Plaukų šalinimas lazeriu – viskas, ką reikia žinoti

2019-06-10

Plaukų šalinimas lazeriu – viskas, ką reikia žinoti

Procedūros atliekamos lazeriu dabar vis populiaresnės. Lazeris naudojamas tiek ligoninėse, tiek kosmetikos kabinetuose. Vienas iš puikių jo panaudojimo būdų - plaukelių šalinimas lazeriu. Tai puikus būdas norinčioms ilgai džiaugtis glotnia oda, ypatingai vasarą kai daug laiko praleidžiame pliaže. 

Plaukų šalinimas lazeriu privalumai

Plaukų šalinimas lazeriu tai nesudėtinga procedūra, kurios metu lazeris skleisdamas tam tikras bangas visiškai sunaikina plauko folikulą. Šios bangos prasiskverbia iki pat plauko šaknies, taip sunaikindamos ne tik plauko folikulą, bet ir užkirsdamos jų augimą šalia esančiose srityse. Bangos virsta šiluma, todėl ypatingai gerai paveikia net tamsiausius plaukelius.

Šiuolaikiški, naujausi lazeriai turi ir specialias šaldymo sistemas, kurios jau integruotos į pačius lazerius. Taip yra užtikrinama, kad procedūros metu nejausite skausmo.

Procedūra atliekam labai paprastai:

-      Užtepamas specialus gelis ant lazerio.

-      Tuomet specialistas, kuris atlieka procedūrą, lazeriu braukia per tas vietas, kuriose siekiama panaikinti nepageidaujamus plaukelius.

-      Procedūros metu gali būti juntamas dilgčiojimas.

-      Procedūra užtrunka nuo kelių minučių iki pusvalandžio. Tai priklauso nuo srities, kurioje naikinami plaukeliai.

Plaukų šalinimas lazeriu – atsiliepimai

Moterys dažniausiai džiaugiasi šia procedūra, kadangi praėjus jos kursą, bereikia tik kartą į metus atlikti palaikomąją procedūra. Argi ne puiku, ištisus metus džiaugtis glotnia oda be plaukelių, jokių plaukelių įauginėjimų ar pastovaus odos dirginimo skustukais, epiliatoriumi. Skausmą kiekvieną apibūdina savaip, vienoms kažkiek skauda, kitos visai nieko nejaučia. Čia jau labai individualu. Tačiau bet kuriuo atveju lazerinė depiliacija pasiteisina.

Lazerinė depiliacija atliekama skirtingais lazeriais, todėl būtinai pasikonsultuokite su specialistu ir išsiaiškinkite kas tinkamiausias Jums.

Plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje puikiai atliekamas šiuose salonuose: Masažo namai, Medical Spa (reabilitacijos ir grožio centras), AND Klinika, SPA Sante, Oblaka, Masažo klinika, Studija Mona, lazerinės estetikos klinika Novana.

Plaukų šalinimas lazeriu Kaune puikiai bus atliktas Ąžuolyno medicininiame SPA.

Plaukų šalinimo lazeriu kaina svyruoja nuo 20 EUR iki 100 EUR. Plaukų šalinimo lazeriu kaina priklauso nuo to, kurioje vietoje šalinami plaukeliai.

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

Plaukeliai lazeriu gali būti šalinami įvairiose kūno vietose. Moterys dažniausiai renkasi kojas, bikini zoną, pažastis, rankas, smakrą, sritį virš viršutinės lūpos. Vienintelė vieta, kurioje nepatartina šalinti plaukelių yra akių vokai bei sritis aplink akies obuolį.

Lazerinę depiliaciją renkasi ir vyrai. Jie dažniausiai pageidauja, kad plaukeliai būtų šalinami kaklo, nugaros, pilvo ar pažastų srityse.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Tam, kad galėtumėte džiaugtis ilgalaikiu efektu rekomenduojama kartu su specialistu susidaryti apsilankymų grafiką ir griežtai jo laikytis. Maksimaliam efektui dažniausiai užtenka nuo 4 iki 6 procedūrų. Šviesiaplaukėms prireikia kiek daugiau procedūrų nei tamsiaplaukėms, kadangi lazeris lengviau paveikia tamsius plaukelius.

Tarp procedūrų rekomenduojama daryti 4 – 8 savaičių pertrauką. O atlikus visą suplanuotų procedūrų ciklą užtenka apsilankyti kartą į metus, palaikomajai lazerinei plaukų šalinimo procedūrai.

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

Prieš plaukų šalimo lazeriu procedūra specialistas nustatys Jūsų odos fototipą tam, kad būtų galima nustatyti lazerio intensyvumą, kuris geriausiai tiktų būtent Jums. Dažnai klientai nori, kad specialistas naudotų galingiausią intensyvumą, bet būtina saugoti savo sveikatą ir klausyti visų rekomendacijų.

Prieš lazerinę depiliaciją būtina žinoti kelis svarbius dalykus:

-      Mėnesį iki lazerinės procedūros negalima degintis nei saulėje nei soliariume, taip pat nerekomenduojama naudoti ir savaiminio įdegio losjonų.

-      Nevartoti tetraciklinų grupės antibiotikų, sulfanilamidų, chinolonų.

-      Negalima rauti, pešti plaukelių toje vietoje, kurią depiliuosite lazeriu.

-      Likus kelioms dienoms iki procedūros netepkite depiliuojamos srities jokiais spirito turinčiais tepalais ir skysčiais.

-      Vieną dieną prieš procedūrą reikia nuskusti vietą, kurią depiliuosite lazeriu, tačiau netepkite tos vietos kremais, antiperspirantais.

-      Procedūra turi būti atliekama ant visiškai švarios odos, joje neturi būti matomi plaukeliai.

Jei laikysitės visų specialisto rekomendacijų džiaugsitės lygia, gražia ir nesudirgusia oda ištisus metus!

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: