Viso kūno procedūrų kompleksas

  • Viso kūno procedūrų kompleksas
  • Viso kūno procedūrų kompleksas
Paslaugos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Alytus
Trukmė: 2 val.
Paslauga skirta: asmenų skaičius, 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį Patinka
Ypatybės
Greitas pristatymas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį

„Kristalų namai“ – tai grožį ir sveikatingumą puoselėjantis mažasis SPA centras Alytuje. Salone profesionalų teikiamos paslaugos padės atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo rutinos.

Šiame mažajame SPA centre atliekamos kūno ir veido priežiūros procedūros, makiažas, weiki ritualai, masažai, mankštos, cukraus epiliacija, terapijos.

Mieloji,

laikas pasirūpinti ne tik savo atsipalaidavimu, bet ir gera savijauta! Rekomenduoju viso kūno procedūrų kompleksą SPA centre „Kristalų namai“, po kurio jausiesi žvali ir energinga nuo galvos ligi kojų!

Visapusiškai naudingas laikas sau – pasinaudojus šiuo pasiūlymu tau bus atliktas 2 val. trukmės viso kūno procedūrų kompleksas, kurį sudaro bambukų ritualas, nesvarumo terapija ir detoksikacinė pėdų vonelė.

Bambukų ritualą sudaro aromaterapija ir viso kūno bei veido masažas su „Salin de Biosel“ bambuko lazdelėmis. Masažas atpalaiduoja raumenis ir šalina įtampą, o jo metu naudojami ryžių bei saldžiojo migdolo aliejai padeda lėtinti senėjimą, mažinti stresą.

Nesvarumo terapija – tai plūduriavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį atsipalaidavimą. Kūnas, apgaubtas šilto vandens, plūduriuoja be jokio kontakto su vandeniu. Taip suteikiamas besvorio kūno jausmas. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo, stuburas įgauna taisyklingą padėtį.

Detoksikacinė pėdų vonelė – tai procedūra, kurios metu iš organizmo efektyviai šalinami toksinai, bakterijos, šlakai. Procedūros metu kojos įmerkiamos į specialią vonelę. Vonelėje esantis elektrodas generuoja pastovią elektros srovę. Vyksta elektrolizė, sukelianti švelnų neigiamų jonų tekėjimą organizme. Vonelė ne tik padeda organizmui kovoti su toksinais, smulkiaisiais metalais ir teršalais, bet ir skaistina odą, atsipalaiduoja pėdas.

Pasisemk jėgų!

Pasiutus Lapė

Vieta
Vieta

Vingio g. 6, Alytus (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 val.

Paslauga skirta
Paslauga skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

3 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Nepilnamečiams būtinas tėvų sutikimas. SPA centro darbo laikas: I–V 8.00–20.00 val., savaitgaliais pagal užsakymą. Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš rezervuotą paslaugos teikimo laiką, kitaip čekis bus laikomas panaudotu. www.kristalunamai.ltPaslaugos vieta: Alytus
Trukmė: 2 val.
Paslauga skirta: asmenų skaičius, 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį Patinka
Ypatybės
Greitas pristatymas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Kaip veikia „Pasiutus Lapė“ el. čekis?
Kaip atrodo el. čekis? Plačiau
Galimi atsiskaitymo būdai
  • Elektroninė bankininkystė