Dantų balinimas: atsakymai į visus kylančius klausimus

2019-09-23

Dantų balinimas: atsakymai į visus kylančius klausimus

Balti dantys yra tai ko norime visi. Jie suteikia didesnio pasitikėjimo savimi bei žavesio. Pripažinkime – mums visada maloniau bendrauti su gražios šypsenos savininkais. Todėl nenuostabu, kad dantų balinimas visame pasaulyje yra viena populiariausių dantų gražinimo procedūrų. Lietuvoje dažniausiai savo šypsena rūpinasi jaunesnio amžiaus moterys ir vyrai bei žmonės dirbantys šou verslo srityje. Tačiau nebūtina būti žvaigžde, kad galėtumėte mėgautis gražia šypsena... Taigi viskas ką reikia žinoti apie dantų balinimo procedūrą jau čia!

Kodėl mūsų dantys su laiku praranda baltumą?

Tai, kad bėgant metais mūsų dantys tampa tamsesni ar pagelsta gali nulemti daugybė priežasčių: senėjimo procesai, genai, kai kurių vaistų vartojimas, dantų trauma, netinkamas dantų kanalų gydymas, maiste esantys dažikliai, rūkymas, stiprios arbatos ar kavos vartojimas, dažnas mėgavimasis vynu, per didelis fluoro, geležies kiekis geriamajame vandenyje.

Ar visiems galima balinti dantis?

Dažniausiai žmonės nežino, kad dantų balinimas tinka ne visiems. Žmonėms, turintiems labai jautrius dantis, nėščioms ir maitinančioms moterims, vaikams iki 18 metų bei asmenims, sergantiems dantenų ar burnos ertmės ligomis šios procedūros netinka. Alergiški žmonės visų pirma turėtų išsitirti, ar jie nėra jautrūs vandenilio peroksidui, latoksui ar labai ryškiai šviesai. Jei nesate tikri, ar Jums galima atlikti dantų balinimą, pasitarkite su savo odontologu.

Nuo ko priklauso kiek ilgai dantys išliks balti?

Tai, kiek laiko išliks procedūros rezultatas, priklauso nuo žmogaus higienos, mitybos, žalingų įpročių. Tačiau kiek ilgai išliks balti dantys, taip pat priklauso ir nuo to, ar procedūrą darėtės patys, nieko apie ją nesuprasdami, ar vis tik pasitarėte su specialistu. Būtina žinoti, kad balinimo procedūrų efektyvumas priklauso nuo preparato koncentracijos, šviesos šaltinio galingumo, bei nuo vartojamo maisto pobūdžio ir nuo to, kaip žmogus laikosi burnos higienos. Norintiems gero ir ilgalaikio rezultato patartina pasirinkti dantų balinimą gydytojo odontologo kabinete, taip pat rinktis dideles klinikas, turinčias naujausios kartos įrangą bei  profesionalius specialistus, kurie nuolatos kelia kvalifikaciją Lietuvoje bei užsienyje.

Dantų balinimas Vilniuje

Vilniuje esanti „Šypsenų alėja“ laukia ne tik kiekvieno norinčio pasidaryti dantų balinimo procedūrą, bet ir burnos higieną. Ši procedūra būtina norint balintis dantis! Svarbu tai, jog taip pat šioje klinikoje atliekama biostimuliacija. Tai procedūra, kuri slopina uždegimus, padeda greičiau gyti herpes bei atstato mikrokraujotaką.Biostimuliacijos lazeriu, tai trumpa procedūra, paspartinanti žaizdų gijimą, slopinanti skausmą ir patinimą.

Dantų balinimas Kaune

Kaune dantų balinimą ir burnos higieną atlieka „Elite odontologijos klinika“. Profesionali burnos higienos procedūra – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, padedančių apsaugoti dantis bei dantenas nuo galimų pakitimų. Atliekant šią procedūrą bent 2 kartus per metus, ilgiau išsaugomi ne tik sveiki dantys, bet ir periodonto audiniai. O svarbiausia tai, kad po burnos higienos procedūros dantys bus visapusiškai gražesni ir baltesni. Po higienos procedūros kiekvienam pacientui dovanojamas balinimo gelis su kuriuo labai paprastu būdu namuose, patys pacientai galės išbalinti savo dantis ir džiaugtis dar baltesne šypseną!

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu – tai procedūra, kuomet dantys išbalinami gydytojo kėdėje per 1 kartą, o procedūra užtrunka vos 30 min. Balinimui naudojamas didesnės koncentracijos gelis, rezultatas greitas. Paprastai užtenka vienkartinės procedūros, po kurios vieną parą būna padidėjęs dantų jautrumas ir tiek pat laiko reikia vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų. Lazeris, veikdamas kaip aktyvatorius, sustiprina balinimo gelio poveikį, todėl gaunamas maksimalus efektas per trumpą laiką.

Dantų balinimo kainos

Dantų balinimo procedūrų kainos išties labai įvairios, tad pasakyti konkrečią kainą – sudėtinga. Tačiau, reikėtų atsižvelgti į tai, jog kaina priklausys nuo miesto ir klinikos, kurioje darysitės procedūrą bei Jūsų dantų būklės. Kaina gali svyruoti nuo 100 iki 200 eurų (kartais ir daugiau, ypač sostinėje). Taip pat reikėtų nepamiršti, jog prieš tai būtina burnos higienos procedūra, kuri kainuoja 30-50 eurų.

 

Taigi, pamirškite pageltusius dantis ir keliaukite pasikonsultuoti su gydytoju. Jei gausite leidimą balintis dantis, tuomet pirmyn! Tai procedūra, kuri leis Jums labiau pasitikėti savimi ir jaustis gražesniu žmogumi.

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: