Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Tikrinti čekį Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Nagų priauginimas geliu: ką privalote žinoti?

2019-09-08

Nagų priauginimas geliu: ką privalote žinoti?

Moterims, kurių natūralūs nagai yra labai silpni ir sunkiai auga, puiki išeitis - nagų priauginimas. Nagus galima priauginti keliais skirtingais būdais. Užsienyje ypač populiarus nagų priauginimas akrilu, tačiau Lietuvoje populiariausias gelinis nagų priauginimas. Gelis populiaresnis dėl savo savybių, išvaizdos ir patogumo formuojant nagus.  

Gelinis nagų priauginimas – kas tai?  

Gelinis nagų priauginimas tai visiškai nesudėtinga procedūra, kurios metu natūralus nagas prailginamas geliu. Ši procedūra leidžia moterims net iki 4 savaičių džiaugtis  gražiai atrodančiais, norimo ilgio nagais. Praėjus šiam laikotarpiui atliekamas nagų papildymas ir korekcija, pakeičiamas nagų dizainas.  

Žinoma, nors pats priauginimas ir nėra labai sudėtingas, vis dėlto reikalauja meistrės kruopštumo, žinių ir patirties. Tik geras meistras sugebės suformuoti tinkamai atrodančius nagus, nepakenks Jūsų natūraliems nagams. Pats gelis yra skirtingų rūšių - vieni labai skysti, kiti pakankamai klampūs. Su skystu geliu išgaunamos tobulesnės formos. Bet meistrė šiuo atveju turi turėti daug įgūdžių, kad gebėtų tinkamai su juo darbuotis. Klampiu geliu formuoti nagus paprasčiau dar tik pradedančiai meistrei. Yra tokių gelių, kurie savaime išsilygina, nenubėga, todėl su jais dirbti paprasčiau.  

Kaip atliekamas nagų priauginimas geliu? 

Gelinis nagų priauginimas nesudėtingas, tačiau svarbu laikytis visų žingsnių, kad būtų užtikrintas geras rezultatas. Meistrė privalo laikytis visų higienos reikalavimų ir dirbti su kokybiškomis priemonėmis. Todėl visada atkreipkite dėmesį ar Jums buvo atlikti visi reikalingi žingsniai.  

Gelinių nagų priauginimo eiga 

Rankų dezinfekavimas yra labai svarbi tiek nagų priauginimo, tiek paprasto manikiūro dalis. Būtina dezinfekuoti tiek Jūsų tiek pačios meistrės rankas. Taip bus užtikrinama, kad nepaklius įvairių bakterijų ir nešvarumų.  

Meistrė įvertins Jūsų natūralių nagų būklę, nuspręs ar Jums saugu atlikti nagų priauginimą. Jei nagai itin silpni, gali būti pasiūlytas gydymas jiems sustiprinti ir tik po to tariamasi dėl dirbtinių nagų priauginimo.  

Nusprendus, kad gelinis nagų priauginimas galimas Jums turi būti atliktas higieninis manikiūras. Pirmiausiai atstumiamos odelės, jei reikia pašalinamos. Tuomet natūralūs nagai dilde trumpinami iki minimalaus ilgio. Natūralūs nagai privalo būti trumpi, kad priauginus dirbtinius atrodytų natūraliai ir gražiai.  

Atlikus higieninį manikiūrą nagai nuriebalinami ir patepami specialia priemone, kuri pagerina natūralaus nago sukibimą su geliu. Tačiau jei šis žingsnis praleidžiamas, būkite rami. Yra specialių gelių, kurie puikiai sukimba su nagų plokštele be papildomų priemonių.  

Sekančiu etapu į nago plokštelę masažuojamaisiais judesiais įtrinama gelio bazė. Ji išdžiovinama UV spindulių lempoje. Paruošiamos nagų formelės  arba tipsai. Jie parenkami pagal Jūsų natūralaus nago plotį, formą, tačiau ilgis ir galutinė forma suformuojama pagal jūsų norus.  

Tipsai arba nagų formelės uždedami ant natūralių nagų, tuomet paskirstomas gelis. Gelis išdžiovinamas UV spindulių lempoje. Kai gelis sustingsta frezos pagalba suformuojama norima nagų forma. Kai nagučiai jau suformuoti ir paruošti, galima atlikti ilgalaikį gelinį lakavimą ir dailę. Kartais moterys nori ir natūraliai atrodančių nagų, tokiu atveju galima nagų papildomai nelakuoti. Gelis yra skaidrus, todėl nagai atrodys natūraliai.  

 Pabaigoje rankos palepinamos kremu, odelės patepamos specialiu, minkštinančiu aliejuku, atliekamas rankų masažas.  

 Svarbu, kad visos procedūros metu meistrė laikytųsi visų higienos reikalavimų. Įrankiai naudojami Jums turi būti išimti tiesiai iš dezinfekavimo aparato. Jei procedūros metu įrankis nukrenta ant žemės, meistrė jo naudoti nebegali. Turi būti imamas naujas. Svarbu, kad procedūros metu būtų saugomi natūralūs nagai ir nepažeidžiami. Jei įrankiai bus netinkamai dezinfekuoti – galite užsikrėsit įvairiomis per kraują plintančiomis ligomis. Deja, bet tikrai pasitaiko nemažai meistrių, kurios nesilaiko reikalavimų ir taip sukelia grėsmę Jūsų sveikatai. Tinkamai pasirinkta meistrė ir salonas leis jaustis saugiai ir užtikrintai darbo kokybe.  

Kiek laiko trunka nagų priauginimo procedūra? 

Priklausomai nuo meistrės įdirbio gelinių nagų priauginimas trunka nuo 2,5 val. Iki 3 val. Daugiausiai laiko atima gelio džiovinimas UV spindulių lempoje 

Gelinių nagų korekciją rekomenduojama atlikti kas 2 – 4 savaites, priklausomai nuo to, kaip greitai atauga Jūsų natūralūs nagai. Nerekomenduojama laukti kol nagai labai nuaugs, kadangi gali atsirasti plyšelių tarp natūralaus ir gelinio lako, o tada padidėja galimybė, kad ten pradės kauptis bakterijos ir nešvarumai. Saugokite savo sveikatą ir visada laikykitės specialistų rekomendacijų. 

Kas geriau tipsai ar formelės?  

Kaip jau minėjome anksčiau, nagų priauginimui naudojami tipsai arba specialios formelės. Tam tikrai atvejais labiau tinka formelės, o kitais atvejais tipsai 

Formeles rekomenduojama naudoti jei galite džiaugtis visiškai taisyklinga nagų forma, ketinate dažnai vandenyje mirkyti rankas. Formelės geriausiai tinka, kai nereikia per daug formuoti nagų, paslėpti defektų.  

Tipsus naudoti vertėtų jei Jūsų nagas yra labai išgaubtas, odelės yra itin aukštai, jei formelė nepriglunda prie nago plokštelės.  

Jei kažkuris variantas nepasiteisino, išbandykite kitą. Vienas iš dviejų tikrai tiks.  

Gelinių nagų pliusai ir minusai

Gelinis nagų priauginimas yra puiki išeitis norinčioms turėti gražius ir tvarkingus nagučius. Tačiau kaip ir bet kokia grožio procedūra, taip ir gelinis nagų priauginimas turi savų pliusų ir minusų. O ir yra atvejų, kuomet jis visiškai netinka.  

Gelinių nagų pliusai 

Geliniai nagai nežaloja natūralių nagų. Po dirbtiniu sluoksniu jie puikiai auga toliau. Tad jei baiminatės, kad Jūsų natūralūs nagai dar labiau nusilps, galite būti rami.  

Gelis, kaip medžiaga neturi jokio pašalinio kvapo. Procedūros metu nejausite jokio diskomforto dėl to. Be to, gelis labai natūraliai blizga. Tad toms, kurios nori ilgesnių nagų, tačiau natūralios jų išvaizdos, gelis puikiai tiks. Gelinių nagų galima papildomai nedengti geliniu laku. Užtenka suformuoti norimą formą ir džiaugtis natūrali efektu.  

Jei baiminatės, kad nulūžus nagui jausite skausmą, nebijokite. Gelis yra pakankamai elastingas, todėl nulūžus nagui nepajausite didelio skausmo. Žinoma, tai nėra malonu, bet labiau dėl estetikos.  

Su geliu pakankamai lengva dirbti meistrei. Patogu formuoti, patvarkyti, kadangi jis sustingsta tik UV spindulių lempoje. Todėl iki tol galima esant reikalui formą pakoreguoti, tepti tiek kiek reikia.  

Ant gelinių nagų drąsiai galite eksperimentuoti su įvairiais nagų dizainas. Galima lakuoti geliniu laku, puošti akmenėliais, lipdukais ar kitomis nagų dekoracijomis.  

Geliniai nagai puikiai tinka moterims, kurios turi tokią problemą kaip nagų kramtymas. Gelinių nagų kramtyti tikrai nesinorės. Tai puikus būdas atprasti nuo tokio įpročio ir užsiauginti ilgesnius natūralius nagus.  

Gelinių nagų minusai 

Gelinis nagų priauginimas turi nemažai pliusų, tačiau yra ir minusų. Jei turite jautrų organizmą, yra tikimybė, kad gelis gali alergizuoti. Tai pasitaiko retai, tačiau tokių atvejų yra. Tuomet gelinis nagų priauginimas negalimas.  

Laikas – turite nusiteikti, kad nagų priauginimas neatliekamas greitai. Tai trunka ne vieną valandą. Vidutiniškai gelinis lakavimas atliekamas per 2,5 – 3 val. Tad apsišarvuokite kantrybe.  

Nulūžus geliniam nagui reikės apsilankyti pas meistrę. Nagas turės būti iš naujo priauginamas. Reikės atlikti visus žingsnius iš naujo.  

Gelinius nagus nuimti galima tik salone. To namuose nepadarysite. Reikalingos specialios priemonės, dildė. Didelė tikimybė, kad nuiminėjant gelinius nagus namuose, stipriai pažeisite natūralaus nago plokštelę. O tuomet lauktų natūralių nagų stiprinimas, gydymas.  

Blogai atlikto gelinio nagų priauginimo požymiai 

Gaila, tačiau kartais pasitaiko, kad dėl blogai atlikto meistrės darbo nagučiai nelaiko, nulūžta ar atšoka. Taip gali nutikti dėl kai kurių klaidų, kurios padaromos priauginant nagus. Taip gali nutikti jei:  

 • gelis buvo užlietas per daug arti odelių ar ant jų. Tose vietose oras greitai patenka po nagu ir taip daug greičiau atšoka nuo Jūsų natūralaus nago plokštelės; 

 • netolygiai paskirstytas gelio sluoksnis, ypač jei storesnis sluoksnis užteptas ant odelių; 

 • manikiūro metu Jums buvo pažeistas natūralus nagas, tokiu atveju gelis tam tikrose vietose gali daug greičiau atšokti; 

 • netinkamai atliktas higieninis manikiūras, pilnai nepašalintos odelės;  

 • jei Jūsų natūralaus nago ilgis per ilgas, tai taip pat gali įtakoti priaugintų nagų kokybę; 

 • per storas priemonės, kuri padeda geriau prikibti geliui prie natūralaus nagi, sluoksnis; 

 • nepakankamai pašiaušti nagai. 

Kaip prižiūrėti priaugintus nagus?  

Nagų priauginimas geliu leidžia džiaugtis tobulais nagais kiekvieną dieną. Tačiau net ir tokie nagai reikalauja tam tikros priežiūros. Tiesiog būtina žinoti tam tikrus dalykus, kurie padės ilgiau išsaugoti nagučius. Pirmiausiai pirmą parą po atlikto priauginimo pasistenkite nemirkyti rankų ilgai vandenyje. Kuo mažiau drėgmės gaus, tuo geriau laikys.  

Jei nuspręsite, kad norite kitos nagų spalvos, jokiu būdu lako nešalinkite įprastais nagų lako valikliais. Geriausia tai atlikti grožio salone. Svarbu, kad nei nagų lako valiklio, nei buitinės chemijos sudėtyje nebūtų acetono. Jis labai greitai sugadins priaugintų nagų grožį. Todėl jei tenka naudoti tokias priemones, kurių sudėtyje yra acetono, naudokite specialias pirštines. Taip apsaugosite nagus nuo cheminių medžiagų poveikio.  

Jei nutiko taip, kad nusprendėte pasitrumpinti nagus ar padailinti jų formą, jokiais būdais nenaudokite žirklučių. Tiek priauginti nagai, tiek nulakuoti ilgalaikiu geliniu lakavimu trumpinami tik specialia dilde.  

Jei dirbate sunkų fizinį darbą pagalvokite apie nagų ilgį. Kuo jie ilgesni, tuo didesnė tikimybė, kad galite užkliūti ir nulaužti. O tai reiškia, kad gali būti stipriais pažeistas ir natūralus nagas. Tad rinkitės tokį ilgį, kuris netrukdys Jūsų darbui.  

Kasdien prižiūrėkite odeles. Jas būtina palepinti specialiu, minkštinančiu aliejuku bei maitinančiu rankų kremu.   

Venkite staigaus temperatūros pasikeitimo. Tai pažeis dirbtinių nagų struktūrą, jie taps silpnesni ir gali sutrumpėti jų nešiojimo laikas.   

Laiku atlikite korekciją. Optimaliausias laikas – po trijų savaičių. Per tiek laiko Jūsų natūralus nagas nemažai paauga ir sustiprėja. Tuo tarpu priauginti nagai silpnėja. Dėl to būtina atlikti korekciją ir papildymą.  

Kuo gelinis nagų priauginimas geresnis nei akrilinių?  

Dirbtiniai nagai priauginami keliais būdais. Ir dalis moterų renkasi nagų priauginimą akrilu. Tačiau vis tik mūsų šalyje populiarumą išlaiko geliniai nagai. Žinoma, tam yra priežasčių.  

Yra keli pagrindiniai ir esminiai skirtumai, kuo geliniai nagai yra pranašesni. Pirmiausiai jie labiau mėgiami nei akriliniai dėl to, kad neturi jokio specifinio kvapo. Priaugintų gelinių nagų nebūtina lakuoti, jie natūraliai blizga. Tuo tarpu akriliniai ne.  

Nors gelinis nagas nepraleidžia deguonies, tai netrukdo augti natūraliam nagui. Po geliniu nagu natūralūs nagai auga stiprūs ir apsaugoti nuo išorinio aplinkos poveikio ir pažeidimų.  

Gelis yra elastingas, todėl nulūžus nagui, natūrali nago plokštelė pažeidžiama daug mažiau nei nulūžus akriliniui nagui.  

Dėl visų šių savybių moterys daug dažniau renkasi gelinį nagų priauginimą. Tačiau jei geli alergizuoja, vienintelė išeitis priauginimui – akriliniai nagai. Nes būtent jie nesukelia jokių alergijų.  

Kada negalima atlikti nagų priauginimo?  

Tam tikrais atvejai gelinių nagų priauginimo atlikti tiesiog negalima. Specialistės nerekomenduoja atlikti nagų priauginimo jei:  

 • nagai neseniai buvo traumuoti ir vis dar yra gijimo stadijoje; 

 • nagai yra pažeisti grybelio. Tokiu atveju reikėtų kiek įmanoma gydyti šią ligą. Priauginus dirbtinius nagus, gali atsirasti oro tarpų. Tai puiki terpė dauginti grybeliui;  

 • nagai pažeisti pelėsio; 

 • esate alergiška geliui. 

Kur profesionaliai atliekamas nagų priauginimas geliu?  

Kaip jau minėjome, labai svarbu nagų priauginimui pasirinkti tinkamą saloną ir atsakingą, savo darbą išmanančią meistrę. Mūsų puslapyje atrasite ne tik geriausiu pasiūlymus nagų priauginimui, bet ir patikimus salonus.  

Nagų priauginimas Vilniuje Jums profesionaliai bus atliktas Koralų grožio namuose, salonuose NefertitėGadraniNailbar,  Labella ir studijoje Barenda 

Nagų priauginimas Kaune puikiai atliekamas PRO nagų studijoje ir salone Before 

Nagų priauginimas Šiauliuose kruopščiai ir atsakingai atliekamas DEILĖS įvaizdžio studijoje.  

Gelinio nagų priauginimo kaina 

Gelinių nagų priauginimo kaina kiekviename salone šiek tiek skiriasi. Priklauso nuo to, koks gelis naudojamas, nuo meistrės patirties ir kitų aplinkybių. Gelinių nagų priauginimo kaina svyruoja nuo 30 Eur iki 55 Eur. Kaina priklausys ir nuo to ar norėsite gelinio lakavimo, kokį nagų dizainą ir dekoravimą pasirinksite. 

Gelinių nagų pašalinimo kaina apie 10 Eur. Priaugintų nagų korekcija/papildymas kainuoja 20  - 35 Eur. Kuo vėliau eisite atlikti korekcijos, tuo brangiau kainuos.  

Na, o jei nuspręsite pati išmokti gelinių nagų formavimo ir priauginimo meno, rinkitės kursus. Juos organizuoja SALON PRO akademija. Galima rinktis bazinį 5 dienų arba ilgesnį 2 savaičių kursą. Bazinio kurso kaina 450 Eur, o 2 savaičių kursų kaina 800 Eur. Kursus veda profesionalios, savo srities meistrės, kurios turi ilgametę patirtį. Gausite ne tik teorinių žinių, bet ir daug praktikos. Kursų metų modeliui atliksite priauginimą ir iš karto gausite patirties.  

Be to, SALON PRO akademijoje rengiami ne tik priauginimo, bet ir manikiūro bei ilgalaikio lakavimo kursai. Tai puiki vieta, kuri padės startuoti grožio specialisčių srityje. 

Gelinių nagų priauginimo procedūra yra tikras perversmas moterų gyvenime. Moterys gali džiaugtis ilgais, gražiais nagais ir nesukti galvos, kad natūralūs nagai niekaip neužauga. O juk apsaugoti po geliniu nagu ir natūralūs nagai ima sparčiau augti. Jei Jūs vis dar sukate galvą kaip reikėtų užsiauginti savo nagus, apsilankykite pas meistrę priauginimui. Pamatysite, pamilsite šią procedūrą ir neįsivaizduosite kaip iki tol nenorėjote jos išbandyti. Nagai yra mūsų vizitinė kortelė, todėl stenkimės, kad jis atrodytų nepriekaištingai!  

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: