Mezoterapija plaukams: kaip turėti gražius ir žvilgančius plaukus

2019-06-07

Mezoterapija plaukams: kaip turėti gražius ir žvilgančius plaukus

Moterį puošia daug dalykų, tačiau labiausiai - gražūs ir sveiki plaukai. Tai tikra moters puošmena. Tačiau nutinka ir taip, kad plaukai pradeda slinkti, o sustabdyti šį procesą labai sunku. Žinoma, ši problema ištinka ne tik moteris, bet ir vyrus. Ir kartais atrodo, kad viskas išbandyta, bet nepadeda jokios priemonės.

Kai slenka plaukai bandoma gerti vitaminus, naudojamos įvairios kaukės, tačiau tik retais ir lengvesniais atvejais šios priemonės tikrai veiksmingos.

Laimei, kad pasaulis nuolat tobulėja visose srityse, tame tarpe ir grožio srityse. Nuo plaukų slinkimo Jums gali padėti mezoterapija. Mezoterapija plaukams  jau gana plačiai taikoma procedūra, kuri padeda sustabdyti slinkimą, atsiauginti sveikus plaukus, gydo galvos odą.

Apie procedūrą

Mezoterapija plaukams yra efektyvi ir inovatyvi procedūra tiems, kam slenka plaukai ir svajoja atsiauginti sveikus bei gražius plaukus. Adatinė mezoterapija plaukams nėra labai sudėtinga procedūra, tačiau labai unikali ir veiksminga. Šios procedūros metu maža adatėle yra suleidžiamos injekcijos su reikalingų vitaminų preparatais arba pačio žmogaus trombocitais praturtinta plazma. Tokios grožio procedūros metu plauko šaknys tiesiogiai gauna plaukų augimui reikalingiausių vitaminų ir oligoelementų. Mezoterapija pati veiksmingiausia procedūra nuo plaukų slinkimo.

Pagal plaukų slinkimo priežastį specialistas nustatys  koks preparatas bus tinkamiausias ir efektyviausias būtent Jums. Vieni preparatai padės susitvarkyti su įvairiomis galvos odos problemomis, kiti skatins greitesnį plauko augimą bei papildys plaukus reikalingomis medžiagomis, kad padidėtų ne tik jų apimtis, bet ir pagerėtų bendra būklė.

Mezoterapija plaukams Vilniuje atliekama šiuose salonuose ir grožio namuose: Labella, NovaClinic, Užupio grožio namai, MY Sudio, Oblaka beauty salon.

Mezoterapija Kaune atliekama: Beauty loft S3, Įvaizdžio salonas 313 - RB grožio studija, Grožio Natos grožio salonas - RB Grožio Studija, Veido linija.

Šiuose Vilniaus ir Kauno salonuose bei grožio namuose Jūs atrasite sau tinkamiausią mezoterapijos būdą. Salonuose dirba savo srities specialistai, kurie mezoterapiją pritaikė daugybei klientų ir pritaikys Jums reikalingiausius preparatus.

Mezoterapijos kaina už vieną procedūrą svyruoja nuo 40 iki 50 EUR.

Mezoterapija plaukams - kokiais atvejais rinktis procedūrą? 

Prieš procedūrą specialistai pirmiausiai rekomenduoja sužinoti tikslią priežastį dėl ko slenka plaukai. Jei sergate odos ligomis tokiomis kaip dermatitas, turite virškinamojo trakto ar endokrininės sistemos sutrikimų, būtina pirmiausiai gydyti ligą, o tada jau išbandyti mezoterapijos procedūrą.

Ši procedūra puikiai tinka ir tiems, kam plaukai pradėjo slinkti po operacijų, medikamentinių gydymų. Plaukų slinkimą įtakoja ir dietos, stresas, baltymų trūkumas. Visos šios priežastys sukelia plaukų slinkimą.

Ar skauda procedūros metu?

Dėl skambaus žodžio adatėlės daugeliui atrodo, kad procedūra turėtų būti skausminga. Taip šioks toks diskomfortas jaučiamas, tačiau prieš procedūra galvos oda patepama specialiu kremu, kuris sumažiną jautrumą. Skausmo tikrai nejausite.

Yra dviejų tipų mezoterapija – pirmoji paviršinė, kuri dažniausiai atliekama kosmetologijos kabinetuose, o antroji adatinė mezoterapija, kurios metu injekcijos įleidžiamos giliau, tiesiai į plaukų šaknį. Adatinę mezoterapiją dažniausiai atlieka gydytojas dermatologas.

Po procedūros oda gali būti jautresnė, kurį laiką jaustis nedideli iškilimai. Šie simptomai dažniausiai išnyksta per kelias valandas.  

Mezoterapijos rezultatai - ką galite pasiekti?  

Mezoterapija plaukams yra veiksminga procedūra, tačiau rezultatai bus pastebimi mažiausiai po 3 ar net 6 mėnesių. Taip yra todėl, kad pirmiausiai turi ataugti plauko folikulas ir išauginti naują plauką, o tai ilgas procesas. Dėl to reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir kantriai laukti rezultatų.

Efektyviam rezultatui reikėtų procedūrą kartoti kas 5 – 10 dienų. Po 5 mezoterapijos procedūrų užtenka vienos per mėnesį.

 

 

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: