Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2023-03-19

Tailandietiškas masažas - visapusiška nauda Jūsų kūnui

Masažo nauda yra nenuginčijama. Pasaulyje yra daugybė skirtingų masažo rūšių. Kiekviena masažo rūšis skiriasi savo atlikimo technika, poveikiu organizmui, savybėmis. Vienas efektyviausių gydomųjų masažų yra tailandietiškas masažas. Kitaip dar vadinamas tajų. Tai masažas, kuris atsirado prieš 2500 metų. Tajų masažas pirmiausiai atsirado Indijoje ir tik vėliau išplito į kitas šalis, tame tarpe ir patį Tailandą. Šiais laikais tailandietiškas masažas ne mažiau populiarus ir atliekamas daugelyje pasaulio šalių. Taip pat ir Lietuvoje. 

Tailandietiškas masažas - visapusiška nauda Jūsų kūnui

2023-03-05

Gydomasis masažas: ką reikia žinoti?

Masažas – viena seniausių gydymo priemonių, pasižyminčių natūralumu ir dideliu efektyvumu. Masažas yra neatsiejama reabilitacijos dalis, skatina įvairius gijimo procesus, padeda atsigauti po traumų ar operacijų. Pacientai daug greičiau atgauna prarastą darbingumą ir grįžta prie įprasto gyvenimo ritmo. Gydomasis masažas – puikus pasirinkimas, norint išvengti ar sumažinti nugaros, kaklo, pečių skausmus asmenims, dirbantiems sėdimą darbą, besigydantiems po įvairių traumų ar tiesiog norintiems suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti limfinės sistemos darbą.Gydomasis masažas: ką reikia žinoti?

2023-02-26

Auskarų vėrimas Vilniuje

Moterų dažniausiai naudojamas papuošalas - auskarai. Žinoma, šis papuošalas neretai mėgstamas ir vyrų. Beje auskarai populiarūs jau nuo senų laikų ir jų nešiojimas siekia tūkstančius metų. Žinoma, seniau auskarai buvo nešiojami dėl tradicijų ar statuso. Šiais laikais auskarai – mados ir stiliaus detalė. Nors auskarų vėrimas tam tikrose kūno vietose yra populiarus priklausomai nuo mados tendencijų, tačiau dažniausiai auskarai veriami į ausis. Meistrai auskarus veria visur kur tik leidžia fantazija, neapsiribodami tik ausimis, nosimi, liežuviu, antakiais ar bamba. Šiame straipsnyje aptarsime esminius klausimus apie auskarų vėrimą, taip pat papasakosime kur atliekamas auskarų vėrimas Vilniuje ir kaip išsirinkti saloną bei kokios vyrauja auskarų vėrimo kainos.

Auskarų vėrimas Vilniuje

2023-02-17

Auskarų vėrimas Kaune

Auskarai – turbūt patys populiariausi ir dažniausiai naudojami aksesuarai, kuriuos pamėgusios ne tik moterys, bet ir vyrai. Žinoma, auskarų vėrimas tam tikrose kūno vietose populiarūs priklausomai nuo mados tendencijų. Vis tik dažniausiai auskarai veriami į ausis. Pasirinkimas kur galima verti auskarus tikrai labai platus – nebeapsiribojama vien ausimis, nosimi, liežuviu, antakiais ar bamba. Dabar auskarus meistrai veria visur kur tik leidžia fantazija. Šiame straipsnyje aptarsime esminius klausimus apie auskarų vėrimą, taip pat papasakosime kur atliekamas auskarų vėrimas Kaune ir kaip išsirinkti saloną.

Auskarų vėrimas Kaune

2023-02-13

Nugaros masažai + TOP 5 salonai Vilniuje

Masažas – viena seniausių gydymo priemonių, pasižyminčių natūralumu ir dideliu efektyvumu. Jie yra neatsiejama reabilitacijos dalis, skatina įvairius gijimo procesus, padeda atsigauti po traumų ar operacijų. Pacientams padedama greičiau atgauti prarastą darbingumą ir grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Nugaros masažas – puikus pasirinkimas, norint išvengti ar sumažinti nugaros, kaklo, pečių skausmus asmenims, dirbantiems sėdimą darbą. Tad šiandien pateikiame ekspertų rekomendacijas, apie geriausius Vilniaus masažo salonus.

Nugaros masažai + TOP 5 salonai Vilniuje

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO:

Daugiau