Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2023-01-04

Ką veikti per Valentino dieną?

 

Ar jau turite planą Šv. Valentino dienai? Liko visai nedaug laiko, tad pats metas susiplanuoti ką veiksite su antrąja puse šią ypatingą meilės dieną. Juk norisi, kad atmintyje liktų patys gražiausi prisiminimai, o pilve ir vėl suplazdentų drugeliai! Kad nereikėtų per daug sukti galvos, mes paruošėme Jums kelias idėjas, ką veikti per Valentino dieną.

Ką veikti per Valentino dieną?

2022-11-30

Plaukų mezoterapija Kaune

Bene kiekviena moteris yra susidūrusi su plaukų slinkimu. Natūralu, kad per dieną iškrenta tam tikras skaičius plaukų, tačiau neretai pasitaiko atvejų kai plaukų slinkimas tampa varginančia ir stresą didinančia problema. Plaukai – labai svarbi moters dalis. Tad norisi juos išsaugoti sveikus ir gyvybingus. Nors plaukų slinkimas yra sunkiai sustabdomas, tačiau šiais technologijų laikais, išrasta pažangių metodų plaukų slinkimo sustabdymui bei naujų plaukų augimo skatinimui. Vienas jų - mezoterapija. Šiame straipsnyje papasakosime kur atliekama plaukų mezoterapija Kaune, kokios šios procedūros kainos ir viską ką reikėtų žinoti apie mezoterapiją.

Plaukų mezoterapija Kaune

2022-11-29

Plaukų slinkimo gydymas Kaune

Turbūt kiekviena moteris nori didžiuotis savo plaukais. Sveiki ir gražūs plaukai - tikra puošmena. Tačiau, kad plaukai būtų gražūs reikia plaukus prižiūrėti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria moterys - plaukų slinkimas. Jis gali būti tiek sezoninis, tiek užsitęsęs dėl sveikatos problemų. Tad jei plaukai stipriai slenka, būtina išsiaiškinti to priežastis ir tik tada imtis veiksmų. Šiame straipsnyje papasakosime apie plaukų slinkimo gydymo būdus, kur atliekamas plaukų slinkimo gydymas Kaune bei kokios jo kainos.

Plaukų slinkimo gydymas Kaune

2022-11-23

Aknės ir spuogų gydymas Kaune

Bene dažniausia problema, su kuria susiduria paaugliai – spuogai ir aknė. Aknė - uždegiminė odos liga, kuri pasitaiko ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Tiek spuogai, tiek aknė sukelia ne tik nepatogumą odoje, bet ir emocines problemas. Turintys aknę ar jaunatviniais spuogais kamuojamą odą dažnai jaučiasi nepasitikintys savimi, mažai bendrauja su aplinkiniais, jaučia psichologinį diskomfortą. Tad spuogų ir aknės gydymas yra labai svarbus. Žinoma, tam reikia pasitelkti kompleksišką gydymą - mitybą, stresinių situacijų vengimą, odos priežiūrą namuose ir reguliarų apsilankymą pas kosmetologą. Straipsnyje papasakosime kur atliekamas spuogų ir aknės gydymas Kaune, kokios gydymo kainos bei kokie yra aknės bei spuogų gydymo būdai.

Aknės ir spuogų gydymas Kaune

2022-11-21

Grožio dovanos ir procedūros Kalėdoms bei Naujiesiems

Artėjančios šventės - tai metas, kai galvoje nuolat sukasi mintys apie dovanas, savo išvaizdos puoselėjimą. Juk Kalėdas ir Naujuosius metus norisi pasitikti atrodant žaviai. Ir čia taupyti neverta. Palepinkite save – padovanokite sau grožio procedūras, kurios padės ne tik jaustis dar žavesnei, bet ir atsipalaiduoti. Tai tarsi mažyčiai moters ritualai, po kurių sugrįžtas naujas energijos ir pasitikėjimo savimi pliūpsnis. O jei galvojate, kuo nustebinti draugę, sesę ar mamą, žinokite, kad grožio dovanos vienos tinkamiausių. Tad kokias grožio dovanas dovanoti per šias Kalėdas?

Grožio dovanos ir procedūros Kalėdoms bei Naujiesiems

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO:

Daugiau