Virškinimo procesus gerinantis masažas

  • Virškinimo procesus gerinantis masažas
Paslaugos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Paslauga skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį Patinka
Ypatybės
Greitas pristatymas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį

Labas, 

kartais net ir dailiausios laputės susiduria su nemaloniomis problemomis, tad tam, kad jų išvengtum, rekomenduoju virškinimo procesus gerinantį – liekninamąjį masažą geros savijautos namuose „Kūno akademija“.

Dėl mažo judėjimo, netinkamos ar nereguliarios mitybos dažnai skundžiamasi užkietėjusiais viduriais, dujų kaupimusi bei lėtu virškinimu. Tai rimta problema, vedanti prie lėtinių ligų, nuovargio ir blogos nuotaikos. Šioms problemoms šalinti skirtas specialus pilvo masažas, kuris ne tik padeda sureguliuoti natūralius žmogaus organizmo procesus, bet ir dailina problematiškiausią ir labiausiai riebalus kaupti linkusią vietą – taliją.

Atpažįsti simptomus? Nedelsk – pasinaudojus šiuo pasiūlymu tau bus atliktas virškinimo procesus gerinantis – liekninamasis masažas.

Kinijoje pradėta naudoti masažo technika iš pradžių buvo naudojama kaip priemonė žarnyno veiklos atstatymui. Tik vėliau pastebėta, kad masažas turi puikų liekninamąjį poveikį, todėl patobulinus tam tikrus aspektus, jis buvo pradėtas naudoti abiem atvejais.

Masažo metu dirbama su žarnynu – skatinama peristaltika. Dėl to mažėja pilvo pūtimas ir vidurių užkietėjimas. Taip pat dirbama su riebaliniu audiniu – formuojama talija, perstumdomas ir deginamas riebalinis audinys.

Akivaizdžiam rezultatui pasiekti procedūrą rekomenduojama atlikti penktą dieną po menstruacijų, penkis kartus kas antrą dieną, po to daryti kelių dienų pertrauką ir vėl atlikti penkis masažus kasdien arba kas antrą dieną.

Gražiai išvaizdai svarbiausia puiki savijauta – atsikratyk varginančių problemų!

Pasiutus Lapė

Vieta
Vieta

Upės g. 5, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Paslauga skirta
Paslauga skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

1 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš rezervuotą paslaugos teikimo laiką, kitaip čekis bus laikomas panaudotu. „Kūno akademija“ darbo laikas: I–V 8.00–21.00 val., VI–VII 9.00–20.00 val.Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Paslauga skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį Patinka
Ypatybės
Greitas pristatymas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Kaip veikia „Pasiutus Lapė“ el. čekis?
Kaip atrodo el. čekis? Plačiau
Galimi atsiskaitymo būdai
  • Elektroninė bankininkystė