Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turi čekį? Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Blakstienų laminavimas - siekiančioms natūralumo

2019-11-07

Blakstienų laminavimas - siekiančioms natūralumo

Blakstienos mūsų akių apsauga ir puošmena. Moterys visais amžiais siekė jas paryškinti, pailginti ar pastorinti. Jau beveik dešimtmetį populiariausia procedūra yra blakstienų priauginimas. Atrodo, kad daugiau nieko naujo ir neįmanoma sugalvoti. Tačiau vis labiau populiarėja dar pakankamai nauja procedūra - blakstienų laminavimas. 

Blakstienų laminavimas tinkama procedūra toms, kurios nenori jokių svetimkūnių ar dėl alergijos tiesiog negali prisiauginti dirbtinių blakstienų. Taip pat puikiai tinka ir toms, kurios nori tiesiog prisotinti naudingomis medžiagomis ir paryškinti savo natūralias blakstienas. Jei pabodo priaugintos blakstienos ar norite džiaugtis natūraliu grožiu - blakstienų laminavimas Jums tins idealiai. Dalinamės su Jumis išsamiai informacija apie šią procedūrą. 

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS – KAS TAI?  

Blakstienų laminavimo procedūra kitaip dar vadinama LVL blakstienų laminavimas. LVL yra angliškų žodžių trumpinys. L – lift, lietuviškai reiškia pakėlimas. V – volume, lietuviškai tai yra apimtis, apimties didinimas. L – lenght, lietuvių kalboje ilgis. Kaip matote blakstienų laminavimas yra trijų žingsnių procedūra, kurios metu blakstienos yra pakeliamos, joms suteikiama apimtis ir ilgis. Po blakstienų laminavimo jos atrodo ryškesnės, pilnesnės ir ilgesnės.  

Pirmiausiai atliekamas blakstienų pakėlimas. Jūsų natūralios blakstienos pakeliamos nuo pat šaknų ir šiek tiek pariečiamos. Tik to nereikėtų maišyti su cheminiu rietimu. Tai visiškai skirtingos procedūros. Blakstienos laminavimo procedūros metu užriečiamos specialiu voleliu. Saugiais būdais pakeltos blakstienos visiškai nepažeidžiamos. Blakstienos atrodo riestesnės, ilgesnės ir tankesnės.  

Po blakstienų pakėlimo ir formos suteikimo jos yra prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio. Taip pat meistrė Jums gali pasiūlyti ir blakstienų laminavimo metu papildyti blakstienas botoksu (Lash botox). Blakstienų laminavimas botoksu yra papildoma priemonė atliekant laminavimą su įprastais preparatais. Botokso sudėtyje yra itin reikalingo plaukams kolageno bei vitamino E, keratino, arganų aliejaus ir hialurono. Visos šios medžiagos ir vitaminai sustiprina blakstienas iš vidaus, drėkina jas ir pagerina laminavimo efektą. Visos priemonės yra natūralios sudėties, neturi jokių cheminių ingredientų. Todėl blakstienoms tai tikra SPA procedūra.  

Atliekant blakstienų laminavimą jos pripildomos ir pigmento, todėl atrodys ryškesnės ir ilgesnės. Žinoma, blakstienų laminavimo efektas priklauso ir nuo Jūsų natūralių blakstienų formos bei būklės. Jei Jūsų natūralios blakstienos itin trumpos, efektas nebus ypatingai matomas, tačiau jos atrodys tikrai gražiau ir ryškiau. Na, o jei džiaugiatės pakankamai ilgomis natūraliomis blakstienomis, po procedūros jos atrodys dar įspūdingiau.  

KUO SKIRIASI BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS IR CHEMINIS BLAKSTIENŲ RIETIMAS?  

Šios dvi procedūros yra labai skirtingos dėl savo poveikio natūralioms blakstienoms. Cheminis blakstienų rietimas atliekamas naudojant specialius volelius ir cheminius preparatus su rūgštimis. Taip blakstienos yra pažeidžiamos ir pasibaigus poveikiui jos trupa, lūžinėja. Taip pat toks blakstienų gražinimo būdas visiškai netiks jautrias akis turinčioms moterims.  

Tuo tarpų blakstienų laminavimas yra visiškai saugi procedūra, kurios metu blakstienos yra gydomos, atstatoma natūrali jų būklė. Net ir pasibaigus matomam efektui džiaugsitės stipresnėmis blakstienomis, jos bus tankesnės. Procedūra skatina naujų blakstienų ataugimą.  

KAIP ATLIEKAMAS BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS? 

Blakstienų laminavimas kaip minėjome susideda iš kelių skirtingų etapų. Kuo kiekvienas etapas ypatingas jau minėjome viršuje. Na, o kalbant apie techninę dalį, pirmiausia viskas prasideda nuo konsultacijos.  

Meistrė, kuri atliks Jums laminavimą apžiūrės Jūsų natūralių blakstienų būklę ir patars kokios priemonės yra tinkamiausios. Tuomet kai jau aptarsite visas detales Jums nuo blakstienų bus pašalintas bet koks makiažas. Specialiu skysčiu Jums nuriebalins blakstienas.  

   

Užsimerkus priklijuojamos specialios pagalvėles paakiuose, o ant viršutinio voko priklijuojami skydeliai. Tuomet ištepamos specialiu geliu, kurio pagrindinis darbas yra pakelti jas nuo šaknų. Blakstienos tuo metu voleliu priglaudžiamos prie skydelio. Kiekvieną jų meistrė kruopščiai ištepa ir pakelia. Po šios procedūros gelis nuvalomas ir blakstienos ištepamos preparatu, kuris suteiks apimties. Po šio preparato blakstienos pripildomos pigmentu. Pigmentas suteikia ryškesnę spalvą, vizualiai pailgina blakstienas. Pigmento spalva dažniausiai parenkama vienu ar dviem tonais tamsesnė, nei natūrali Jūsų blakstienų spalva. Po pigmento įvedimo Jums tepamas serumas. Serumo paskirtis yra pridrėkinti blakstienas iš vidaus. Atlikus paskutinį etapą nuo akių voko atsargiai pašalinamas skydelis. Nuvalomi priemonių likučiai, blakstienos iššukuojamos ir tuomet jau galite pažvelgti į veidrodį bei įvertinti procedūros rezultatus. 

KIEK LAIKO TRUNKA BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO PROCEDŪRA?  

Blakstienų laminavimo procedūra nėra labai ilga. Dažniausiai ji trunka apie valandą arba pusantros valandos. Priklauso nuo to kiek kartų meistrė Jums dės priemones, ar naudos papildomai botoksą. Žinoma, priklauso ir nuo meistrės įgūdžių. Naujokė darys viską ilgiau, o įgudusi meistrė atliks greičiau. Tačiau bet kuriuo atveju procedūra vidutiniškai trunka valandą laiko.  

Tuo metu atsipalaiduosite, pagulėsite ir nejausite jokio diskomforto.  

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO NAUDA  

Moterys ir merginos pasirinkusios šią procedūrą ateina su skirtingais tikslais. Vienos siekia paryškinti natūralių blakstienų grožį, o kitos nori gydyti, atstatyti blakstienas. Dažnai kreipiasi tos, kurios nebenori blakstienų priauginimo ir siekia atkurti savo natūralių blakstienų gyvybingumą bei apimtį.  

Kokybiškai ir atsakingai atliktas blakstienų laminavimas turi daugybę pliusų:  

  • blakstienoms suteikiama apimtis, jos pakeliamos nuo pat šaknų. Atrodo daug ilgesnės, storesnės; 

  • blakstienos po procedūros natūraliai blizga dėl preparatuose esančių aliejų, atrodo sveikos ir gyvybingos;  

  • dėl natūralių priemonių teikiamos naudos atkuriama natūrali blakstienų struktūra, jos stiprėja ir daug greičiau atauga. Su laiku blakstienų kiekis padaugėja;  

  • po blakstienų laminavimo akys atrodo išraiškingesnės; 

  • procedūra nėra cheminė, todėl visiškai nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms, svarbiausia, kad ją atliktų kompetentinga meistrė; 

  • tinka norinčioms, kad blakstienos būtų tvarkingos, neišsišakojusios; 

  • blakstienų laminavimas šviesioms blakstienoms suteikia ryškią spalvą ir sodrumą, kadangi procedūros metu blakstienos pripildomos ir pigmentu.   

Retais atvejais pasitaiko atsiliepimų internete, kur moterys teigia, kad po procedūros nutrupėjo blakstienos, susilpnėjo. Tačiau dažniausiai arba procedūra maišoma su cheminiu blakstienų rietimu arba meistrė buvo nepatyrusi ir padarė grubių klaidų. Atliekant procedūrą labai svarbu laikytis eiliškumo, priemones laikyti būtent tiek laiko kiek reikia. Taip pat įsitikinkite, kad meistrė dirba su tikrai kokybiškomis priemonėmis.  

KADA NEGALIMA ATLIKTI BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO?  

Blakstienų laminavimas saugi procedūra, tačiau vis tiek yra išimtinių atvejų kuomet atlikti laminavimo negalima. Pirmiausia – konjuktyvitas. Jei Jūsų akys paraudę, jautrios ir turite uždegimą, rekomenduojama išsigydyti ir tik tuomet atlikti procedūrą. Dar vienas atvejis kuomet negalima atlikti blakstienų laminavimo – permanentinis makiažas. Jei Jums neseniai buvo atliktas permanentinis makiažas akių vokų srityje, palaukite mažiausiai 3 savaites. Geriau palaukti ir pasaugoti akis, kad jų nesudirgintumėte papildomai ir neiššauktumėte alergijos.  

Jei neseniai Jums buvo atlikta operacija akių srityje, taip pat turėtumėte palaukti kol viskas pilnai sugis ir bus saugu atlikti laminavimą. Taip pat vertėtų įsitikinti ar nesate alergiška kažkuriai sudėtinei preparato daliai. Dėl to pasikonsultuokite su savo meistre. Labai svarbu įsitikinti, kad tikrai nesate alergiška kažkuriai priemonių sudedamajai daliai. Kadangi apie 15 % moterų pasireiškia alergija sudedamosioms dalims. Akys sudirgsta, atsiranda ašarojimas, gali perštėti akis.  

KAIP ILGAI IŠLIEKA BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO EFEKTAS?  

Blakstienų ryškumas išlieka apie kelias savaitės, bet pats efektas, riestumas ir sodrumas išsilaiko net iki 2 mėnesių. Žinoma, viskas labai priklauso nuo Jūsų fiziologijos, hormonų. Todėl gali būti, kad vienoms atlaikys ir dar ilgiau, o kitoms trumpiau.  

Jei siekiate atstatyti nualintas blakstienas ir laminavimu atliekamas gydymas, procedūrą kartokite dažniau. Kas kiek laiko tiksliai reiktų lankytis nuspręsite kartu su meistre. Meistrė matydama Jūsų blakstienų būklę padės susidėlioti apsilankymų grafiką ir kartu kas kartą stebėsite rezultatus. Dažnai atliekant blakstienų atstatymą ir gydymą rekomenduojama kartoti procedūrą po 3 savaičių. Per tą laiką bus matomi akivaizdūs rezultatai ir po to lankytis bus galima rečiau.  

Apie blakstienų laminavimą atsiliepimai iš moterų tik geriausi. Žinoma, labai svarbu gera meistrė, nes pasitaiko atvejų kuomet procedūra nuvilia jei viskas atliekama netinkamai.  

Jei procedūra bus atlikta kokybiškai džiaugsitės gražiomis blakstienomis labai ilgai. Šioje nuotraukoje matote, kaip blakstienos atrodė iki procedūros ir kaip po blakstienų laminavimo procedūros. Skirtumas tikrai akivaizdus, norimas rezultatas pasiektas.  

KOKIŲ REKOMENDACIJŲ REIKĖTŲ LAIKYTIS PO PROCEDŪROS?  

Blakstienų laminavimas yra labai dėkinga procedūra, po kurios praktiškai nereikia savęs labai suvaržyti. Svarbiausia pirmas dvi paras blakstienų nedrėkinti, nesimaudyti, netrinti ir nenaudoti jokių kosmetikos priemonių ar makiažo valiklių. Praėjus 48 valandos jau galėsite drąsiai maudytis, lankytis pirtyje, soliariume ar naudoti tušą bei kitas makiažo priemones. LVL blakstienos leidžia tiesiog mėgautis įprastu gyvenimu nebijant jų paliesti ar kitaip pažeisti. Tai puiki alternatyva toms, kurios dėl šių priežasčių nenori prisiauginti blakstienų.  

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS - KAINA 

Procedūros kainų diapazonas pakankamai didelis. Labai priklauso kur lankysitės, kokias priemones naudos meistrė, ar papildomai blakstienos bus prisotinamos botoksu. Taip pat kainą lemia ir meistrės įdirbis. Naujokė niekada neims tiek kiek ima įgudusi profesionalė, kuri garantuoja Jums kokybę. Kainos prasideda nuo 20 EUR. Vidutiniškai salonuose vyrauja apie 30 – 40 EUR kainos. Tačiau yra vietų, kuriose už šią procedūrą sumokėsite 60 EUR ir daugiau. Kaip jau minėjome, skiriasi produkcija, kurią naudoja meistrės.  

Blakstienų laminavimo kaina panaši kaip ir blakstienų priauginimo ar papildymo. Tačiau šiuo atveju Jums nepridedama jokių svetimkūnių, o efektas atrodo natūraliai. Be to, blakstienos ne tik įgaus gražią išvaizdą, bet ir bus papildytos reikalingomis medžiagomis, kurios paspartina blakstienų augimą.  

KUR ATLIEKAMAS BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS?  

Blakstienų laminavimas atliekamas daugelyje miestų, tačiau labai svarbu atsirinkti vietas, kur gausite kokybiškas paslaugas. Mes Jums rekomenduojame patikimus salonus, kuriuose paslaugas suteiks tik kvalifikuotos meistrės.  

Blakstienų laminavimas Kaune puikiai atliekamas įvaizdžio salone 313 „Rolė“, salone „Saldus grožis“ pas specialistę Gretą, Gina grožio studijoje „Atgaiva Jums“, grožio studijoje  „IKVA“, Nata grožio salone - „RB Grožio Studija“, grožio salone „YVI“, pas Indre Vay Make-up Artist ir salone „Before“. 

Blakstienų laminavimas Šiauliuose profesionaliai atliekamas salone „Elemi“ bei „VK Make Up“ (makiažo paslaugos).  

Blakstienų laminavimas Panevėžyje taip pat populiari procedūra, čia galite ne tik atrasti meistrių, kurios puikiai atliks blakstienų laminavimą. Jūs pačios galite išmokti šio amato „Priaugink.lt“ rengiamuose blakstienų laminavimo kursuose 

Blakstienų laminavimas Vilniuje Jums kokybiškai bus atliktas pas grožio specialistę Aliną (Ateities g. 31 B), pas kosmetologė Miglę (Jakšto g. 5), grožio salonuose „Publikas“, „Gradrani“, „Yoli“, „Nailbar“, grožio kabinete „K & I“, grožio studijose „Fenix“, „Barenda“, „Mona“ ir grožio salone įsikūrusiame Naugarduko g. 3.   

Visuose mūsų rekomenduotuose salonuose dirba savo srities žinovės, kurių paslaugos Jūsų nenuvils ir džiaugsitės gražiomis bei sveikomis blakstienomis.  

 

KODĖL SVARBU PASIRINKTI TINKAMĄ MEISTRĘ BLAKSTIENŲ LAMINAVIMUI?  

Nors blakstienų laminavimas atrodo ir nesudėtinga procedūra, tačiau ji reikalauja kruopštumo, atidumo ir išmanyno šioje srityje. Deja, tačiau dažnai nepatyrusios meistrės darbą atlieka klaidingai, dėl to galite likti nusivylusios blakstienų laminavimo efektu. Svarbu, kad blakstienų meistrė neužlenktų per daug, nes tuomet jų forma atrodys netvarkingai ir negražiai.  Taip pat blakstienos gali susigarbanoti ir susilpnėti. Taupyti nereikėtų jei norite būti užtikrintos, kad viskas būtų atlikta taip, kaip reikia ir blakstienos būtų palepintos, o ne sugadintos.  

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO KURSAI  

Blakstienų laminavimas yra vis labiau populiarėjanti procedūra. Dabar pats tinkamiausias metas mokytis šio amato. Jei esate neapsisprendusi į kurią grožio sritį orientuotis, išbandykite save čia. Kursai yra pakankamai nebrangūs, o suteiktos žinios leis susikurti sau darbo vietą. Mūsų partnerių „Priaugink.lt“ rengiami blakstienų laminavimo kursai kainuoja tik 99 EUR. Vos po kelių atliktų procedūrų pirmosioms klientėms Jūs jau atsiimsite savo investiciją skirtą kursams.  

Šie kursai vyksta itin mažose mokinių grupėse. Taip sukuriama jauki atmosfera, o dėstytoja gali kiekvienai mokinei (-iui) suteikti pakankamai dėmesio, padėti suprasti visą eigą, suprasti į ką svarbu atkreipti dėmesį. Kursai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje ir Druskininkuose. Apie vykstančių kursų datas galima sužinoti „Priaugink.lt“ svetainėje.  

Mokymus veda patyrusios dėstytojos, turinčios ilgametę patirtį ir apmokiusios jau ne vieną šimtą naujų specialisčių. Pačios dėstytojos jau ne vienus metus dirba šioje srityje, todėl jų patirtis ir žinios neįkainojamos. Ypatingai patarimai iš asmeninės patirties.  

Kursų metų būsite supažindinamos su teorija bei stebėsite kaip dėstytoja atlieka procedūrą. Įsisavinusios reikiamas žinias pačios atliksite procedūrą realiam žmogui. Modelį rekomenduojama atsivesti, tačiau esant poreikiui dėstytojos mielai suranda Jums modelį.  

Kursų metu iš karto įgausite ir praktikos. Vykstant mokymams, jų metu nereikia rūpintis priemonėmis - viskas įtraukta į mokymų kainą. Na, o po mokymų iš karto galite įsigyti reikiamas priemones su didele nuolaida. Taip pat net ir po kursų visada galite konsultuotis telefonu, el. paštu ar žinutėmis socialiniuose tinkluose. Po kursų gausite sertifikatą, kuris galios tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse.  

Blakstienų laminavimo kursai rengiami ne tik grupėms, bet ir individualiai. Už individualius kursus sumokėtumėte apie 180 EUR. Tačiau tokiu atveju visas dėmesys skiriamas tik Jūsų įgūdžių lavinimui. Taip pat jau galima mokytis kartu ir antakių laminavimo amato. Taip tapsite tokia specialiste, kuri klientei galės pasiūlyti procedūrą atitinkančią jos poreikius. Antakių laminavimas šiuo metu taip pat dar tik populiarėjanti procedūra, o meistrių atliekančių šią procedūra dar labai mažai. Todėl šiuo metu puiki galimybė tapti viena lyderiaujančių meistrių.  

Kaip matote, tai puiki proga tapti profesionalia specialiste grožio paslaugų sferoje, kurios populiarumas dar tik auga. Blakstienų laminavimas dar pakankamai nauja ir daug potencialo turinti paslauga. Moterys paskutiniu metu vis dažniau siekia natūralaus įvaizdžio, o blakstienų laminavimas būtent tai ir suteikia. O jei procedūra atlikta kokybiškai ir tinkamai, blakstienos ir augs daug sparčiau.  

Blakstienų laminavimas  puiki išeitis norinčioms natūralaus grožio ir negalinčioms prisiauginti dirbtinių blakstienų. Natūralus, tačiau šiek tiek paryškintas grožis visada atrodys žaviau. Be to, šie metai ir mados pasaulyje kalba apie natūralumą, žemiškas spalvas tiek drabužiuose, tiek nagų dizaine ar šukuosenose. Kiekviena savyje turime išskirtinio žavesio, tad kodėl jo neprabrėžus, o ypač tokiu būdu, kuris padeda atgaivinti blakstienas.    

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: