Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Tikrinti čekį Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Sportinis masažas ne tik sportininkams!

2022-02-08

Sportinis masažas ne tik sportininkams!

Dažnai manoma, kad sportinis masažas yra skirtas tik profesionaliems sportininkams. Tačiau iš tikrųjų jis skirtas ne tik sportuojantiems, bet ir fiziškai daug dirbantiems žmonėms. Sportinis viso kūno masažas puikiai tinka ir žmonėms dažnai jaučiantiems fizinę visko kūno įtampą. Be to, sportinis masažas efektyviai padeda žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą, kenčia sprando ar nugaros skausmus. 

Sportinis masažas ir jo rūšys 

Sportinis masažas gali būti kelių rūšių: atstatomasis, paruošiamasis, treniruočių, gydomasis ir taškinis.  

Atstatomasis masažas yra skirtas atstatyti kūną po fizinio krūvio, sunkios treniruotės. Jis padeda pagerinti savijautą, atsiranda energijos, atstatomas darbingumas ir kūnas pasiruošia naujam fiziniam krūviui. Atstatant kūną atliekamas sportinis viso kūno masažas.  

Paruošiamasis masažas yra skirtas tokiu atveju, kai kūną reikia paruošti fiziniam krūviui. Dažniausiai jis atliekamas prieš varžybas, sunkias treniruotes. Toks masažas puikiai tinka apšilimui. Priklausomai nuo fizinio krūvio, gali būti atliekamas atskirų kūno vietų sportinis masažas. Labai svarbus kojų sportinis masažas, nes jos įvairių sporto šakų metu tenka didelė apkrova.

Gydomasis sportinis masažas atliekamas tuomet, kai reikia gydyti traumas, sumažinti uždegiminius procesus ar užkirsti kelią tam tikroms ligoms. Ypatingai dažnai atliekamas sportinis nugaros masažas. Jis padeda sumažinti sąnarių bei raumenų skausmą, pašalina bendrą organizmo nuovargį, padeda atstatyti raumenų tonusą. Šios rūšies masažas labai tinka ilgai sėdintiems, patiriantiems sprando, kaklo skausmus.  

Kaip papildomas masažas, atliekamas ir taškinis masažas. Jis atliekamas veikiant tam tikrus kūne išsidėsčiusius taškus, padeda paveikti vidaus organus ir nervinė sistemą.

Kaip atliekamas sportinis masažas?  

Sportinis kūno masažas turi tam tikrą atlikimo metodiką. Jo metu kūnas masažuojamas tam tikromis kryptimis, tinkamai spaudžiant. Taip pat labai svarbi ir rankų padėti, spaudžiami kūno taškai.  

Sportinis masažas padeda sukelti masažuojamoje kūno vietoje spaudimą, tempimą ir paveikti giliuosius audinius. Raumenis mums dažniausiai ir skauda, kai gilieji audiniai yra įsitempę. Tam, kad juos atpalaiduotume ir skirta sportinio masažo metodika.

Kaip ir minėjome, sportinis masažas gali būti atliekamas ne tik visam kūnui, bet ir atskiroms kūno dalims. Kiekvienu atveju dėmesys yra skiriamas problematiškiausiai kūno vietai, raumenų grupei. Sportinis masažas kartais gali būti ir šiek tiek skausmingas, tačiau kūnas po tokio masažo atsipalaiduos ir lengviau atsistatys. 

Sportinio masažo nauda 

Be to, kad sportinis masažas atpalaiduoja raumenis, nuima jų skausmą, jis turi ir kitų naudų. Sportinis masažas padeda sureguliuoti kraujospūdį, pagerina kraujotakos ir limfos sistemos veiklą, sumažėja traumų tikimybė, pašalinamas raumenų nuovargis, iš organizmo pašalinamos druskos, pagerėja nervinė sistema. Po sportinio masažo pajusite, kad atgavote jėgas, pagerėjo nuotaika, geriau išsimiegosite. 

Kur atliekamas sportinis masažas?  

Sportinis masažas turi būti atliekamas profesionalo, kuris puikiai žinos, kokius taškus spausti, kaip nuimti raumenų įtampą. Labai svarbu, kad šios srities specialistas būtų kvalifikuotas. 

Sportinis masažas Vilniuje atliekamas „Vivo studijoje“ , kinų masažo ir grožio salone „Qi Anmo“ , „Masažas Lotus“, masažo studijoje „Ashraf“, studijoje „Vivo“, „Azia SPA“, Didlaukio klinikoje , „AND PULSE “ sveikatinimo erdvėje, „Nidos kopos“, masažo kabinete „Masažo menas“, „Kūno Harmonija“ ir pas kitus mūsų partnerius.  

Sportinis masažas Kaune atliekamas „Rankų Galia “ ir fizinės reabilitacijos ir sveikatinimo klinikoje „Vibramedica“. 

Sportinis masažas Klaipėdoje profesionaliai atliekamas masažo namuose „Azia SPA“, holistinėje studijoje „Kintera“, sveikatos ir grožio klinika „Labkosma“. 

Masažo rūšių yra labai įvairių. Tačiau sportinis masažas išsiskiria savo efektyvumu ir greita pagalba esant raumenų nuovargiui ar nuolatinei įtampai. Išbandykite ir pamatysite, kad jau po pirmo masažo jausitės daug geriau.

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: