Vestuvinės šukuosenos

 45 paslauga (-os) / 24 salonas (-ai)
VIETA
DATA IR LAIKAS
Filtrai
Vieta
Pasirinkite miestą
DATA IR LAIKAS
kaina

Probleminės sritys
trukmė
asmenų skaičius
Valyti filtrus
Valyti filtrus
Valyti filtrus
vilnius 40
baltupiai 1
fabijoniškės 1
karoliniškės 8
naujamiestis 1
naujoji vilnia 1
pašilaičiai 1
senamiestis 14
šiaurės miestelis 5
šnipiškės 6
žirmūnai 1
žvėrynas 1
kaunas 5
centras 1
žaliakalnis 2
dainava 1
domeikava 1
Pirmiausia pasirinkite miestą, kad matytumėte laisvus laikus
Rinktis miestą
Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
-
kaina
probleminės sritys
pažeisti plaukai 2
trukmė
20 min. 1
30 min. 1
40 min. 1
1 val. 16
1 val. 30 min. 8
1 val. 40 min. 3
1 val. 50 min. 1
2 val. 10
2 val. 30 min. 1
3 val. 3
asmenų skaičius
1 45
Eiliškumas
  • Rekomenduojami
  • Perkamiausi viršuje
  • Pigiausi viršuje
  • Brangiausi viršuje
  • Didžiausia nuolaida
REGISTRUOKIS GROŽIO PASLAUGOMS INTERNETU! Mielos nuotakos, pristatome naujausias 2019 metų vestuvinių šukuosenų tendencijas! Pirmoje vietoje, nerūpestingos šukuosenos, t. y. kuodukai, supintos kasos ar netvarkingos, susivėlusios garbanos. Tai 2019 metų mados viršūnė! Tai sukuria įvaizdį, tarsi nuotaka būtų susišukavusi pati. Tokių šukuosenų pagrindas yra garbanos, kurias galima susegti, sukelti į viršų, suformuoti lengvą kuodelį, pašiaušti, išpurenti, papuošti įvairiais papuošalais ir t. t. Taip pat kuriant lengvą, romantišką nuotakos įvaizdį, šukuoseną galima pagyvinti minimaliu lankeliu ar nuometu... Tokį puikų įvaizdį sukurti gali šie salonai: „Mano grožio pagrindai“, „Salon+“, „Greta Kart Beauty & Style“ arba „Gineta Makeup“. Antroje vietoje, garbanos ir bangos! Tačiau, priešingai nei pirmame punkte, tai tvarkingos ir prižiūrėtos garbanos... Šis plaukų sušukavimo būdas, kaip ir romantiškos nuotakos įvaizdis, niekada neišeina iš mados... Garbanos tinka tiek romantiškam, tiek moderniam, šiuolaikiškam nuotakos įvaizdžiui kurti. Žinoma, tokiai iš pirmo žvilgsnio „lengvai“ šukuosenai reikia ilgų garbanų, o ką daryti trumpų plaukų savininkėms? Tai nėra problema, plaukus galima lengvai prailginti pridėtinėmis sruogelėmis! Tokios šukuosenos atrodo įspūdingai, nes plaukai įgauna ne tik ilgį, bet ir apimtį. Vilnietės pasipuošti tokiomis garbanomis gali „Make up your life“ ir „Labella“ salonuose, o „Ieva Das“ grožio studijoje... Beje, kad ir kokios dabar vyrauja vestuvinių šukuosenų tendencijos, nepamirškite būti savimi! Juk svarbiausia, kad šią ypatingą dieną jaustumėtės graži ir laiminga, ar ne?
Šiai paslaugai galite rezervuoti laiką salone
Šnipiškių g. 2, Vilnius
4.7
( 7 )
Garbanos/Bangos
1 val.
30.00 € 25.00 € Sutaupysite 16 %
Laisvo laiko rezervavimas
Laisvo laiko rezervavimas

Plaukų paruošimas, priemonių parinkimas, garbanų ar bangų formavimas.


Kai laukia ypatinga progra, kiekviena pasiruošimo minutė labai svarbi.

Todėl galiu atvykti ir į namus, ar šventės vietą sušukuoti ir padažyti. 20 Eur.

Trukmė
1 val.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Lengvas kuodukas
1 val.
35.00 € 30.00 € Sutaupysite 14 %
Laisvo laiko rezervavimas
Laisvo laiko rezervavimas

Pagal galvos formą parenkamas kuodukas. Gali būti tvarkingas ir netvarkingas, plaukų paruošimas ir priemonių parinkimas.


Kai laukia ypatinga progra. kiekviena pasiruošimo minutė labai svarbi.

Todėl galiu atvykti ir į namus, ar šventės vietą sušukuoti ir padažyti. 20 Eur.

Trukmė
1 val.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Sudėtinga šukuosena/Nuotakos šukuosena
1 val. 30 min.
45.00 € 40.00 € Sutaupysite 11 %
Laisvo laiko rezervavimas
Laisvo laiko rezervavimas

Ilgų plaukų šukuosenos, ar įmantrių, kurios reikalauja daugiau darbo, bei sudėtingesnės technikos.


Kai laukia ypatinga progra, kiekviena pasiruošimo minutė labai svarbi.

Todėl galiu atvykti ir į namus, ar šventės vietą sušukuoti ir padažyti. 20 Eur.

Trukmė
1 val. 30 min.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

Madingiausios 2019 metų vestuvinės šukuosenos

Mielos nuotakos, pristatome naujausias 2019 metų vestuvinių šukuosenų tendencijas, kad pasipuošti svarbiausiai šventei būtų dar paprasčiau!

Tendencija: Nerūpestinga elegancija

2019 metais itin madingos elegantiškai nerūpestingos, šiek tiek „netvarkingos“ šukuosenos, tarsi nuotaka būtų susišukavusi pati. Tokių šukuosenų pagrindas yra garbanos, kurias galima susegti, sukelti į viršų, suformuoti lengvą kuodelį, pašiaušti, išpurenti, papuošti įvairiais papuošalais. Beje, tokį įvaizdį yr puikiai įvaldžiusi Meghan Markle! Taip pat kuriant lengvą, romantišką nuotakos įvaizdį, šukuoseną galima pagyvinti minimaliu lankeliu ar nuometu, o jei siekiame modernios nuotakos įvaizdžio, tokios šukuosenos „nerūpestingumą“ galime dar labiau sustiprinti ryškiu makiažu ar elegantiška suknele.

Vilnietes, kviečiame tokią šukuoseną pasidaryti „Mano grožio pagrindai“, „Salon+“, „Greta Kart Beauty & Style“ arba „Gineta Makeup“ salonuose.

Dauguma šių salonų papildomai siūlo ir konsultacijas, bandomąsias šukuosenas, tereikia atrasti Jums labiausiai patinkančią plaukų stilistę ir rezervuoti sau tinkamą laiką!

Tendencija: Garbanos ir bangos

Šis plaukų sušukavimo būdas, kaip ir romantiškos nuotakos įvaizdis, niekada neišeina iš mados... Garbanos tinka tiek romantiškam, tiek prabangiam nuotakos įvaizdžiui kurti. Aišku, tokiai iš pirmo žvilgsnio „paprastai“ šukuosenai reikia ilgų plaukų, o ką daryti trumpų plaukų plaukų savininkėms? Tai nėra problema, plaukus galima lengvai pailginti pridėtiniais ar priaugintais plaukais, tokios šukuosenos atrodo įspūdingai, nes plaukai įgauna ne tik ilgį, bet ir apimtį.

Šiais metais nėra vieno madingo garbanų tipo: jos gali būti tiek stambios, stipriai išreikštos, tiek lengvai pabanguotuos, atrodančios natūraliai. Tokią šukuoseną galima papuošti gėlėmis, sagėmis, lankeliu, juostelėmis ar tiesiog likti su laisvai krentančiais palaidais plaukais. Taip pat nereikėtų užmiršti, kad esant drėgnam orui, palaidų plaukų šukuosenos nerekomenduojamos, todėl jei vestuves planuojate vėlyvą rudenį ar žiemą siūlytume rinktis kitokio stiliaus šukuoseną.

Vilniaus gyventojos tokio tipo šukuoseną gali pasidaryti „Make up your life“ ir „Labella“ salonuose, o „Ieva Das“ grožio studijoje Jums atliks ne tik šukuoseną, bet ir nuostabų makiažą! Tokį patį pasiūlymą kaunietės gali rasti „Indre Vay Make-up Artist“ salone. Taip sutaupoma ir laiko, ir pinigų!

Tendencija: stilingos ir mergaitiškos kasos

Kasos yra dar vienas puikus būdas pasipuošti per vestuves! Ši šukuosena puikiai tiks įvairiausiose vestuvėse, tiek šiuolaikiškose, tiek romantiškose ar boho stiliaus... Kasa gali būti supinta arba palaida. Į supintą kasą galima įterpti pačių įvairiausių detalių: gėlių, juostelių/kaspinėlių, karoliukų, sagių ir t. t.

Na, o palaidų plaukų kasą (ang. ponytail) į madą atvedė Ariana Grande! Būtent dėl jos, nuotakos ėmė prašyti tokio tipo šukuosenos savo šventei... Tokia kasa itin tinka toms jaunosioms, kurių suknelės turi aukštus kaklus ar yra labai uždaros.

Patarimai gražiai šukuosenai:

Prieš vestuves nepamirškite pasilepinti gydomosiomis plaukų procedūromis, kad plaukai būtų gražūs, švelnūs, žvilgantys ir atrodytų sveiki! Juk šukuosena yra viena svarbiausių įvaizdžio detalių!

Be to, kad ir kokias vestuvinių šukuosenų tendencijas diktuoja mada, nepamirškite būti savimi! Juk svarbiausia, kad šią ypatingą dieną jaustumėtės graži ir laiminga, ar ne? Įvaizdžiui sukurti rinkitės tik savo srities profesionalą, kuris užtikrins, jog išsirinkta šukuosena ne tik laikysis visą šventės laiką, bet ir pabrėš jūsų gražiausius bruožus.

Svarbu! Nepamirškite rezervuoti laiko ir jaunikio šukuosenai! Juk ir jis nori atrodyti nepriekaištingai, tokią svarbią dieną, kai šalia pati gražiausia moteris pasaulyje! 

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: