Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Masažų salonai Vilniuje - susipažinkite ir išsirinkite

2017-09-29

Masažų salonai Vilniuje - susipažinkite ir išsirinkite

Kai norisi trumpam pabėgti iš kasdienybės, išsilaisvinti nuo streso gniaužtų ar tiesiog palepinti save – bėgame į masažų salonus. Masažai Vilniuje – ypač populiarus ir vis labiau augantis produktas, kuriuo sau leidžia pasidžiaugti įvairaus amžiaus žmonės. Tačiau salonų – daug, tad ir besirenkant kartais pasimetama. Šiame straipsnyje stengiamės atskleisti populiariausių salonų privalumus ir išskirtinumus, kad SPA procedūra ar masažas Vilniuje būtų nepakartojamas.

Norintiems pajusti gintaro galią

Masažai Vilniuje, yra, ko gero, geriausias atsipalaidavimo būdas po darbų... Masažo namai „Nidos kopos“ padės Jums ne tik atsipalaiduoti po sunkios dienos, bet ir leis atrasti nuostabias gintaro savybes. Šiuose masažo namuose teikiamos paslaugos yra „gintarinės“: gintariniai masažai, gintarinės veido procedūros, gintariniai šveitimai ir įvyniojimai, gintarinė arbata ir t. t.

Kaip jau turbūt supratote, daugelyje procedūrų įvairiais pavidalais naudojamas gintaras – iš gintaro pagaminta pudra, aliejai, smėlis, balzamas, maišeliai ir pan.  Lietuviai nuo seno tikėjo gintaro galia – ja tiki ir salono įkūrėjai, tad kiekviena masažo namų paslauga yra persmelkta senųjų lietuvių legendų ir kartu tikru bei nenuginčijamu gintaro poveikiu.

Azijos tradicijos šiauriečių kūnams išlaisvinti

Neretai visiškai skirtingų kultūrų suvienijimas duoda ypač teigiamų rezultatų – jos pasisemia viena iš kitos to, ko trūksta savose ir taip praplečia intelektinius išteklius, atkuria sielos, minčių ir kūno harmoniją, atskleidžia naujų galimybių.

Vienas iš tokio susivienijimo vaisių yra ir Rytų masažo namai „Azia SPA“. Šiame salone vyrauja rytietiški motyvai, dvelkia senovės Rytų ramybe, o procedūroms pasitelkta užjūrio išmintis. Salono vizitinė kortelė – darbuotojai, atkeliavę iš Tailando. Masažuotojai ne tik yra savo srities profesionalai – jie puoselėja autentiškas rytietiškų procedūrų tradicijas, kurioms naudojami unikalūs receptai bei produktai, atkeliavę tiesiai iš Tolimųjų Rytų.

Trokštantiems natūralumo ir gamtos prisilietimo

Tausoti gamtą, žmogaus kūną ir mintis – tai vienas svarbiausių natūralios terapijos namų „Laimės terapija“ siekis. Šiuose terapijos namuose naudojamos ekologiškos priemonės, todėl kiekviena procedūra bus ne tik ypatingai atpalaiduojanti bei harmonizuojanti, bet ir atskleis visą įmanomą gamtos galią, perteikiamą specialistų rankų prisilietimu bei natūraliomis priemonėmis.

SPA gėrybių atotrūkis

Kartais vien masažo negana – norisi kažko... Kažko daugiau... Kas tas kažkas gali būti? Atsakymas – SPA namai „Amadėja“, teikianti ne tik grožio bei atsipalaidavimo, bet ir poilsio, vidinės pusiausvyros paslaugas. SPA – tai tiesiausias kelias į visapusišką – kūno ir minčių – harmonijos, sveiko balanso bei atsipalaidavimo sutelkimą. Labiausiai rekomenduojama pasinerti į procedūrų kompleksus, į kuriuos įeina ir masažai, ir SPA paslaugos. Tai vienas greičiausių ir efektyviausių būdų pasilepinti trumpomis, kelių valandų atostogomis, suteiksiančiomis jėgų ištisoms savaitėms.  Ramybė ir susitelkimas – viskas įskaičiuota!

Trokštantiems trumpam pabėgti – Rytų išminties sala

Rytai – ypatinga, paslaptinga ir kone nežemiška europiečiams vieta, kurioje filosofija, mitai bei legendos turi savotišką, viliojantį prieskonį, žavinti visas likusias kultūras. Rytai – didelė ir kultūriškai spalvinga Žemės dalis, kurioje kiekviena šalis turi kitokias, unikalias tradicijas. Salone „East Island SPA“ susijungia kelios Rytų kultūrų tradicijos, atskleidžiančios tik geriausius aspektus.

Čia rasite net trijų skirtingų kultūrų atstovus, atvykusius iš Kambodžos, Indijos ir Tailando. Visi jie atliekamas procedūras yra persmelkę autentiškomis gimtosios šalies tradicijomis, paversiančiomis paslaugas išskirtinėmis ir nepakartojamomis.

 
Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO:

Daugiau