Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Čekių savitarna Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2022-04-21

TOP idėjos kaip atšvęsti mamos dieną kartu su mama

Kiekvieną pavasarį, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama mamos diena. Ši diena skirta artimiausiam, brangiausiam žmogui - mamai. Mamos dienos proga stengiamės išreikšti dėkingumą ir parodyti savo meilę, todėl apiberiame mamą sveikinimais, gražiais žodžiais bei dovanomis. Laikas praleistas kartu mamai labai svarbus, todėl jei padovanosite smagią popietę, išvyką ar kitokią pramogą ir laiką praleisite drauge, užtikriname tai bus geriausia dovana ir parodytas dėmesys. Nes mamai nieko nėra svarbiau už laiką su savo vaiku. Todėl šiame straipsnyje pasidalinsime TOP idėjomis kaip kartu su mama atšvęsti mamos dieną ir ką galima nuveikti drauge, kad ši diena taptų įsimintina.

TOP idėjos kaip atšvęsti mamos dieną kartu su mama

2022-04-18

Grikių dieta – stulbinantys rezultatai per trumpą laiką

Turbūt ne viena moteris siekdama numesti bent kelis kilogramus yra išbandžiusi pačias įvairiausias dietas. Ypatingai populiarios vieno produkto dietos. Tokia ir grikių dieta, kuri populiari visame pasaulyje. Išbandžiusios šią dietą sako, kad galima numesti net kelis kilogramus vos per savaitę. Be jokios abejonės, tokie grikių dietos atsiliepimai tikrai sukelia smalsumą ir norisi išbandyti šią dietą. Pasidalinsime vis tiesa apie grikių dietą, jos privalumus ir trūkumus. 

Grikių dieta – stulbinantys rezultatai per trumpą laiką

2022-04-14

Nugaros skausmas – galimos priežastys ir profilaktika

Nugaros skausmas, tai turbūt beveik kiekvienam aktuali tema. Nemaža dalis žmonių dirba sėdimą darbą, todėl visą dieną praleidžia sėdėdami. Dažnai sėdima ergonomiškai tinkamai neįrengtose darbo vietose, palinkus ar susidėjus koją ant kojos. Visi šie veiksniai ne retai tampa nugaros skausmo priežastimi. O kur dar traumos keliant sunkesnius daiktus. Tiesa, priežastys ne visuomet netaisyklinga laikysena ar daiktų kėlimas. Nugarą skaudėti gali ir dėl vidaus organų negalavimų, nervų užspaudimo ar traumų. Todėl norime plačiau apžvelgti šią temą ir padėti Jums sužinoti daugiau apie galimas nugaros skausmo priežastis bei galimus gydymo metodus.  

Nugaros skausmas – galimos priežastys ir profilaktika

2022-04-13

Alijošius - Jūsų grožio puoselėjimui

Ar pastebėjote, kad vyresnio amžiaus žmonės namuose dažnai augina alijošių? Tai jie daro ne tik dėl jo gražios išvaizdos. Alijošius yra tikras stebukladarys, kurio nauda neįkainojama. Alijošius turi daug naudingų savybių, todėl jo sultys naudojamos ir kaip vaistas, ir kaip grožio priemonė. Ne veltui sakoma, kad alijošius gydo visas ligas. Sužinokite kodėl!

Alijošius - Jūsų grožio puoselėjimui

2022-04-12

Spuogai – atsiradimo priežastys, profilaktika ir gydymas

Ar esate girdėję Antono Čechovo posakį: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Pritariame šiai minčiai - tik tuomet kai rūpinsimės savo vidumi, išorė taip pat džiugins. Mūsų organizmas puikiai moka parodyti kada reikėtų kažką keisti. Vienas iš organizmo signalų - įvairių tipų spuogai. Vienoms tai laikinas periodas paauglystėje, kitoms dažnai pasikartojantis reiškinys. Spuogai atsiranda nepriklausomai nuo amžiaus, nors dažnai klaidingai manoma, kad tai tik paauglių bėda.

Spuogai – atsiradimo priežastys, profilaktika ir gydymas

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: