Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Čekių savitarna Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Dovanok pagalbą Ukrainai: 10 % prideda PASIUTUS LAPĖ


Kam skirta?
Puiki dovana draugei ar mamai, kad pagaliau susiplanuotų grožio laiką sau!
Galiojimo trukmė
12 mėn.
Pasirinkite kainą
Rinktis

Kartu mes stipresni!

VšĮ „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“) – nevyriausybinė organizacija nuo 2014 metų, remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir nuo karo nukentėjusius civilius kovoje su Rusijos agresija.

Organizacija teikia pagalbą civiliams, gyvenantiems karo zonoje – mokykloms, našlaičiams, šeimoms ir pensinio amžiaus žmonėms. Kartu su savo partneriais teikia paramą atsižvelgdami į individualius gyventojų poreikius – medicinines priemones, drabužius ir kitus reikalingus daiktus.

„Pasiutus Lapė“ ir organizacija „Mėlyna ir geltona“ suvienija jėgas bei su Jūsų pagalba nori padėti su Rusijos agresija kovojančiai Ukrainai ir jos žmonėms. Padėti galite pirkdami „Mėlyna ir geltona“ dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“) fondą, o „Pasiutus Lapė“ pridės dar 10 % nuo Jūsų skirtos paramos.

„Pasiutus Lapė“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu.

Svarbu! Visa surinkta parama su papildomais 10 % nuo „Pasiutusios Lapės“ pervedama kiekvieną pirmadienį.

Dovanokite pagalbą Ukrainai!

Dovanok pagalbą Ukrainai: 10 % prideda PASIUTUS LAPĖ


Kam skirta?
Puiki dovana draugei ar mamai, kad pagaliau susiplanuotų grožio laiką sau!
Galiojimo trukmė
12 mėn.
Galite pasirinkti kainą nuo: 5.00 € iki 500.00 €
Pasirinkite kainą
Pasirinkite kainą
Rinktis
Galimi pristatymo būdai
  • 0 € Elektroninis čekis
    1 minutė

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: