Nagų dailė: 2019 metų tendencijos

2019-05-30

Nagų dailė: 2019 metų tendencijos

Ilgalaikis gelinis lakavimas yra šiuolaikinės moters neatsiejama įvaizdžio dalis. Visos norime gražių ir sveikų nagų, o ilgalaikis gelinis lakavimas – tai ne tai ne tik galimybė kiekvieną kartą rinktis vis naują spalvą, nesukti galvos dėl nutrupėjusio lako, bet ir plataus pasirinkimo nagų dailė.

Nagų dailė - tai viskas nuo kelių lako spalvų maišymo, iki lipdukų, piešinukų, akmenėlių, perliukų juostelių ir t.t. Visa tai leidžia nagus puošti pagal šventę ar nuotaiką. Nagų dailė net ant tos pačios spalvos lako gali būti kiekvieną kartą vis kitokia, taip pakeisdama bendrą vaizdą. Be to, internete visada lengvai randami paprasti nagų dailės pavyzdžiai bei nagų lakavimo idėjos.

Nagų dailės tendencijos 2019

Madų pasaulis diktuoją madą ne tik aprangai, šukuosenoms, bet ir nagų dailei. Kiekvienais metais pateikiami tą sezoną madingiausi nagų lakavimo pavyzdžiai. Šį sezoną dominuoja natūralumas, tačiau tikrai nepamirštamos ir ryškios spalvos bei įvairi nagų dailė, taip pat ombrė nagai, grafiniai elementai, geometrinės figūros bei kiti akcentai. Šiemet siūlomos tokios nagų lakavimo idėjos:

-      Prancūziškas manikiūras - tai iš mados neišeinantis nagų dizainas. Pasirinkę prancūzišką lakavimą niekada neprašausite pro šalį.

-      Ombre nagai - šį sezoną rekomenduojama rinktis ombre nagus. Tai vis dar madingas lakavimas, tiesiog vertėtų pasirinkti švelnesnes, natūralesnes spalvas.

-      Šį sezoną madinga įvairi, nesudėtinga ir paprastai atliekama nagų dailė. Puoškite įvairiais akcentais tik kelis nagus, kad jie nebūtų per daug apkrauti nereikalingomis detalėmis.

Paprasti nagų dailės pavyzdžiai:

-      Taškeliai, juostelės, geometrinės formos. Kaip ir šių metų žiemos sezonu, taip ir atėjus vasarai vis dar madingos įvairios geometrinės figūros, juostelės, taškeliai. Renkantis tokius akcentus svarbu, kad spalvos būtų kontrastingos. Tuomet įvairios figūros išryškės ir tai taps puikia, akį traukiančia stiliaus detale.

-      Lipdukai – jei vienspalviai nagai per daug nuobodu, visada pagyvinti galima ir įvairų formų, raštų bei spalvų lipdukais. Dabar ypatingai išpopuliarėjo ir 3D lipdukai. Lipdukai suteiks labai didelį nagų dizaino pasirinkimą - nėriniai, gyvūnai, vaisiai, gėlių motyvai, net laikraščių dizainas!

-      Marmuriniai – marmuriniai nagai savo populiarumu neatsilieka nuo kitų nagų dailės dizainų. Atlikimo technika nesudėtinga, o dizainas atrodo išties puikiai ir išskirtinai.

-      Dailė naudojant foliją - tai dar vienas įdomus nagų dailės dizainas. Tai karpyti folijos gabalėliai, kurie atrodo tarsi sudužusio stiklo šukės. Naudojamos įvairios spalvos folijos, todėl galima sukurti daug skirtingų efektų.

-      Karoliukai, deimančiukai, akutės - visi šie akcentai taip pat puikiai tiks šį sezoną. Perliukai padailins nuotakos manikiūrą, deimančiukai tiks įvairioms išskirtinėms progoms, o akutės puikiai atrodys ir kasdieniniam manikiūrui.

-      Medūzos nagai – tai dar visiška naujiena ir Lietuvoje ši tendencija dar ne itin žinoma, tačiau užsienyje tai jau smarkiai išplitęs nagų dizainas – tikras topas. Medūzos nagai – tai kitaip vadinami želė nagai. Nagai dažniausiai skaidrūs, stiklo imitacijos ar lengvai rausvų spalvų.

-      Raidės - tai dar viena šių metų tendencija. Nagus galima puošti įvairiomis raidėmis, neilgais tekstais, šūkiais. Naudojami įvairiausi šriftai. 

 Kiekvienais metais nagų dailės tendencijos keičiasi, atsiranda vis daugiau naujovių bei nagų dailės atlikimo technikų. Ilgalaikis gelinis lakavimas leidžia neatsilikti nuo viso pasaulio madų ir kas mėnesį galite išbandyti bet kokias naujausias sezono naujienas. Na, o tokie lakavimai kaip prancūziškas manikiūras, juodai lakuoti nagai turbūt niekada neleis suklysti renkantis norimą dizainą.

Žinoma, nepamirškite ir tinkamos nagų meistrės, kuri nuolat atnaujina spalvų gamą, pasirūpina nagų dailei skirtais madingiausiais akcentais. Profesionali nagų meistrė visada pasiūlys nagų dailės pavyzdžių bei parekomenduos įvairias nagų lakavimo idėjas.

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: