Turi čekį? Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Metas keisti šukuoseną - populiariausi kirpimai rudeniui

2019-09-26

Metas keisti šukuoseną - populiariausi kirpimai rudeniui

Ruduo – tai metas, kai vakarais įsisukame į šiltą ir jaukų pledą, iš lėto skanaujame late ar kvapnią arbatą. Tai metas, kuomet ištraukiame šiltesnius megztukus ir dairomės kuo papildyti savo garderobą. Tačiau tai taip ir šukuosenos keitimo metas. Kiekvienas rudens sezonas diktuoja vis kitas plaukų kirpimo, dažymo, modeliavimo tendencijas. Nepabijokite pasikeisti. Pokyčiai nebūtinai turi būti labai dideli. Kartais užtenka tik šiek tiek patrumpinti plaukus, pakeisti jų atspalvį ar įsigyti madingą plaukų aksesuarą.  

Po vasaros plaukai dažniausiai būna išsausėję, išblukę nuo saulės, sūraus vandens, vėjo. Todėl drąsiai nerkite į naujausių tendencijų jūrą ir išsirinkite sau tinkamiausią kirpimai. Papasakosime kokie plaukų kirpimai 2019 rudenį madingiausi! 

Rudenį būkite išskirtinės ir drąsios! 

Ruduo toks metas, kuomet gamta nusidažo įvairiausiomis spalvomis, vėjas šėlsta ir nešioja medžių lapus. Šėlkite ir Jūs! Tik su savo plaukais. Leiskite sau būti drąsiai ir išsiskirti iš minios. Sodrios, rudeniškos spalvos drąsiai gali apsigyventi ir pas Jus. Na, o jei plaukus sutaršys vėjas - puiku. Juk nerūpestingumas plaukuose taip pat šio rudens viena iš tendencijų. 

Be to, jei esate pakankamai drąsios, galite išbandyti ir ekstremaliai ryškias spalvas. Jas derinkite su griežtesnio kirpimo stiliumi. Žinoma, taip eksperimentuoti galite jei tik Jūsų neįpareigoja darbas atrodyti santūriau. Kodėl gi nepasidžiaugus laisve kurti savo plaukuose meną, kuris atkreips aplinkinių dėmesį, atskleis Jūsų charakterį.  

Rudenį ilgaplaukės gali drąsiai kirpti plaukus trumpiau ir išbandyti anksčiau jau minėtą populiarųjį bob kirpimą, kuris šių metų topas. Jis tiko tiek v 

Madingiausi trumpų plaukų kirpimai rudeniui 

Kristen StewartCharlize Theron ar Saoirse Ronan tai tik keletas įžymybių, kurios atnaujino savo trumpų plaukų šukuosenas. Šis ruduo drastiškų kirpimų metas. Sugrįžta populiariausios 1990 metų trumpų plaukų kirpimo tendencijos. Nesuklysite jei pasirinksite šiek tiek netvarkingo bob kirpimo stilių.  Šiemet bob kirpimai šiemet nerūpestingi ir šiek tiek išsitaršę. Tobula jei plaukai šiek tiek banguojasi. Bangelės šį rudenį tikras topas. Bob kirpimas puikiai tinka moterims, kurios nori pabrėžti gražiausius savo veido bruožus, ypatingai skruostikaulius.  

madingiausi-trumpų-plaukų-kirpimai

Taip pat sugrįžta ir kažkada itin populiarus buvęs kirpimas bliudeliu 

Moterims rekomenduojama gale plaukus palikti trumpus, o aukščiau jie apkerpami taip, tarsi būtų uždėtas dubenėlis. Tokia šukuosena itin patogi!  

Moteris dažnai domina kirpimai ploniems plaukams. Po vasaros dažnai plaukai būna nusilpę ir suplonėję. Tad rudenį pasitikite su trumpu arba ilgesniu pixie kirpimu. Pixie kirpimas ypač mėgstamas moterų dėl laiko nereikalaujančios jų priežiūros. Na, o jei plaukams pasirinksite ir tinkamą spalvą, sukursite tobulą rudeninį įvaizdį. O išplonėję plaukai atrodys storesni dėl iškarpymo.  

Šiais metai rekomenduojama labiau rinktis trumpesnio pixie kirpimo stilių. Jis vyriškesnis, tačiau tokia 2019 metų rudens kirpimų tendencija. Kerpant plaukus šiuo stiliumi jie tampa asimetriški. Vienoje pusėje plaukai ilgesni, kitoje trumpesni. Jei ruošiatės šventei ilgesnius plaukus galite subanguoti, šiek tiek pašiaušti. Taip pixie kirpimas įgaus dar įdomesnę išvaizdą.  

Ilgų plaukų kirpimai rudeniui  

Ilgus plaukus turinčios moterys taip pat svajoja šiek tiek pasikeisti. Tačiau dažniausiai būna labai gaila trumpinti puoselėtus ir ilgai augintus plaukus. Šį rudenį ilgų plaukų kirpimo naujausia tendencija - kirpčiukai. Tai Brigitte Bardot įkvėpti kirpčiukai. Jie ilgaplaukėms leis išsaugoti plaukų ilgį, bet tuo pačiu ir pakeisti įvaizdį. Tokie plaukai ypatingai gražiai atrodo susukti į kuoduką. Kirpčiukai turi būti ilgesni ir susilieti su likusiais plaukais, o surišus kuoduką lengvai kristi ant veido ir suteikti žaismingumo bei retro stiliaus dvasios.  

Nors vasara baigėsi, garbanos niekur neiškeliauja. Rudenį drąsiai banguokite plaukus! Šį rudens sezoną garbanos ilgiems plaukams puikiai tinka. Jos suteiks Jums žavesio, romantiškumo, žaismingumo. Garbanas galite susisukti suktukais, pasidaryti cheminį plaukų garbanojimą arba tiesiog išdžiovinti plaukus džiovintuvu su difūzoriumiDifūzorius sukurs lengvų garbanų įvaizdį.  

Jei ilgus plaukus nuspręsite patrumpinti - šį rudenį vis dar madingi plaukai truputį žemiau pečių. Tokius plaukus galite lengvai pabanguoti, kartais šiek tiek susukti ar visiškai ištiesinti. Toks plaukų ilgis labai mėgstamas moterų. Plaukai atrodo skoningai, nėra per ilgi, tačiau puikiai susirišite juos į arklio uodegą.  

Tobulai atrodysite su tiesiai nukirptais kirpčiukais. Tačiau nepamirškite likusių plaukų pabanguoti. Atrodysite tobulai!  

Tačiau paklausite, o ką daryti toms, kurių plaukai labai nepaklusnūs? Jei Jūsų ilgi plaukai sukasi, veliasi ar banguojasi – tai puiku. Viskas ko reikia, tai leisti jiems natūraliai kristi. Šukuoseną galite kiek sutvirtinti užpurškusios plaukų lako. Beje, net ir tokiems plaukams galima išmėginti kirpčiukus. Netvarkingi kirpčiukai 2019 rudenį Jums puikiai tiks.  

Pusilgių plaukų kirpimai  

Pusilgius plaukus turinčios moterys šį rudenį turėtų išbandyti kare kirpimą. Kare kirpimas suteiks Jums harmoningą išvaizdą. Plaukai kerpami griežta linija, išlaikoma taisyklinga simetrija. Na, o jei pasirinksite rausvų atspalvių plaukų dažymą, atrodysite itin rudeniškai. Tegul Jūsų plaukuose žaidžia rudeniškos spalvos. Juk ruduo be galo gražus ir turtingas įvairiausiais atspalviais.  

Pusilgiams plaukams gražiai atrodys ir tvarkingas bob kirpimas. Trumpesniems plaukams jis rekomenduojamas labiau nerūpestingas. Tačiau turinčioms pusilgius plaukus geriau išlaikyti tvarkingą kirpimą, tiesius, simetriškus plaukus. Žinoma, bob kirpimu nukirptus plaukus galite ir banguoti. Suteiksite jiems romantiško žavesio.  

Na, o jei natūraliai Jūsų plaukai linkę garbanotis – dabar pats metas tai demonstruoti. Tiek pusilgių, tiek trumpų ar ilgų plaukų savininkės gali drąsiai džiaugtis natūraliomis garbanomis. Nealinkite ir netiesinkite jų kas kartą, leiskite garbanoms žaismingai derėti su rudeniu ir jo nuotaikomis.  

Plaukų priežiūra rudenį 

Nors ruduo turi savo žavesio, plaukams jis nėra gailestingas. Oras šaltėja, vėjas taip pat beveik kasdienis svečias. Dėl to plaukai tampa išsausėję, lūžinėja, pradeda slinkti, elektrintis. O kur dar vasaros palikti pėdsakai. O juk be tinkamos priežiūros nepadės nei madingiausias kirpimas.  

Pirmiausiai atgaivinkite plaukus - jų drėkinimas ir maitinimas svarbiausias Jūsų misiją rudens sezonu. Žinoma, jei Jūsų plaukai dažnai riebaluojasi, rinkitės priemones, kurios mažiau pamaitins plaukus. Taip išlaikysite balansą.  

Specialistai rekomenduoja atsakingai rinktis priemones ir skaityti etiketes. Rinkitės kuo natūralesnės sudėties šampūnus ir kondicionierius. Taip pat nepamirškite plaukų bent kartą per savaitę palepinti kauke. Prieš džiovinant juos papurkškite apsaugine priemone nuo karščio. Na, o galiukus pamaitinkite aliejumi ar serumu. Tuomet išdžiovinti plaukai atrodys tobulai, galiukai bus glotnūs ir žvilgantys, plaukai ne taip velsis. Rekomenduojama rudeniui pasirinkti argano aliejų. Jis plaukus pamaitins ir papildys keratinu.  

Mielos moterys, būkite drąsios, žavingos ir žaismingos. Tegul slogesnė rudeninė nuotaika nepaveikia Jūsų. Nauja šukuosena tikrai pakels nuotaika, o ir plaukai greičiau atsigaus po vasaros sezono. Viskas ko reikia, tai keliauti pas savo plaukų stilistą ir kartu sukurti tobulą šedevrą ant Jūsų galvos.  

Na, o pas mūsų partnerius Jūsų laukia rudeniškai žemos kainos ir profesionalios rankos!  

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: