Tinklaraštis

2019-06-04

Limfodrenažinis masažas: nauda, poveikis ir kainos

Limfodrenažinis masažas yra viena efektyviausių priemonių tiems, kas siekia užkirsti kelią įvairioms ligoms, nori pagerinti kraujotaką ar gydyti sutrikusią limfinę sistemą. Limfinės sistemos sutrikimas yra vienas dažniausių šiuolaikinėje visuomenėje. Žmonės mažai juda, daugelis dirba sėdimą darbą. Nesubalansuotas maistas, žalingi įpročiai taip pat neigiamai veikia mūsų organizmą bei limfinę sistemą.

Limfodrenažinis masažas: nauda, poveikis ir kainos

2019-06-03

Masažai: jų tipai ir nauda mūsų sveikatai

Masažai yra turbūt viena seniausių paslaugų pasaulyje. Ar žinojote, kad jie buvo minimi 2700 m. prieš Kr.? Taip, net tuomet kai atrodo, kad žmonės gyveno visiškai kitokį gyvenimą, masažai buvo ne ką svarbesni nei šiais laikais. Be to, jau tuomet egzistavo ne viena masažo rūšis. Senovėje žmonės ne mažiau rūpinosi savo grožiu, sveikata.  Masažai buvo laikomi vienu naudingiausių dalykų sveikatai.

Masažai: jų tipai ir nauda mūsų sveikatai

2019-05-30

Nagų dailė: 2019 metų tendencijos

Ilgalaikis gelinis lakavimas yra šiuolaikinės moters neatsiejama įvaizdžio dalis. Visos norime gražių ir sveikų nagų, o ilgalaikis gelinis lakavimas – tai ne tai ne tik galimybė kiekvieną kartą rinktis vis naują spalvą, nesukti galvos dėl nutrupėjusio lako, bet ir plataus pasirinkimo nagų dailė. Nagų dailė - tai viskas nuo kelių lako spalvų maišymo, iki lipdukų, piešinukų, akmenėlių, perliukų juostelių ir t.t. Visa tai leidžia nagus puošti pagal šventę ar nuotaiką. 

Nagų dailė: 2019 metų tendencijos

2019-05-29

Vestuvinės šukuosenos: 2019 metų tendencijos

Vos atėjus pavasariui kiekvieną savaitgalį vis daugėja vestuvių, o vasara nėra nei vieno savaitgalio kuomet nuotakos neskubėtų į grožio salonus. Tam, kad savo vestuvių dieną būtų pačios gražiausios jos darosi makiažus, puošiasi gražiausiomis suknelėmis ir žinoma keliauja į kirpyklą kur stilistės formuoja vestuvines šukuosenas.

 

Vestuvinės šukuosenos: 2019 metų tendencijos

2019-05-28

Depiliacija vašku: viskas, ką privalote žinoti

Depiliacija yra neatsiejama lygios, švarios odos dalis. Šiltuoju metų laiku moterys vis dažniau renkasi sukneles, tenka užsivilkti bikini, tad plaukeliai ant kojų, bikini srityje ar pažastyse tikrai nepageidaujami. Skustuku šalinti plaukelius patogu, tačiau tai reikia daryti kone kasdien, oda nuolat dirginama ir atauga jie vos po dienos ar dviejų. Vis dėl to yra puiki išeitis - depiliacija vašku.

Depiliacija vašku: viskas, ką privalote žinoti

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: