Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Tikrinti čekį Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2020-10-27

Plaukų astrologija pagal mėnulį – kada palanku kirpti plaukus?

Plaukuose susikaupia ir teigiamos ir neigiamos emocijos. Todėl plaukų kirpimas turėtų būti itin kruopščiai planuojamas. Kada galima kirpti plaukus padės sužinoti mėnulio kalendorius. Jei seksite mėnulio fazes, žinosite kada palankiausia kirpti plaukus ir ko tikėtis iš skirtingų fazių. Turbūt esate pastebėję, kad kartais su plaukais susitvarkyti be galo sunku, o kartais jie atrodo idealiai. O svarbiausia, kad iš esmės nieko nepakeičiate. Manoma, kad tai taip pat įtakoja mėnulis ir jo padėtis.  

Plaukų astrologija pagal mėnulį – kada palanku kirpti plaukus?

2020-10-26

2020 metų makiažo trendai: 20 makiažo idėjų!

Vasara turbūt daugumos mėgstamiausias sezonas. Tačiau argi galima sakyti, kad ruduo ar žiema neturi savo žavesio? Atvėsę orai diktuoja ir makiažo tendencijas. Kai lauke tamsiau, norisi ryškiau pasidažyti lūpas, pagražinti akis pastelinės spalvos šešėliais, pasigražinti blizgučiais. Taip tarsi stengiamės išsiskirti iš niūros aplinkos. Dabar pats metas išbandyti populiariausius 2020 metų trendus, kad pasitinkant naujuosius metus būtumėte jau atradusios savo mylimiausią.

2020 metų makiažo trendai: 20 makiažo idėjų!

2020-10-24

Jojoba aliejus plaukams: kaip naudoti ir kodėl jis toks naudingas

Jojoba yra ypatingas augalas, kuris auga dykumose Šiaurės Amerikoje, Meksikoje. Iš šio augalo sėklų yra išgaunamas aukso spalvos jojoba ar kitaip vadinamas simondsijų aliejus. Savo sudėtimi jis panašus į vašką, pasižymi daugybe gerų savybių. Moterų jis ypač dievinamas, kadangi puikiai tinka plaukų priežiūrai. Įdomu tai, kad jojoba aliejaus sudėtis labai panaši į žmogaus odos išskiriamų natūralių riebalų (sebumo). Žinoma, jojoba aliejaus naudojamas ir veidui, puikiai tinka masažui. 

Jojoba aliejus plaukams: kaip naudoti ir kodėl jis toks naudingas

2020-10-21

Helovino makiažas 2020 - idėjos ir patarimai

Jau visai netrukus Helovinas. Nors mūsų šalyje ši šventė atsirado pakankamai neseniai, žmonės mielai ją švenčia ir perima visas užsienio tradicijas. Helovino naktį priimta linksimintis persirengus įvairiausiais kostiumais. Įsikūnijama į raganas, vaiduoklius, griaučius, kates, lėles ar bet kokį kitą, šiek tiek šiurpą keliantį herojų. Tačiau toks įsikūnijimas būtų neįmanomas be tinkamo Helovino makiažo. Kokį šiemet rinksiesi Tu?

Helovino makiažas 2020 - idėjos ir patarimai

2020-10-19

Geriausi filmai Helovino vakarui

Helovinas jau tapo tradicine švente ir Lietuvoje. Vakare susirenka visa šeima ar draugų būrys ir dažniausiai rengiamas persirengėlių vakaras su žaidimais, pramogomis ir įdomiausiais filmais. Surenkite Helovino filmų vakarą ir Jūs! Dalinamės tinkamiausiais filmais Helovino vakarui.

Geriausi filmai Helovino vakarui

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: