Tinklaraštis

2019-06-18

Blakstienų priauginimas: būdai, pliusai ir minusai, kainos

Ar svajojate kas rytą atsikėlusios ir pažvelgusios į veidrodį džiaugtis tobulomis, ryškiomis blakstienomis? Koks puikus jausmas kai nereikia kas rytą dažyti blakstienų, o kas vakarą nuo jų pašalinti blakstienų tušą. Skamba lyg svajonė, bet ji labai reali ir lengvai įgyvendinama.

 

Blakstienų priauginimas: būdai, pliusai ir minusai, kainos

2019-06-17

Veido valymas: būdai, kainos ir rezultatai

Norint turėti gražią ir sveiką veido odą reikia ja tinkamai pasirūpinti. Veido oda ypatingai lepi, todėl jos priežiūrai reikalingas išskirtinis dėmesys. Valymas, šveitimas, pamaitinimas kremu, serumu – tai kasdieniai veido odos priežiūros ritualai. Tačiau vien jų neužtenka, kadangi dėl oro taršos, išsiskiriančio prakaito, makiažo likučių ir kitų nešvarumų užsikemša poros, atsiranda spuogų, inkštirų (komedonų). Veido odą taip pat neigiamai veikia ir stresas, miego trūkumas bei besikeičiantys hormonai. Dėl to rekomenduojama reguliariai apsilankyti pas kosmetologę, kuri atliks profesionalų veido valymą.

 

Veido valymas: būdai, kainos ir rezultatai

2019-06-14

Kokią įtaką turi cukrus mūsų veido odai?

Ar žinojote, kad veido oda yra Jūsų sveikatos atspindys? Veido oda papasakoja daug daugiau nei galite įsivaizduoti. Jums apsilankius pas kosmetologę ji puikiai išvardintų produktus, kuriuos vartojate ir kurių neigiamas poveikis matomas odoje.

Kokią įtaką turi cukrus mūsų veido odai?

2019-06-13

Nugaros skausmas – galimos priežastys ir profilaktika

Didžioji dauguma žmonių bent kartą gyvenime patiria skausmą nugaros srityje. Nugaros skausmas viena dažniausių įvairaus amžiaus žmonių problema. Priežastys atsirasti skausmui gali būti pačios įvairios ir tikrai ne visada susijusios būtent su ta vieta, kurią skauda.

Nugaros skausmas – galimos priežastys ir profilaktika

2019-06-12

Biorevitalizacija: grožio pasaulį pakeitusi procedūra

Kad ir kaip nesinorėtų pripažinti, bet mūsų oda veikiama aplinkos, streso bei metų sensta ir su laiku jai ima trūkti drėgmės, mažėja elastingumas, oda atrodo suglebusi. Labiausiai tai įtakoja hialurono rūgšties kiekio mažėjimas. Žinoma, griebiamės įvairių drėkinančių kremų, losjonų ir tikimės, kad tai bus efektyvu. Deja, taip odą drėkiname tik iš išorės, gilesni sluoksniai lieka nepamaitinti. Žinoma, blogiau tikrai nebus ir rūpintis savo oda privaloma kasdien, tačiau norint gausiai papildyti odą rekomenduojame išbandyti biorevitalizciją.

Biorevitalizacija: grožio pasaulį pakeitusi procedūra

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: