Šukuosenos

 56 paslauga (-os) / 25 salonas (-ai)
Paslaugos laiko rezervavimas
kaina

Miestai
Probleminės sritys
trukmė
asmenų skaičius
Filtrai
Paslaugos laiko rezervavimas
kaina
Nuo
- iki
Eiliškumas
Grįžti Eiliškumas
 • Rekomenduojami
 • Perkamiausi viršuje
 • Pigiausi viršuje
 • Brangiausi viršuje
 • Didžiausia nuolaida
miestai
Grįžti miestai
 • Vilnius
  • Visi
  • Baltupiai
  • Fabijoniškės
  • Naujamiestis
  • Naujoji Vilnia
  • Pašilaičiai
  • Senamiestis
  • Šiaurės miestelis
  • Šnipiškės
  • Žirmūnai
 • Kaunas
  • Visi
  • Centras
  • Šilainiai
  • Žaliakalnis
  • Dainava
  • Domeikava
probleminės sritys
Grįžti probleminės sritys
 • Pažeisti plaukai
trukmė
Grįžti trukmė
 • 30 min.
 • 40 min.
 • 45 min.
 • 1 val.
 • 1 val. 30 min.
 • 1 val. 40 min.
 • 1 val. 50 min.
 • 2 val.
 • 2 val. 30 min.
 • 3 val.
 • 4 val.
asmenų skaičius
Grįžti asmenų skaičius
 • 1
REGISTRUOKIS GROŽIO PASLAUGOMS INTERNETU! Išskirtinėmis progomis norisi atrodyti nepriekaištingai nuo galvos iki pirštų galiukų, tad nepamirškite pasirūpinti viena svarbiausių įvaizdžio detalių – šukuosena. Kadangi kirpyklų verslas šiais laikais išties populiarus, o kirpyklą galima rasti kiekvienoje gatvėje, svarbu atsirinkti tikrai patikimą, gerą, kokybiškai savo darbą atliekantį saloną ir plaukų stilistę, kad ypatingą dieną neliktumėte nusivylusi galutiniu rezultatu. Tokiais atvejais, kai reikalingas lengvas sušukavimas pavyzdžiui, pirmajam pasimatymui ar verslo susitikimui su svarbiais partneriais, galite kreiptis į „Make up your life“ grožio saloną, kuriame vos per pusvalandį gausite nepriekaištingą šukuoseną. Taip pat nevalia pamiršti vyrukų! Juk jie irgi nori būti stilingi, prisižiūrintys, o štai nauja, dar daugiau vyriškumo, suteikianti šukuosena, pridės papildomo žavesio bei paslaptingo seksualumo. Plaukų sušukavimas gali būti nuostabiausia Jūsų nepriekaištingo šventinio įvaizdžio dalis. Kirpėja Jums patars kokia proginė šukuosena labiausiai Jums tiktų, atsižvelgdama į Jūsų asmenybę, bruožus ir net aprangą. Savaime suprantama, kad savo vestuvių dieną kiekviena nuotaka stengiasi atrodyti nepakartojimai. Tad štai Salon+ grožio salono profesionalai teigia, jog sukurti patinkančią šukuoseną, atskleisti ir pabrėžti žmogaus veido bruožus, yra kruopštus ir atsakingas darbas. Tad patikėkite savo šukuosenos stilių meistrui, kuris sukurs šedevrą!
Pasirinkite rezultatų pateikimą:
Paslaugos (56) Salonai (25)
Šiai paslaugai galite rezervuoti laiką salone
Vilniaus g. 10
5.0
( 5 )
Nuotakos sušukavimas
1 val. 30 min.
50.00 €
Kaina priklausos nuo plaukų ilgio ir šukuosenos sudėtingumo. GERAI ŽINOTI Taikomas papildomas mokestis ankstyviems užrašymas: iki 10.00 val. + 5.00 €, sekmadieniais + 10.00 € Dėl ankstyvų užrašymų skambinti į saloną: +370 602 75019 Salone galima atsiskaityti tik grynaisiais Paslaugai galite užsirašyti pas: Stilistė Greta Jurkovlianec 1 val 30 min 50€ Stilistė Karolina Korsakovaitė 1 val 30 min 50€ Kūrybos vadovė Viktorija Parutytė 1 val 30 min 60€
Trukmė
1 val. 30 min.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Proginis sušukavimas
1 val. 30 min.
40.00 €
Kaina priklauso nuo plaukų ilgio ir šukuosenos sudėtingumo. GERAI ŽINOTI Taikomas papildomas mokestis ankstyviems užrašymas: iki 10.00 val. + 5.00 €, sekmadieniais + 10.00 € Dėl ankstyvų užrašymų skambinti į saloną: +370 602 75019 Salone galima atsiskaityti tik grynaisiais Paslaugai galite užsirašyti pas: Stilistė Vaiva Pranckevičienė 1 val 30 min 40€ Stilistė Greta Jurkovlianec 1 val 30 min 40€ Stilistė Karolina Korsakovaitė 1 val 30 min 40€ Kūrybos vadovė Viktorija Parutytė 1 val 30 min 50€
Trukmė
1 val. 30 min.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Sušukavimas
1 val.
30.00 €
Galvos plovimas ir džiovinimas suteikiant formą. GERAI ŽINOTI Taikomas papildomas mokestis ankstyviems užrašymas: iki 10.00 val. + 5.00 €, sekmadieniais + 10.00 € Dėl ankstyvų užrašymų skambinti į saloną: +370 602 75019 Salone galima atsiskaityti tik grynaisiais Paslaugai galite užsirašyti pas: Stilistė Vaiva Pranckevičienė 1 val 30€ Stilistė Aušra Gapkalovaitė 1 val 30€ Stilistė Greta Jurkovlianec 1 val 30€ Stilistė Karolina Korsakovaitė 1 val 30€ Kūrybos vadovė Viktorija Parutytė 1 val 40€
Trukmė
1 val.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Kalvarijų g. 140A, Vilnius
5.0
( 7 )
M. Daukšos g. 43, Kaunas
5.0
( 3 )
Grupiniai plaukų formavimo kursai sau
4 val.
120.00 €
KAM SKIRTA: Kiekvienai, kuri nori ne tik paįvairinti savo kasdienį įvaizdį lengvomis šukuosenomis, bet ir esant svarbiai progai - lengvai susišukuoti pati, be plaukų stilisto paslaugų! GRUPĖ: iki 4 asm. TRUKMĖ: 1 sav. 2 užsiėmimai LAIKAS: Jūsų patogumui užsiėmimai vyksta rytais (10:00-13:00 val.) ir vakarais (18:00-21:00 val.), galite pasirinkti tinkamiausią laiką ☺ PROGRAMOJE: Svarbiausi plaukų priežiūros akcentai, supažindinimas su plaukų priemonėmis bei formavimo įrankiais, plaukų fenavimo pagrindiniai principai bei galimybės. Plaukų apimties suformavimas. Techniškas plaukų atkėlimas nuo šaknų. Plaukų tiesinimo technikos skirtingo storio plaukams. Tvirta aukšta/žema uodegėlė. Tvarkingas/netvarkingas kuodas. Kuodo aukščio parinkimas pagal galvos proporcijas, sutvirtinimo technikos, tinkamų produktų parinkimas. Madingos paplūdimio bangos. Teisingas įrankių, skirtingų fiksavimo priemonių panaudojimas bangų sutvirtinimui. Pusiau palaidų plaukų šukuosenos. Meistrė individualiai kiekvienai parinks tinkamiausią šukuoseną pagal galvos proporcijas, plaukų apimtį bei ilgį. Maksimaliems rezultatams išgauti - parenkami produktai tinkami tik jūsų plaukams. Dirbame su „label.m“ bei „BALMAIN“ plaukų kosmetika. LEKTORĖS: Carolina.lt šukuosenų meistrės.
Trukmė
4 val.
Galiojimo trukmė
4 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

Šukuosenos bet kokiai Jums svarbiai progai

Išskirtinės progos, pasimatymas, o galbūt svarbus verslo susitikimas – tokiais atvejais norisi atrodyti nepriekaištingai nuo galvos iki kojų. Pasirūpinkite vienu iš svarbiausių įvaizdžio detalių – šukuosena.

Kirpyklų šiais laikais išties daug – vos ne už kiekvieno namo kampo, tačiau svarbu atsirinkti tikrai patikimą, gerą, kokybiškai savo darbą atliekantį saloną ir meistrę/ą, kad svarbią dieną neliktumėte nusivylusi rezultatu.

Kasdienės šukuosenos

Tokiais atvejais, kai reikalingas lengvas sušukavimas ar paprasta, kasdienė šukuosena, pavyzdžiui, pasimatymui ar verslo susitikimui, galite kreiptis į „Make up your life“ grožio saloną, kuriame vos po 30 min. išeisite su nepriekaištinga šukuosena. Lygiai taip pat ir „Labella“ salone, bet čia dar galėsite mėgautis galvos plovimu su itin naudingomis plaukams priemonėmis. Po plovimo plaukai tampa švelnūs, nepasišiaušę, o Jūs džiaugsitės nuostabiu įvaizdžiu.

Taip pat nevalia pamiršti vyrų! Juk jie taip pat nori būti stilingi, prisižiūrintys, tad kartais nori pradžiuginti kitus ir save su vyriška šukuosena. Ji suteiks ne tik daugiau žavesio, bet ir paslaptingo seksualumo.

Proginės šukuosenos

Pamirškite laku „sulipdytas“ garbanas ar senamadiškas šukuosenas. Plaukų sušukavimas gali būti gražiausia Jūsų tobulo šventinio įvaizdžio detalė. Profesionalė Jums patars kokia proginė šukuosena Jums labiausiai tiktų, atsižvelgdama į veido bruožus, plaukų struktūrą, net Jūsų pasirinktą aprangą.

Puikią proginę šukuoseną Jums atlikti gali Greta Kart Beauty & Style meistrės. Tai gali būti bet kas: tiesinimas, garbanojimas, bangos, kuodukai, pynimai ir t. t. Tad fantazijai ribų nėra!

Štai Salon+ grožio salonas teigia, jog sukurti patinkančią šukuoseną, atskleisti ir pabrėžti žmogaus veido bruožus, suformuoti įvaizdį yra kruopštus ir atsakingas profesionalaus kirpėjo darbas. Tad patikėkite savo šukuosenos stilių profesionaliam meistrui kuris sukurs šedevrą! Būsite rami, galėsite atsipūsti ir palikti kirpėjo kėdę su plačia šypsena bei puikia išvaizda!

Vestuvinės šukuosenos

Savaime suprantama, kad savo vestuvių dieną kiekviena nuotaka stengiasi atrodyti nepakartojimai. Vestuvinė šukuosena – tai labai svarbi įvaizdžio detalė, į kurią nuolat krypsta susirinkusių svečių žvilgsniai, todėl suklysti negalima. Ji turi ne tik išryškinti jūsų privalumus, tačiau tuo pačiu atrodyti ir natūraliai, subtiliai, tikti prie suknelės ir jūsų sukurto įvaizdžio apskritai.

Kaip žinia, ruošiantis vestuvėms makiažą ir šukuoseną būtina užsisakyti iš anksto, kad vėliau nereikėtų stresuoti dėl to, jog pas norimą kirpėją nebėra vietų. Todėl viską planuojant atsižvelkite į rekomendacijas, atsiliepimus, pasidarykite bandomąją šukuoseną, jog žinotumėte ar sušukavimas gerai atlaiko visą dieną ir, ar apskritai jis Jums tinka bei patinka. Profesionalai pataria bandomąją šukuoseną atlikti 2–4 savaitės iki vestuvių. Taip pat rekomenduojama ją atlikti jau turint vestuvinę suknelę, nes vis dėlto ji yra pagrindinė nuotakos įvaizdžio detalė. Pavyzdžiui, prie pūstos „princesės“ stiliaus suknelės tinka aukštos daug apimties turinčios šukuosenos, stambios susegtos ant šono garbanos, kuodai, kurie gali būti padaryti iš garbanų arba būti visiškai glotnūs. Prie „undinėlės“ stiliaus suknelės tinka stambios palaidos garbanos, elegantiški klasikiniai kuodukai. Na, o prie graikiško stiliaus suknelės tinka graikiškos kasos, šukuosenos su pynimo elementais, bohemiškos bangos.

Svarbu paminėti ir tai, jog kirpėjai visuomet pataria iki vestuvių likus 3 mėnesiams neeksprerimentuoti su naujais plaukų stiliais, nes naujos šukuosenos, deja, nevisada džiugina, o kartais tai gali visiškai sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir susikurtą įvaizdį.

Taigi, esant bet kokiai progai, ar tai būtų pasimatymas, ar vestuvės rezervuokite laiką iš anksto, kad vėliau netektų stresuoti, o tai padaryti galite net neišėję iš namų pasiutuslape.lt puslapyje.

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: