Profesionalių masažų studija
4.4
( 7 )
Pamėnkalnio g. 1, Vilnius
Profesionalių masažų studija
4.4
( 7 )
Profesionalių masažų studija yra įsikūrusi Vilniaus centre. Tvarkingame, erdviame kabinete, jaukioje aplinkoje masažus atlieka medicininį išsilavinimą bei masažisto kvalifikaciją turintys specialistai.
Nugaros masažai( 6 )
Viso kūno masažai( 12 )
Masažų kompleksai( 12 )
Nugaros masažas + tajų pėdų masažas
4.0
1 val.
Greitas laiko rezervavimas
34.00 € 22.00 € Sutaupysite 35 %
Į krepšelį
Greitas laiko rezervavimas
Jei nugaroje jaučiama įtampa, masažas leis atsipalaiduoti, taip pat tai puiki prevencija raumenų sąstingiui, pertempimui. Dirbant sėdimą darbą arba mažai sportuojant raumenys sustingsta, pradeda lėtėti kraujotaka, formuotis netaisyklinga laikysena. Toks masažas padeda atstatyti normalią organizmo būseną ir teikia didžiulę naudą nervų sistemai.

Pėdų masažas – tai stipriausia profilaktikos priemonė daugeliui susirgimų. Kaip jau žinoma, vidaus organai susieti nervais su visu organizmu ir dalis šių receptorių yra labai arti pėdos odos paviršiaus. Pėda šiuo atžvilgiu yra tarsi visų vidaus organų „ekranas“ – iš čia nerviniai kanalai eina link visų gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų.

Masažuojant pėdas, stimuliuojant jose esančius taškus, stimuliuojama ir vidaus organų veikla, pagerinama organizmo skysčių (pirmiausia kraujo ir limfos) cirkuliacija.

Pėdų masažas rekomenduojamas:

 • galvos skausmui mažinti;
 • žarnyno veiklai sureguliuoti;
 • atminčiai gerinti;
 • gyvenantiems ypač intensyviai, patiriant daug streso;
 • jaučiantiems nuolatinį nuovargį;
 • dirbantiems stovimą darbą;
 • damoms, dažnai avinčioms aukštakulnius.

Dėmesio! Šis masažas netinka nėščiosioms, nes gali suaktyvinti dubens organų veiklą.

Trukmė
1 val.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Pečių, kaklo ir veido masažas
30 min.
Greitas laiko rezervavimas
19.00 € 14.00 € Sutaupysite 26 %
Į krepšelį
Greitas laiko rezervavimas

Veidas, atliekant šią masažo techniką, neišskiriamas kaip atskira kūno vieta, tai – kaip sudėtinė organizmo dalis. Todėl prieš pradedant masažą veido srityje, pirmiausia atpalaiduojami kaklo, pečių juostos, rankų raumenys. Taip pagerinama kraujo ir limfos cirkuliacija, ypač – galvos ir veido srityje. Kitaip sakant, norint kad veidas švytėtų, akys spindėtų, o lūpos – kalbėtų, pirmiausia reikia pašalinti žemiau susikaupusią įtampą.

Juk kiekviena nuoskauda, net grubus žodis ar piktas žvilgsnis „palieka pėdsakus“ krūtinėje, o stresas, nepasitikėjimas, sunkumai „prislegia“ pečius... Todėl vienas svarbiausių veido masažo poveikių yra psichoemocinės būklės korekcija: pagerėja nuotaika, aktyvumas, teigiamos emocijos, jaučiamas atsipalaidavimas ir poilsis.

Masažo stiprumas – kintantis, jis priklauso nuo masažuojamos vietos ir konkrečios raumenyno būsenos. Judesiai varijuoja nuo stiprių paspaudimų iki švelnaus prisilietimo. Po šio masažo akivaizdus estetinis veido būklės pagerėjimas: skaistesnė odos spalva, padidėjęs odos tonusas bei stangrumas, sumažėję patinimai, paburkimai.

Nėra būtinas šio masažo kursas: galima daryti vieną ar kelis masažus, neribojant tarp jų pertraukų. Tai itin malonus ir puikus būdas poilsiui bei didžiulė nauda kūnui, taip pat priemonė rūpintis, puoselėti, jauninti veidą ir suteikti gražią laikyseną kaklui, krūtinei, pečiams.

Trukmė
30 min.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

4.4 7 Įvertinimai

5 balai 71%

4 balai 14%

3 balai 0%

2 balai 14%

1 balas 0%

Aptarnavimas 4.4
Aplinka 4.4
Meistro profesionalumas 4.6
Kainos ir kokybės santykis 4.6

Profesionalių masažų studija
Pamėnkalnio g. 1, Vilnius
 • Pr. 10:00-21:00
 • An. 10:00-21:00
 • Tr. 10:00-21:00
 • Kt. 10:00-21:00
 • Pn. 10:00-21:00
 • Št. 10:00-18:00
 • Sk. -
Šiai paslaugai galite rezervuoti laiką salone