Kova su celiulitu: kokį masažą pasirinkti ir kaip ilgiau išlaikyti efektą po procedūrų?

2017-12-15

Kova su celiulitu: kokį masažą pasirinkti ir kaip ilgiau išlaikyti efektą po procedūrų?

Norinčioms gražesnės ir lygesnės šlaunų, sėdmenų bei pilvo odos, rekomenduojama rinktis anticeliulitinių masažų kursą. Seansų kiekis ir trukmė priklauso nuo to, kiek oda pažeista celiulito, kokių rezultatų pageidaujama. Įprastai specialistai rekomenduoja bent 10 masažo seansų.

 

Anticeliulitinio masažo technikų yra pačių įvairiausių, tačiau populiariausios dvi – rankomis ar aparatu. Jei dar neteko susipažinti su anticeliulitinio masažo subtilybėmis, prieš užsisakant procedūrų kursą rekomenduojame išbandyti masažą rankomis ir aparatu ar lazeriu ir įvertinti, kiek procedūros efektyvios, ar neskausmingos ir kiek tinka jūsų atveju.

Masažai nuo celiulito rankomis

Masažas rankomis

Anticeliulitiniai masažai atliekami naudojant gilius masažo judesius, kuriais pasiekiami vidiniai odos sluoksniai. Masažo metu oda įšyla, todėl pagerėja medžiagų apykaita. Anticeliulitinis masažas rankomis pasižymi tonizuojamuoju, lyginamuoju ir stangrinamuoju poveikiu.

Masažai nuo celiulito, atliekami rankomis, rekomenduojami toms moterims, kurios bijo skausmo, kadangi specialistas gali geriau kontroliuoti judesių ir paties masažo intensyvumą.

Anticeliulitiniams masažams plačiai naudojamos specialios taurelės. Masažas taurelėmis suaktyvina kraujotaką, stimuliuoja riebalų skaidymo procesus, iš audinių padeda pašalinti toksinus. Po procedūrų pagerėja mikrocirkuliacija, suaktyvėja medžiagų apykaitos procesai, audiniai geriau aprūpinami deguonimi. Taurelių principu veikia ir kai kurie aparatai, skirti anticeliulitiniams masažams.

Anticeliulitiniai masažai aparatu

Anticeliulitiniai masažai aparatu

Kovai su celiulitu pasitelkiami specialūs masažo aparatai. Nors klinikos ir masažo salonai naudoja skirtingus aparatus, visų jų poveikis panašus. Jau vos po kelių procedūrų galima tikėtis bent 1–3 cm sumažėjusių apimčių ir lygesnės, stangresnės odos. Sveikatos ir grožio srityje plačiai naudojami specialūs vakuuminiai aparatai, padedantys pakoreguoti apimtims. Vakuumo terapija derinama su limfodrenažu. Celiulito gydymui pasitelkiami net ir lazeriai.

Vakuuminiai anticeliulitiniai masažai efektyvūs ne tik kovojant su „apelsino žievele“, bet ir norint susigrąžinti stangrią, glotnią odą staiga numetus svorio, turint suglebusią odą, strijų ar riebalinio audinio perteklių. Taigi procedūros tinkamos ir vyrams. Masažai aparatu netiks sergantiems širdies, kraujotakos, onkologinėmis ligomis, turintiems aukštą kraujospūdį, nėščiosioms.

Efektui išlaikyti – pagalbinės procedūros namuose

Anticeliulitinės priemonės namuose

Celiulitas nieko nedarant linkęs atsinaujinti, todėl išsaugoti dailią figūrą padėtų ir kelios namuose atliekamos procedūros

  • Įvyniojimas su kavos tirščiais. Pirmiausia kruopščiai nušveiskite problemines vietas. Tuomet imkite kelis šaukštus kavos ir įpilkite karšto vandens. Jo prireiks tiek, kad išeitų tirštoka masė. Tirščiams atvėsus, tepkite juos ant pilvo ar šlaunų ir išteptą plotą apvyniokite maistine plėvele. Tuomet užsiklokite ir ilsėkitės apie valandą, o po to skubėkite į dušą.
  • Įvyniojimas su dumbliais ir kavos tirščiais. Su celiulitu padeda kovoti ir jūros dumbliai, tad juos lygiomis dalimis sumaišykite su kavos tirščiais, užpilkite karštu vandeniu, pravėsusią masę tepkite ant odos ir vėlgi šlaunis ar pilvą apvyniokite maistine plėvele. Po valandos visus likučius kruopščiai nuplaukite.
  • Kavos tirščių šveitiklis. Jei įvyniojimams neturite laiko, iš likusių kavos tirščių galite pasidaryti puikų natūralų šveitiklį, kuris taip pat padės kovoti su celiulitu. Kavos tirščius sumaišykite su lašeliu vandens ir medaus bei gerai pamasažavusios šlaunis ir pilvą, mišinio likučius nuplaukite.
  • Jūros druskos šveitiklis. Po vonios procedūrų imkite saujelę jūros druskos ir ja ištrinkite problemines vietas. Po procedūros odą gerai nuplaukite ir išsitepkite anticeliulitiniu kremu.
  • Masažas šiurkščia kempine. Norėdamos, kad oda išliktų lygi, išsimaudžiusios vonioje ar duše problemines vietas gerai patrinkite šiurkščia kempine. Trinti reikia intensyviais sukamaisiais judesiais. Oda turi parausti, pradėti kaisti – tai ženklas, kad suaktyvėjo kraujotaka.

Taigi jei norite pasirinkti sau tinkamiausius anticeliulitinius masažus, išbandykite kelis masažų variantus ir įvertinkite jų efektyvumą. Norinčioms, kad efektas po anticeliulitinių masažų kurso išliktų kuo ilgiau, galima atlikti aprašytas procedūras namuose, taip pat reikėtų sportuoti, subalansuoti mitybą bei gerti daug vandens.

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: