Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2022-10-31

Viskas, ką privalote žinoti prieš darantis tatuiruotę

Tatuiruotės paskutiniu metu tapo ypatingai madingos. Turbūt retai sutiksite žmogų, kuris neturėtų bent mažytės tatuiruotės. Tačiau prieš žengiant žingsnį būtina tvirtai nuspręsti ar tikrai to norite. Reikia suprasti, kad tai visam gyvenimui. Kai kurie tatuiruotę palygina net su santuoka. Svarbiausia, kad Jūsų žingsnis būtų apgalvotas, nespontaniškas. Vis dažniau atliekamos ir tatuiruočių šalinimo procedūros, todėl nusprendėme pasidalinti visa naudingiausia informacija apie tatuiruotes bei jų priežiūrą. Tai nėra tik paveikslėlis, kurį galėsi bet kada nuplauti. Svarbu apgalvoti, ką tatuiruotė reiškia, kodėl jos reikia ir išsirinkti vietą, kurioje ji  neerzins.

Viskas, ką privalote žinoti prieš darantis tatuiruotę

2022-10-30

Slenka plaukai - sužinok galimas priežastis ir gydymo metodus

Plaukai – kiekvienos moters puošmena ir pasididžiavimas. Dažnai jie ir stiliaus dalis. Skirtingos šukuosenos leidžia išsiskirti, būti savitai. Tačiau vis dažniau, ypač rudenį, moterys skundžiasi plaukų slinkimu. Plaukų slinkimas dažniausiai atrodo laikina bėda, tačiau dažnai tai gali slėpti rimtas organizmo bėdas. Plaukų slinkimui priežasčių gali būti labai įvairių - tiek vidinių, tiek išorinių, nuo įvairių ligų, vitaminų trūkumo iki netinkamos plaukų priežiūros ir nuolatinio alinimo. Normalus plaukų slinkimas yra 50 – 100 plaukų per dieną, jei jaučiate, kad kiekis tikrai didesnis vertėtų pasidomėti plaukų slinkimo priežastimis. Šiame straipsnyje atsakysime į pagrindinius klausimus, kodėl slenka plaukai, kokios pagrindinės to priežastys bei aptarsime būdus, kaip kovoti su plaukų slinkimu.

Slenka plaukai - sužinok galimas priežastis ir gydymo metodus

2022-10-29

Žvynelinė: atsiradimo priežastys, simptomai ir gydymas

Žvynelinė dažnai dar išlieka tema, apie kurią vengiama garsiai kalbėti. Tas, kas nesusidūrė su šia liga, įsivaizduoją ją, kaip labai užkrečiamą, todėl dažnai vengiama bet kokio kontakto su žmogumi, kuris serga žvyneline. Ypatingai nemalonu, kai žvynelinė galvoje. Tuomet ji itin akivaizdžiai matoma. O tai skatina ieškoti būdų, kaip paslėpti savo odą. Norime išsamiai papasakoti, kas yra žvynelinė, kodėl ji atsiranda ir kaip su ja kovoti. Tikime, kad tai naudinga ne tik sergantiems, bet ir tiems, kuriems tiesiog trūksta informacijos, kas tai per liga.

Žvynelinė: atsiradimo priežastys, simptomai ir gydymas

2022-10-27

Nugaros skausmas – galimos priežastys ir profilaktika

Nugaros skausmas, tai turbūt beveik kiekvienam aktuali tema. Nemaža dalis žmonių dirba sėdimą darbą, todėl visą dieną praleidžia sėdėdami. Dažnai sėdima ergonomiškai tinkamai neįrengtose darbo vietose, palinkus ar susidėjus koją ant kojos. Visi šie veiksniai ne retai tampa nugaros skausmo priežastimi. O kur dar traumos keliant sunkesnius daiktus. Tiesa, priežastys ne visuomet netaisyklinga laikysena ar daiktų kėlimas. Nugarą skaudėti gali ir dėl vidaus organų negalavimų, nervų užspaudimo ar traumų. Todėl norime plačiau apžvelgti šią temą ir padėti Jums sužinoti daugiau apie galimas nugaros skausmo priežastis bei galimus gydymo metodus.

Nugaros skausmas – galimos priežastys ir profilaktika

2022-10-26

Geriausi SPA Vilniuje

Sostinė nėra vien šėlionių ir vakarėlių miestas – tai ir erdvė, kur galima pailsėti. Ieškantiems poilsio SPA Vilnius siūlo daugiau nei 1000 tokių procedūrų, tad čia, kiekvienas atras sau tinkamą paslaugą. Galima sakyti, kad sostinė tikrai turi daugiausiai SPA Lietuvoje. Tad norint išsivaduoti nuo streso ir blogų emocijų, nebūtina važiuoti kelis šimtus kilometrų pajūrio link – atsipalaiduoti galite ir čia. Taigi, šiame straipsnyje pristatysime, kokiais geriausiais išsiskiria Vilnius SPA centrais.

Geriausi SPA Vilniuje

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO:

Daugiau