Apimtis mažinantis masažas + įvyniojimas

Naujiena
  • Apimtis mažinantis masažas + įvyniojimas
Paslaugos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: 1 val. 20min.
Paslauga skirta: asmenų skaičius, 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį Patinka
Ypatybės
Greitas pristatymas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį

Miela drauge,

bene kiekviena moteris svajoja apie lengvą būdą sulieknėti, tačiau turiu nuvilti – tokio turbūt nėra. Bet aš nebūčiau pasiutelė, jeigu nerasčiau tau ypatingų pasiūlymų – rekomenduoju apimtis mažinantį masažą + įvyniojimą masažų salone „Atgaiva Jums“. Gal ir nenukris 5 kilogramai, bet tai tikrai prisidės prie dailesnių tavo kūno linijų!

Ne visada yra laiko ar noro nueiti į sporto klubą, tačiau į grožio saloną kojos pačios veda! Pasinaudojus šiuo pasiūlymu tau bus atliktas 1 val. 20 min. trukmės apimtis mažinantis masažas + įvyniojimas.

APIMTIS MAŽINANTIS VISO KŪNO MASAŽAS (30 MIN.). Šis masažas rekomenduojamas įvairaus amžiaus moterims, kurios nori pagreitinti lieknėjimo procesą, medžiagų apykaitą, atsikratyti celiulito. Vyresnio amžiaus moterims masažas padeda pristabdyti senėjimą. Procedūros rezultatai yra pastebimi tiek išorėje, tiek organizmo viduje.yra pastebimi tiek išorėje, tiek organizmo viduje.

ĮVYNIOJIMAS SU CELLO GELIU (40 MIN.). Termoaktyvusis anticeliulitinis įvyniojimas su „Cello“ geliu — tai ypatinga anticeliulitinė / liekninamoji procedūra, skirta efektyviai kovoti su didesnėmis riebalų sankaupomis, įsisenėjusiu celiulitu, strijomis ir padidėjusiu kūno svoriu. Ypač efektyvus kūno įvyniojimas šiluminiu principu sumažina kūno apimtis 0,5—1 cm jau po vienos procedūros. Procedūra tinka įvairioms probleminėms zonoms — talijai, viršutinei rankų daliai, pilvui, šlaunims ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų. Priemonėse esantys natūralūs eteriniai aliejai ne tik efektyviai sprendžia problemas, bet ir maloniai atgaivina, nuramina, atpalaiduoja.

Palepink kūną dėmesiu!

Pasiutus Lapė

Vieta
Vieta

Girstupio g. 3 Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val. 20min.

Paslauga skirta
Paslauga skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

2 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš rezervuotą paslaugos teikimo laiką, kitaip čekis bus laikomas panaudotu.Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: 1 val. 20min.
Paslauga skirta: asmenų skaičius, 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį Patinka
Ypatybės
Greitas pristatymas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Kaip veikia „Pasiutus Lapė“ el. čekis?
Kaip atrodo el. čekis? Plačiau
Galimi atsiskaitymo būdai
  • Elektroninė bankininkystė