Deimantinė mikrodermabrazija - kitoks veido odos valymas

2019-10-31

Deimantinė mikrodermabrazija - kitoks veido odos valymas

Veido valymas yra būtina grožio procedūra jei norime išlaikyti veido odą skaisčią, lygią ir švarią. Veido šveitimą atliekame namuose švelniais šveitikliais, na, o stropesnės apsilanko pas kosmetologę, kur atliekamas profesionalus veido valymas. Veido valymo metodų yra ne vienas - mechaninis, giluminis, ultragarsinis, vakuuminis, rūgštinis. Dar vienas ypatingai vertinamas veido valymo metodas - deimantinė mikrodermabrazija. Tai odą atjauninanti procedūra, kurią turėtų išbandyti norinčios akivaizdžiai matomų rezultatų jau po pirmojo karto. 

Kas yra deimantinė mikrodermabrazija? 

Deimantinė mikrodermabrazija yra vienas iš veido valymo - šveitimo metodų. Ši procedūra yra visiškai saugi ir atliekama per pakankamai trumpą laiką. Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros metu atliekama giluminis odos valymas intensyviai šveičiant odą. Oda šveičiama specialiu aparatu, kurio antgaliukas sudarytas iš lazeriu apdirbtų deimantų. Būtent dėl to ši procedūra ir vadinama deimantine mikrodermabrazija. 

Procedūros metu švelniais judesiais nušveičiamas viršutinis odos sluoksnis. Taip pašalinamos negyvos odos ląstelės. Šios ląstelės yra susiurbiamos specialiu vakuuminiu siurbliu, kuris įtaisytas tame pačiame prietaise. Deimantinės mikrodermabrazijos metu naudojami keli skirtingi antgaliai su skirtingo šiurkštumo deimantais. Taip oda nuvaloma ypatingai gerai. O svarbiausia tai, kad jau po pirmosios procedūros pamatomi akivaizdūs veido odos pokyčiai. 

Šiame video matote, kaip atliekama procedūra, kokia jos eiga. 

Kuo deimantinė mikrodermabrazija pranašesnė? 

Deimantinė mikrodermabrazija pranašesnė už kitus veido valymo būdus net keliais dalykais. Pirmiausia tai, kad veido odos būklė pagerėja jau po pirmo karto. O efektyviems rezultatams užtenka 3 - 5 kartų. Šios procedūros metu oda ne tik išvaloma, bet ir skatinami jos atsinaujinimo procesai, ženkliai pagerėja bendra odos būklė. 

Deimantinė mikrodermabrazija puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Be to, visiškai nesvarbu, koks Jūsų odos tipas. Ši procedūra atliekama visiems odos tipams. 

Procedūros metus nejaučiamas diskomfortas ar skausmas. 

Deimantinės mikrodermabrazijos poveikis odai

Deimantinė mikrodermabrazija turi daugybę pliusų. Ši procedūra ne tik valo giliausius odos sluoksnius, bet ir padeda odai greičiau atsinaujinti. Procedūros metu puikiai išvaloma veido oda, pašalinamas suragėjęs, negyvos odos ląstelių sluoksnis. Odai tampa lengviau kvėpuoti, ženkliai pagerėja kraujotaka ir daug geriau įsisavinamos priemonių veikliosios medžiagos. 

Po procedūros labai pagerėja limfinės sistemos darbas. Deimantinė mikrodermabrazija padeda gydyti aknę, sumažina inkštirų atsiradimą. Procedūra ne tik valo veidą, bet ir mažina raukšleles, randelius, pigmentines dėmes, lygina odą. 

Specialus vakuuminis siurblys procedūros metu teigiamai veikia odą, padeda paskatinti kolageno gamybą, didina odos elastingumą. Po procedūros sumažėja riebalinis sluoksnis, mažėja celiulitas, mažiau matomos strijos. 

Deimantinės mikrodermabrazijos pliusas tas, kad jos metu nereikia naudoti papildomų priemonių ar cheminių kosmetikos gaminių. Todėl tai viena saugiausių procedūrų. 

Deimantinė mikrodermabrazija padeda išspręsti labai daug odos problemų. Po keletos procedūrų akivaizdžiai sumažėja mimikos raukšlelių, net ir apie akis. Valymo metu sumažėja komedonų, poros tampa švaresnės, ne taip greitai užsikemša. . Ši procedūra puikiai tinka norintiems sumažinti aknę. Deimantinė mikrodermabrazija padeda panaikinti ar sumažinti įvairius randelius, taip pat padeda išlyginti odą. Oda po procedūros atrodo švytinti, lygesnė, gaivesnė, sumažėja pigmentinės dėmės, odos papilkėjimas. 

Kiek reikia deimantinės mikrodermabrazijos procedūrų? 

Nors jau po pirmos procedūros pastebėsite akivaizdžius rezultatus, specialistai rekomenduoja pereiti pilną kursą. Priklausomai nuo odos būklės ir siekiamo rezultato yra rekomenduojamos 5 - 10 procedūrų. Jas atlikti reikėtų kas savaitę ar 10 dienų. Vėliau, praėjus visą procedūrų kursą kas pusantro mėnesio rekomenduojama palaikomoji procedūra. Taip ilgiau išsaugosite rezultatus. Po pusės metų rekomenduojama procedūrų ciklą pakartoti. Po viso procedūrų kurso pastebėsite, kad ženkliai pagerėjo odos būklė, ji tapo lygesnė, vientisesnė, švytinti. Tai puikus būdas padėti odai greičiau atsinaujinti. 

Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros eiga

Deimantinė mikrodermabrazija atliekama žingsnis po žingsnio. Pirmiausiai atliekamas demakiažas, pašalinami bet kokie makiažo likučiai nuo veido odos. Oda yra dezinfekuojama. Tuomet specialiu aparatu, keičiant antgalius, atliekama mikrodermabrazija. Antgaliukai keičiami, kad būtų pasiektas efektyvesnis rezultatas. Naudojami skirtingo aštrumo deimantiniai antgaliai. Procedūra atliekama pasirinktoje srityje - veidui, paakiams, dekoltė ar kaklo sričiai. Taip pat gali būti atliekama visoms sritims iš karto. Pabaigus darbą aparatu, oda ištepama specialiu serumu ir palepinama maitinančia ar drėkinančia kauke. Nuvalius kaukę veidas patepamas kremu, kuris tinkamas būtent tam odos tipui. 

Ką reikia žinoti prieš procedūrą? 

Prieš atliekant deimantinę mikrodermabraziją nerekomenduojama tose vietose atlikti odos pilingo su glikolio rūgštimi, naudoti salicilo ar atlikti depiliacijos cheminiais kremais. Taip pat dieną prieš procedūrą venkite soliariumo, saulės, nesilankykite pirtyje ar baseine, nenaudokite makiažo priemonių. 

Idealiausias laikas deimantinei mikrodermabrazijas - ruduo, žiema ar ankstyvas pavasaris. 

Kada procedūra neatliekama? 

Nors deimantinė mikrodermabrazija yra saugi procedūra, tačiau yra atvejų, kuomet ji neatliekama. Procedūra neatliekama sergant diabetu, ŽIV, hemofilija, esant odos kuperozei (išsiplėtę odos kapiliarai), jei sutrikęs kraujo krešėjimas, sergant dermatitu, psoriaze. Procedūros negalima atlikti jei neseniai Jums buvo atliktas lazerinis odos šveitimas, jei prieš dieną deginotės ar Jums buvo atlikta depiliacija. Deimantinė mikrodermabrazija neatliekama ir besilaukiančioms moterims. 

Ką reikėtų žinoti po procedūros? 

Po deimantinės mikrodermabrazijos procedūros reikėtų laikytis specialisto nurodymų. Iš karto po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, tačiau šis simptomas išnyksta per kelias valandas. Savaitę rekomenduojama nesideginti saulėje, soliariume. Tiek pat laiko reikėtų vengti maudymosi baseine, vandens telkiniuose, lankymosi saunoje ar pirtyje. Savaitę nenaudokite veido odos šveitiklių. Taip pat atminkite, kad kelias dienas oda bus jautresnė, todėl tuo metu nepradėkite naudoti naujų kosmetikos priemonių. Taip pat venkite makiažo priemonių. Jas naudoti galite po kelių dienų, kai odos jautrumas sumažės. Kadangi nežinote, kaip oda gali sureaguoti.  Praėjus kelioms dienos po procedūros veido odos priežiūra įprasta. Jei procedūra buvo atlikta šiltuoju metu laiku, naudokite kremus su didele SPF apsauga. 

Kur atliekama deimantinė mikrodermabrazija? 

Deimantinė mikrodermabrazija atliekama kosmetologijos kabinetuose bei įvairiose grožio studijose. Mūsų tinkalapyje atrasite rekomenduojamus partnerius, kur procedūra Jums bus atlikta kokybiškas ir už geriausią kainą. 

Deimantinė mikrodermabrazija Vilniuje atliekama grožio namuose „M.U.U.S“ pas kosmetologę Beatą, „AND“ klinikoje pas kosmetologę Svetlaną Karkaletsis, estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centre „Aestheta“, pas kosmetologę Jolandą Haffar, studijoje „Mona“, „Oneself“.

Deimantinė mikrodermabrazija Kaune atliekama Gyčio Volkavičiaus kosmetologijos kabinete, „Beauty loft S3“ studijoje pas grožio specialistę Virginiją.

Deimantinė mikrodermabrazija Klaipėdoje atliekama grožio salone „Lingrid, Koloristikos studijoje pas kosmetologę Daivą. 

Mūsų puslapyje rasite ir partnerius Šiauliuose bei Ukmergėje, pas kuriuos taip pat atliekama deimantinė mikrodermabrazija. 

Deimantinės mikrodermabrazijos kaina

Deimantinės mikordermobrazijos kaina priklauso nuo to, kokioje srityje atliekama procedūra. Kaina svyruoja nuo 25 iki 40 eurų už vieną procedūrą. 

Deimantinę mikrodermabraziją rekomenduojame išbandyti kaip tik šiuo metų laiku. Tai pats tinkamiausias laikas, kadangi saulės mažai, todėl bus mažesnis ir odos jautrumas, nereikės taip saugoti nuo ultravioletinių spindulių. Taip pat suspėsite paruošti veido odą šiltajam sezonui. Nes visam kursui reikia mažiausiai 4 - 5 procedūrų. Todėl pasirūpinkite veido oda jau dabar, kad pavasarį pasitiktumėte su lygesne, skaistesne ir sveikesne oda. 

 

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: