Blakstienų laminavimas - siekiančioms natūralumo

2019-08-22

Blakstienų laminavimas - siekiančioms natūralumo

Blakstienos mūsų akių apsauga ir puošmena. Moterys visais amžiais siekė jas paryškinti, pailginti ar pastorinti. Jau beveik dešimtmetį populiariausia procedūra yra blakstienų priauginimas. Atrodo, kad daugiau nieko naujo ir neįmanoma sugalvoti. Tačiau vis labiau populiarėja tokia procedūra kaip blakstienų laminavimas. 

Blakstienų laminavimas puiki procedūra toms, kurios nenori jokių svetimkūnių ar dėl alergijos tiesiog negali prisiauginti dirbtinių blakstienų. Taip pat puikiai tinka ir toms, kurios nori tiesiog pamaitinti ir paryškinti savo natūralias blakstienas. Jei pabodo priaugintos blakstienos ar norite džiaugtis natūraliu grožiu - blakstienų laminavimas Jums tins idealiai. Dalinamės su Jumis išsamiai informacija apie šią procedūrą. 

Blakstienų laminavimas – kas tai?  

Blakstienų laminavimo procedūra kitaip dar vadinama LVL blakstienų laminavimu. LVL yra angliškų žodžių trumpinys. L – lift, lietuviškai reiškia pakėlimas. V – volume, lietuviškai tai yra apimtis, jos didinimas. L – lenght, lietuvių kalboje ilgis. Kaip matote blakstienų laminavimas yra trijų žingsnių procedūra.  

Pirmiausiai atliekamas blakstienų pakėlimas. Jūsų natūralios blakstienos pakeliamos nuo pat šaknų ir šiek tiek pariečiamos. Tik to nereikėtų maišyti su cheminiu rietimu. Tai visiškai skirtingos procedūros. Saugiais būdais pakeltos blakstienos visiškai nepažeidžiamos. Blakstienos atrodo riestesnės, ilgesnės ir tankesnės.  

Po blakstienų pakėlimo ir formos suteikimo jos yra prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio. Taip pat meistrė Jums gali pasiūlyti ir blakstienų laminavimą botoksą. Blakstienų laminavimas botoksu yra papildoma priemonė atliekant laminavimą su įprastais preparatais. Botokso sudėtyje yra itin reikalingo plaukams kolageno bei vitamino E, keratino, arganų aliejaus ir hialurono. Jie sustiprina blakstienas iš vidaus, drėkina jas ir pagerina laminavimo efektą. Visos priemonės yra natūralios sudėties, neturi jokių cheminių ingredientų. Todėl blakstienoms tai tikra SPA procedūra.  

Atliekant blakstienų laminavimą jos pripildomos ir pigmento, todėl atrodys ryškesnės ir ilgesnės.  

Kuo skiriasi blakstienų laminavimas ir cheminis blakstienų rietimas?  

Šios dvi procedūros yra labai skirtingos dėl savo poveikio natūralioms blakstienoms. Cheminis blakstienų rietimas atliekamas naudojant specialius volelius ir cheminius preparatus su rūgštimis. Taip blakstienos yra pažeidžiamos ir pasibaigus poveikiui jos trupa, lūžinėja. Taip pat toks blakstienų gražinimo būdas visiškai netiks jautrias akis turinčioms moterims.  

Tuo tarpų blakstienų laminavimas yra visiškai saugi procedūra, kurios metu blakstienos yra gydomos, atstatoma natūrali jų būklė. Net ir pasibaigus matomam efektui džiaugsitės stipresnėmis blakstienomis, jos bus tankesnės. Procedūra skatina naujų blakstienų ataugimą.  

Kaip atliekamas blakstienų laminavimas?

Blakstienų laminavimas kaip minėjome susideda iš kelių skirtingų etapų. Kuo kiekvienas etapas ypatingas jau minėjome viršuje. Na, o kalbant apie techninę dalį, pirmiausia viskas prasideda nuo konsultacijos.  

Meistrė, kuri atliks Jums laminavimą apžiūrės Jūsų natūralių blakstienų būklę ir patars kokios priemonės yra tinkamiausios. Tuomet kai jau aptarsite visas detales Jums nuo blakstienų bus pašalintas bet koks makiažas ir specialiu skysčių blakstienos nuriebalintos 

   

Kai užsimerksite Jums priklijuos specialias pagalvėles paakiuose, o ant viršutinio voko priklijuojami specialūs skydeliai. Tuomet ištepamos specialiu geliu, kurio pagrindinis darbas yra pakelti jas nuo šaknų. Blakstienos tuo metu priglaudžiamos prie skydelio. Kiekvieną jų meistrė kruopščiai ištepa ir pakelia. Po šios procedūros gelis nuvalomas ir tepamas preparatu, kuris suteiks apimties. Po šio preparato blakstienos pripildomos pigmentu. Pigmentas suteikia ryškesnę spalvą, vizualiai pailgina blakstienas. Po pigmento įvedimo Jums tepamas serumas. Serumo paskirtis yra pridrėkinti. Atlikus paskutinį etapą nuo akių voko atsargiai pašalinamas skydelis. Nuvalomi priemonių likučiai, blakstienos iššukuojamos ir tuomet jau galite pažvelgti į veidrodį bei įvertinti procedūros rezultatus. 

Kiek laiko trunka procedūra?  

Blakstienų laminavimo procedūra nėra labai ilga. Dažniausiai ji trunka apie valandą arba pusantros valandos. Priklauso nuo to kiek kartų meistrė Jums dės priemones, ar naudos papildomai botoksą. Žinoma, priklauso ir nuo meistrės įgūdžių. Naujokė darys viską ilgiau, o įgudusi meistrė atliks greičiau. Tačiau bet kuriuo atveju procedūra vidutiniškai trunka valandą laiko.  

Tuo metu atsipalaiduosite, pagulėsite ir nejausite jokio diskomforto.  

Blakstienų laminavimo nauda  

Moterys ir merginos pasirinkusios šią procedūrą ateina su skirtingais tikslais. Vienos siekia paryškinti natūralių blakstienų grožį, o kitos nori gydyti, atstatyti blakstienas. Dažnai kreipiasi tos, kurios nebenori blakstienų priauginimo ir siekia atkurti savo natūralių blakstienų gyvybingumą bei apimtį.  

Kokybiškai ir atsakingai atliktas blakstienų laminavimas turi daugybę pliusų:  

  • blakstienoms suteikiama apimtis, jos pakeliamos nuo pat šaknų. Atrodo daug ilgesnės, storesnės; 

  • blakstienos po procedūros natūraliai blizga dėl preparatuose esančių aliejų, atrodo sveikos ir gyvybingos;  

  • atkuriama natūrali blakstienų struktūra, jos stiprėja ir daug greičiau atauga. Su laiku blakstienų kiekis padaugėja;  

  • po blakstienų laminavimo akys atrodo išraiškingesnės; 

  • procedūra nėra cheminė, todėl visiškai nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms; 

  • tinka norinčioms, kad blakstienos būtų tvarkingos, neišsišakojusios; 

  • blakstienų laminavimas šviesioms blakstienoms suteikia ryškią spalvą ir sodrumą.  

Retais atvejais pasitaiko atsiliepimų internete, kur moterys teigia, kad po procedūros nutrupėjo blakstienos, susilpnėjo. Tačiau dažniausiai arba procedūra maišoma su cheminiu blakstienų rietimu arba meistrė buvo nepatyrusi ir padarė grubių klaidų. Atliekant procedūrą labai svarbu laikytis eiliškumo, priemones laikyti tiek laiko kiek reikia. Taip pat įsitikinkite, kad meistrė dirba su tikrai kokybiškais preparatais.  

Kada negalima atlikti blakstienų priauginimo?  

Blakstienų laminavimas saugi procedūra, tačiau vis tiek yra išimtinių atvejų kuomet atlikti laminavimo negalima. Pirmiausia – konjuktyvitas. Jei Jūsų akys paraudę, jautrios ir turite uždegimą, rekomenduojama išsigydyti ir tik tuomet atlikti procedūrą. Dar vienas atvejis kuomet negalima atlikti blakstienų laminavimo – permanentinis makiažas. Jei Jums neseniai buvo atliktas permanentinis makiažas akių vokų srityje, palaukite mažiausiai 3 savaites.  

Jei neseniai Jums buvo atlikta operacija akių srityje, taip pat turėtumėte palaukti kol viskas pilnai sugis ir bus saugu atlikti laminavimą. Taip pat vertėtų įsitikinti ar nesate alergiška kažkuriai sudėtinei preparato daliai. Dėl to pasikonsultuokite su savo meistre.  

Kaip ilgai išlieka efektas?  

Blakstienų ryškumas išlieka apie kelias savaitės, bet pats efektas, riestumas ir sodrumas išsilaiko net iki 2 mėnesių. Žinoma, viskas labai priklauso nuo Jūsų fiziologijos, hormonų. Todėl gali būti, kad vienoms atlaikys ir dar ilgiau, o kitoms trumpiau.  

Jei siekiate atstatyti nualintas blakstienas ir laminavimu atliekamas gydymas, procedūrą kartokite dažniau. Kas kiek laiko tiksliai reiktų lankytis nuspręsite kartu su meistre. Meistrė matydama Jūsų blakstienų būklę padės susidėlioti apsilankymų grafiką ir kartu kas kartą stebėsite rezultatus. Dažnai atliekant blakstienų atstatymą ir gydymą rekomenduojama kartoti procedūrą po 3 savaičių. Per tą laiką bus matomi akivaizdūs rezultatai ir po to lankytis bus galima rečiau.  

Apie blakstienų laminavimą atsiliepimai iš moterų tik geriausi. Žinoma, labai svarbu gera meistrė, nes pasitaiko atvejų kuomet procedūra nuvilia jei viskas atliekama netinkamai.  

Jei procedūra bus atlikta kokybiškai džiaugsitės gražiomis blakstienomis labai ilgai.  

Kokių rekomendacijų reikėtų laikytis po procedūros?  

Blakstienų laminavimas yra labai dėkinga procedūra, po kurios praktiškai nereikia savęs labai suvaržyti. Svarbiausia pirmas dvi paras blakstienų nedrėkinti, nesimaudyti, netrinti ir nenaudoti jokių kosmetikos priemonių ar makiažo valiklių. Praėjus 48 valandos jau galėsite drąsiai maudytis, lankytis pirtyje, soliariume ar naudoti tušą bei kitas makiažo priemones. LVL blakstienos leidžia tiesiog mėgautis įprastu gyvenimu nebijant jų paliesti ar kitaip pažeisti. Tai puiki alternatyva toms, kurios dėl šių priežasčių nenori prisiauginti blakstienų.  

Blakstienų laminavimo kaina 

Procedūros kainų diapazonas pakankamai didelis. Labai priklauso kur lankysitės, kokias priemones naudos meistrė, ar papildomai blakstienos bus prisotinamos botoksu. Taip pat kainą lemia ir meistrės įdirbis. Naujokė niekada neims tiek kiek ima įgudusi profesionalė, kuri garantuoja Jums kokybę. Kainos prasideda nuo 20 EUR. Vidutiniškai salonuose vyrauja apie 30 – 40 EUR kainos. Tačiau yra vietų, kuriose už šią procedūrą sumokėsite 60 EUR ir daugiau. Kaip jau minėjome, skiriasi produkcija, kurią naudoja meistrės.  

Blakstienų laminavimo kaina panaši kaip ir blakstienų priauginimo ar papildymo. Tačiau šiuo atveju Jums nepridedama jokių svetimkūnių, o efektas atrodo natūraliai.  

Kur atliekamas blakstienų laminavimas?  

Blakstienų laminavimas atliekamas daugelyje miestų, tačiau labai svarbu atsirinkti vietas, kur gausite kokybiškas paslaugas. Mes Jums rekomenduojame patikimus salonus, kuriuose paslaugas suteiks tik kvalifikuotos meistrės.  

Blakstienų laminavimas Kaune puikiai atliekamas įvaizdžios salone 313 „Rolė“, salone „Saldus grožis“ pas specialistę Gretą, Gina grožio studijoje „Atgaiva Jums“, grožio studijoje  „IKVA“, Nata grožio salone - „RB Grožio Studija“, grožio salone „YVI“, pas Indre Vay Make-up Artist ir salone Before. 

Blakstienų laminavimas Šiauliuose profesionaliai atliekamas salone Elemi bei VK Make Up (makiažo paslaugos).  

Blakstienų laminavimas Panevėžyje taip pat populiari procedūra, čia galite ne tik atrasti meistrių, kurios puikiai atliks blakstienų laminavimą. Jūs pačios galite išmokti šio amato Priaugink.lt rengiamuose blakstienų laminavimo kursuose 

Blakstienų laminavimas Vilniuje Jums kokybiškai bus atliktas pas grožio specialistę Aliną (Ateities g. 31 B), pas kosmetologė Miglę (Jakšto g. 5), grožio salonuose PublikasGradraniYoliNailbar, grožio kabinete K & I, grožio studijose FenixBarendaMona ir grožio salone įsikūrusiame Naugarduko g. 3.   

Visuose mūsų rekomenduotuose salonuose dirba savo srities žinovės, kurių paslaugos Jūsų nenuvils ir džiaugsitės gražiomis bei sveikomis blakstienomis. 

 

Blakstienų laminavimo kursai  

Blakstienų laminavimas yra vis labiau populiarėjanti procedūra. Dabar pats tinkamiausias metas mokytis šio amato. Jei esate neapsisprendusi į kurią grožio sritį orientuotis, išbandykite save čia. Kursai yra nebrangūs. Priaugink.lt rengiami blakstienų laminavimo kursai kainuoja tik 99 EUR. Vos po kelių atliktų procedūrų Jūs jau atsiimsite savo investiciją.  

Šie kursai vyksta itin mažose mokinių grupėse. Taip sukuriama jauki atmosfera, o dėstytoja gali kiekvienai mokinei (-iui) suteikti pakankamai dėmesio. Kursai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje ir Druskininkuose. Apie vykstančių kursų datas galima sužinoti Priaugink.lt svetainėje.  

Mokymus veda patyrusios dėstytojos, turinčios ilgametę patirtį ir apmokiusios jau ne vieną šimtą naujų specialisčių.  

Kursų metų būsite supažindinamos su teorija bei stebėsite kaip dėstytoja atlieka procedūrą. Įsisavinusios reikiamas žinias pačios atliksite procedūrą realiam žmogui. Modelį rekomenduojama atsivesti, tačiau esant poreikiui dėstytojos mielai suranda Jums modelį.  

Kursų metu iš karto įgaunate ir praktikos. Taip pat jų metu nereikia rūpintis priemonėmis - viskas įtraukta į mokymų kainą. Na, o po mokymų iš karto galite įsigyti reikiamas priemones su didele nuolaida. Taip pat ir po kursų visada galite konsultuotis telefonu, el. Paštu ar žinutėmis socialiniuose tinkluose. Po kursų gausite sertifikatą, kuris galioja tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse.  

Blakstienų laminavimo kursai rengiami ne tik grupėms, bet ir individualiai. Už individualius kursus sumokėtumėte apie 180 EUR. Tačiau tokiu atveju visas dėmesys skiriamas tik Jūsų įgūdžių lavinimui. Taip pat jau galima mokytis kartu ir antakių laminavimo amato. Taip tapsite tokia specialiste, kuri klientei galės pasiūlyti procedūrą atitinkančią jos poreikius. Antakių laminavimas šiuo metu taip pat dar tik populiarėjant procedūra, o meistrių atliekančių šią procedūra dar labai mažai. 

Kaip matote tai puiki proga tapti profesionalia specialiste sferoje, kurios populiarumas dar tik auga.  

Blakstienų laminavimas šiuo metu dar pakankamai nauja, tačiau jau savo vardą užsitarnavusi procedūra. Tai puiki išeitis norinčioms natūralaus grožio ir negalinčioms prisiauginti dirbtinių blakstienų. Natūralus, tačiau šiek tiek paryškintas grožis visada atrodys žaviau. Be to, šie metai ir mados pasaulyje kalba apie natūralumą, žemiškas spalvas tiek drabužiuose, tiek nagų dizaine, šukuosenose. Kiekviena savyje turime išskirtinio žavesio, tad kodėl jo neprabrėžus.  

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: