Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Čekių savitarna Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2019-07-02

Mikrodermobrazija - spindinčios odos paslaptis

Kuri moteris nesvajoja apie lygią ir spindinčią odą? Bet tam, kad galėtume džiaugtis gražia oda reikia ja pakankamai gerai rūpintis. Turbūt visi žinome, kad pirmiausiai svarbu mityba bei kasdieniai ritualai – valymas, prausimas, maitinimas kremu. Tačiau su laiku vien šie įpročiai sunkiai begali sustabdyti senėjimo procesus ir tam, kad oda galėtų greičiau atsinaujinti, atgautų bent dalį elastingumo reikalingos papildomos procedūros. Viena iš efektyviai padedančių odai atsistatyti – mirkodremobrazija. 

 

Mikrodermobrazija - spindinčios odos paslaptis

2019-07-01

Viskas apie antakius: priežiūra, modeliavimas, tendencijos

Vienas svarbiausių veido akcentų, kuriam kasdien skiriame daug dėmesio - antakiai. Tinkamai prižiūrimi ir modeliuojami jie išryškins gražiausius veido bruožus, atkreips dėmesį į akis. Tačiau labai svarbu, kad juo prižiūrėtų profesionali specialistė, nes netinkanti forma, ryškumas gali ir pabloginti vaizdą. 

 

Viskas apie antakius: priežiūra, modeliavimas, tendencijos

2019-07-01

Permanentinis makiažas: viskas ką privalote žinoti

Moterys visais laikais siekė išsiskirti, sužavėti ir pabrėžti savo natūralų grožį. Dauguma moterų neįsivaizduoja savo dienos be kosmetikos krepšelio. Kasdien ryškiname antakius, blakstienas, kurie padeda mums pabrėžti veido bruožus, išryškinti akis. Daugelio svajonė praleisti mažiau laiko prie veidrodžio, tačiau vis tiek atrodyti nepakartojamai. Puiki išeitis - permanentinis makiažas.

Permanentinis makiažas: viskas ką privalote žinoti

2019-06-30

Makiažo kursai: kaip pasirinkti tinkamus?

Kasmet vis daugėja įvairių sričių grožio specialisčių. Grožio paslaugų sfera tapo patraukli moterims ir merginoms, kurios ieško būdų kaip save realizuoti ar užsidirbti. Nors galima pamanyti, kad jau apstu įvairių specialisčių, bet praktika rodo, kad darbo tikrai netrūksta, o pas geras meistres eilėje palaukti gali prireikti net ir kelis mėnesius.

Makiažo kursai: kaip pasirinkti tinkamus?

2019-06-28

TOP 10 madingiausių plaukų dažymo stilių 2019-aisiais

Sulaukus naujo sezono, dažnai apima noras ir patiems atsinaujinti. Todėl dalinamės 10 plaukų atspalvių, kurie buvo madingi 2018-aisiais ir vis dar išlieka 2019-ųjų TOP‘uose.

TOP 10 madingiausių plaukų dažymo stilių 2019-aisiais

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: