Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Kodėl pirkti „Pasiutusioje Lapėje“?

Lapė užtikrina, kad Jūs esate saugiose rankose. Tereikia išsirinkti paslaugą ir mėgautis laiku sau ir geromis emocijomis.Daugiau apie „Pasiutusią Lapę“.

MANO PRIORITETAS – NUOLAT PLEČIAMAS SPA IR GROŽIO PASLAUGŲ ASORTIMENTAS

„Pasiutus Lapė“ partneriu gali tapti kiekvienas SPA ir grožio paslaugų salonas ar specialistas. Todėl turiu galimybę savo užimtoms klientėms pasiūlyti nuolat besiplečiantį paslaugų sąrašą, kuriame kiekviena randa tai, ko ieško.

P.s. Jei visdėlto pasiklydai pasiūlymų miške ir neradai, ko ieškojai - pranešk man, pasistengsiu tau padėti! Susisiekime: info@pasiutuslape.lt

LAPĖ SIEKIA, JOG ĮSIGYTA PREKĖ BŪTŲ TAI, KO IEŠKOTE

Kiekvienas pirkėjas turi galimybę per 14 dienų nuo Elektroninio čekio įsigijimo dienos grąžinti nepanaudotą Elektroninį čekį. Daugiau apie Elektroninio čekio grąžinimo, keitimo bei galiojimo pratęsimo sąlygas skaitykite čia.

 

SVARBUS SAUGUS APSIPIRKIMAS

Siekdami apsaugoti komercinių sandorių slaptumą ir saugų apsipirkimą interneto svetainėje www.pasiutuslape.lt, mes naudojame vieną žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) technologiją, t. y., mes užšifruojame Jūsų kontaktinę ir finansinę informaciją, perduodant ją internetu, ir saugiai ją laikome savo tarnybinėse stotyse.


APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO:

Daugiau