Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Čekių savitarna Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2022-11-23

Aknės ir spuogų gydymas Kaune

Bene dažniausia problema, su kuria susiduria paaugliai – spuogai ir aknė. Aknė - uždegiminė odos liga, kuri pasitaiko ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Tiek spuogai, tiek aknė sukelia ne tik nepatogumą odoje, bet ir emocines problemas. Turintys aknę ar jaunatviniais spuogais kamuojamą odą dažnai jaučiasi nepasitikintys savimi, mažai bendrauja su aplinkiniais, jaučia psichologinį diskomfortą. Tad spuogų ir aknės gydymas yra labai svarbus. Žinoma, tam reikia pasitelkti kompleksišką gydymą - mitybą, stresinių situacijų vengimą, odos priežiūrą namuose ir reguliarų apsilankymą pas kosmetologą. Straipsnyje papasakosime kur atliekamas spuogų ir aknės gydymas Kaune, kokios gydymo kainos bei kokie yra aknės bei spuogų gydymo būdai.

Aknės ir spuogų gydymas Kaune

2022-11-16

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

Sveiki ir gražūs plaukai – kiekvienos moters puošmena. Plaukų puoselėjimas reikalauja ne tik kasdienės priežiūros, bet ir sveikos gyvensenos. Deja, bet plaukus išlaikyti sveikais ne visada pavyksta, dėl įvairių tiek vidinių, tiek išorinių priežasčių. Viena didžiausių problemų kamuojančių dažną moterį - plaukų slinkimas. Jei plaukai slenka nuolat, būtina išsiaiškinti to priežastis. Na, o šiame straipsnyje papasakosime apie plaukų slinkimo gydymo būdus, kur Vilniuje atliekamas toks gydymas bei kokios jo kainos.

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

2022-11-12

Aknės ir spuogų gydymas Vilniuje

Aknė yra uždegiminė odos liga, kuri ypatingai pasireiškia paaugliams, nors pasitaiko ir tarp suaugusių. Tiek aknė, tiek spuogai ant veido verčia jaustis nejaukiai bei mažina pasitikėjimą savimi, sukelia psichologinį diskomfortą. Spuogus ir aknę gydyti reikėtų kompleksiškai. Efektyviausias būdas kovojant su spuogais ir akne - tinkamas gydymas namuose bei reguliarus apsilankymas pas kosmetologą veido procedūroms. Šiame straipsnyje sužinosite kur atliekamas aknės ir spuogų gydymas Vilniuje, kokios kainos bei veido valymo būdus.

Aknės ir spuogų gydymas Vilniuje

2022-11-09

Nugaros masažas Kaune

Kas yra nugaros skausmas žino turbūt kiekvienas žmogus. Dauguma žmonių daugiausiai laiko praleidžia sedėdami, nes dirba sėdimą darbą, o ką jau kalbėti apie netaisyklingą laikyseną sėdint. Taip pat nugaros skausmus gali iššaukti ir ligos bei sunkių daiktų kėlimas. Tam, kad išvengti įvairių nugaros skausmų, būtina stiprinti nugaros raumenis. Tą padaryti galima sportuojant, mankštinantis ir reguliariai atliekant nugaros masažą. Nugaros masažai gali būti: atpalaiduojantis, klasikinis arba gydomasis. Nugaros masažas Kaune atliekamas daugelyje salonų. Todėl šiame straipsnyje papasakosime, kaip išsirinkti saloną, kuriame atliekamas profesionalus nugaros masažas bei kokia nugaros masažo Kaune kaina.

Nugaros masažas Kaune

2022-11-04

Vitaminas D - kaip juo papildyti organizmą?

Mūsų organizmui įvairiais gyvenimo tarpsniais trūksta tam tikrų vitaminų, mineralinių medžiagų. Todėl visada pravartu pasidaryti tyrimą ir sužinoti, ko Jūsų organizmui trūksta. O tuomet jau imtis priemonių papildyti organizmą būtent tais trūkstamais elementais. Svarbu nevartoti vitaminų ir kitų mikroelementų, jei nežinote, ar jų organizmui trūksta. Kartais vitaminų perteklius gali sukelti nemažesnes problemas nei trūkumas.

Vitaminas D - kaip juo papildyti organizmą?

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: