jūros druska. Jūros druska turtinga mikroelementais. Pripilkite nedidelį dubenėlį šilto vandens ir įberkite 1 valgomąjį šaukštą jūros druskos. Pamirkykite rankų nagus apie 15 minučių. Tokią vonelę galima naudoti ir kojoms.  

Nagų stiprinimo vonelei naudoti galima ir paprastą, maistinę želatiną. Tereikia nedidelį želatinos kiekį ištirpdyti šiltame vandenyje. Tokioje vonelėje nagus pamirkykite apie 2 minučių. Tokią vonelę rekomenduojama darytis bent 3 kartus per savaitę. Iš želatinos galima pasigaminti ir kaukę nagams. Tiesiog sumaišykite želatina vienodu kiekiu su medumi. Gautą košelę užtepkite ant nagų ir nuplaukite po 20 minučių. Tokia košelė nagams juos sustiprins jau po kelių savaičių. Nagai taps lygesni ir ims blizgėti.  

Sumažinti nagų sluoksniavimąsi galima ir su citrina. Tereikia citrinos skiltele įtrinti nagus. Nenuplaukite nagų per naktį. Tokią procedūrą kartokite mažiausiai kelis kartus per savaitę. Nors natūraliomis priemonės rekomenduojama nagus stiprinti kasdien bent 2 savaites. Po to padarykite savaitės pertrauką ir pratęskite nagų stiprinimo procedūras. Geriausia, jei išsirinksite vieną būdą, kuriuo stiprinsite nagus.  

Norint išlaikyti gražius ir stiprius nagus išbandykite ir profesionalų SPA manikiūrą. Tokio manikiūro metu Jūsų nagai ir rankų oda bus prisotinti naudingomis medžiagomis. Be to, atliekamas ir rankų masažas. Tokios procedūros leidžia džiaugtis švelniomis rankomis ir gražiais nagais.  

Dar keli patarimai, kaip prižiūrėti nagus 

  • Nagų lako įprastai negalima šalinti valikliu su acetonu. Išimtinis atvejis – gelinio lako šalinimas.
  • Naudokite kokybišką dildę ir nagus venkite trumpinti žirklutėmis. 
  • Kasdien po kelis kartus rankamas patepkite drėkinančiu kremu. Tiek nagams, tiek rankų odai svarbus drėkinimas. 
  • Ypatingai silpniems nagams siūlome išbandyti IBX nagų atstatymo sistemą.  
  • Reguliariai atlikite higieninį manikiūrą.  
  • Venkite kontakto su cheminėmis medžiagomis be pirštinių.  

Atminkite, kad nagais rūpintis reikia kiekvieną dieną. Na, o gelinio lako šalinimas namuose taip pat turėtų būti atliekamas saugant nagus. Nešalinkite  gelinio lako jokiais aštriais daiktais, nekramtykite nagų ir nelupkite lako jėga. Tereikia trupučio kantrybės ir išsaugosite savo nagų grožį.  

Atgal