Turi čekį? Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Kaip papuošti grožio saloną kalėdiniu laikotarpiu?

2019-12-05

Kaip papuošti grožio saloną kalėdiniu laikotarpiu?

Grožio salonas – vieta, kur Jūs ne tik suteikiate klientui grožio paslaugas, bet ir sukuriate jaukią atmosferą. Jūsų klientas gavęs visapusiškai gerą patirtį visuomet sugrįš. Tačiau tam, kad taip nutiktų, turite pasirūpinti, kad salonas atrodytų estetiškai ir jaukiai. Be to, dažniausiai grožio salonai turi didelius vitrininius langus, todėl suteikite malonumo ir praeivių akims. Apie grožio salono interjero idėjas jau esame pasakoję, šį kartą apie tai, kaip papuošti grožio saloną kalėdiniu laikotarpiu. Apžvelgsime šių metų spalvų tendencijas, medžiagas, eglutės puošimo subtilybes.  

Kalėdų tendencijos 2019 

Kiekvienais metais pateikiamos ne tik drabužių, nagų dizaino, plaukų kirpimų naujausios tendencijos, bet ir kalėdinių papuošimų tendencijos. Svarbiausia pasirinkti tinkamas spalvas, medžiagas ir formas. Grožio salonai šiomis tendencijomis turėtų vadovautis kiek labiau, kadangi tai vieta, kurią kasdien pamato daug žmonių. Tad apžvelkime, kas šiemet madinga dekoruojant interjerą Kalėdoms.  

Kalėdinių papuošimų spalvos 

Šiais metais spalvų pasirinkimas tikrai platus. Labiausiai dominuos žalia spalva su įvairiais atspalviais. Žalia spalva simbolizuoja ramybę, gerą nuotaiką, optimizmą. O juk būtent to mums ir reikia šiuo šventiniu laikotarpiu, kad nepervargtume nuo intensyvaus pasiruošimo šventėms.  

2019 puošimo tendencijos rodo, kad nesuklysite, jei pasirinksite koralų spalvą ar švelnią, pastelinę rožinę. Šios spalvos ramios, gerai nuteikia ir nuramina, atrodo estetiškai ir minimalistiškai 

Nebijokite ir ryškių, tamsesnių spalvų. Šiemet galite rinktis ir tamsiai mėlyną spalvą. Ši spalva turi raminanti ir užburiantį poveikį. Kaip pastebėjote, šių metų spalvų tendencija - ramybė, jaukumas, gera nuotaika. 

Jei norite tikros, kalėdinės dvasios - puoškite viską derinant tarpusavyje raudoną spalvą su balta. Toks derinys tikra Kalėdų klasika.  

Na, o jei norite grožio salone daugiau klasikos, rinkitės tokias spalvas: sidabro, aukso, balta ar net juoda. Tai spalvos, kurios vyrauja metai iš metų.  

Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas natūralumui. Pasirinkę dekoravimui medžio, džiovintų vaisių ir natūraliai žalsvas spalvas tikrai nesuklysite. Natūralios medžiagos padeda sukurti jaukią ir darnią kalėdinę nuotaiką. 

Vadovaujantis šių metų papuošimų ir dekoracijų spalvų tendencijomis, turėtumėte nepamiršti derinti jų su visu grožio salono interjeru bei jame vyraujančiomis spalvomis. Harmoninga aplinka visada maloniai nuteikia.  

Kalėdiniai žaisliukai eglutės puošimui 

Kaip gi Kalėdos be eglės. Jei Jūsų grožio salonas erdvus ir turite pakankamai vietos eglutei – puiku. Papuošta eglutė kiekvienam apsilankiusiam klientui tikrai pakels nuotaiką ir nuteiks šventiškai. Juk ir Jūs visada atkreipiate dėmesį į visas papuoštas eglutes, tiesa?  

Kokius žaisliukus rinktis eglutės puošimui? Šiais metais dominuoja stikliniai žaislai eglutei. Dekoruoti, raštais marginti ar vienspalviai burbulai puikiai papuoš Jūsų eglutę. Stikliniai žaisliukai suteiks daugiau puošnumo, sukurs prabangos pojūtį. Jei norite ramesnės aplinkos, puoškite harmoningai, per daug neapkraunant įvairiomis detalėmis.  

Be stiklinių burbulų, šiais metais labai madingi žaisliukai su įvairiais augalų motyvais, iškiliais raštais ir detalėmis ant žaisliuko. Papuošimai gali būti blizgučiai, juostelės, įvairūs piešinių motyvai. Geriausia, jei tai dekoruoti žaisliukai turės panašių motyvų, kaip Jūsų salone.  

Norisi sukurti įspūdį, rinkitės eglutės dekoracijas - gėles, paukščius, kurie šiais metais be galo madingi. Gėlės dominuoja didelės, plačiais lapais. Tokios įsegamos gėlės eglutei suteiks prabangos ir puošnumo. Derinkite gėles kartu su paukšteliais. Sukursite tikrą gyvybę eglutės šakose. Tokia eglute džiaugsis ne tik grožio salono darbuotojai, bet ir klientai. 

 

Kalėdinės lemputės - kokias rinktis?  

Grožio salonai turbūt neįsivaizduojami be švieselių languose. Šių metų tendencija - lyjančios lempučių girliandos. Jos kabinamos per visus langus, tai sukuriant varveklių, lietaus įspūdį. Anksčiau buvo puošiama įvairių spalvų girliandomis, paskutiniaisiais metais jų vietą užėmė baltos arba gelsvos spalvos LED lemputės. Jos atrodo tikroviškiau, primena žvakelių liepsneles. Be to, grožio salone derėtų išlaikyti estetiškumą, elegantiškumą, ko tikrai nesuteiks įvairių spalvų girliandos. Kartais mažiau yra geriau.  

Populiaru girliandas kabinti ne tik languose. Sukurkite jaukų kampelį su šveičiančiomis dekoracijomis ir ten įtaisykite LED švieseles. Jei puošite saloną minimaliai, nedidelės girliandos puikiai atrodo po plačia, apversta taure. Po ja kartu galite padėti ir kelis nedidelius burbulus. Na, o ant taurės kojelės pastatykite žvakelę. Tokios dekoracijos puikiai atrodo ant kavos stalelio, registracijos stalo.  

Šviečiančios girliandos ir dekoracijos ypatingai mėgstamos tų žmonių, kurie nori sukurti estetišką, minimalistinį vaizdą. Todėl grožio salone galite drąsiai naudoti įvairiais šviesų instaliacijas, lemputes. Tokios šviečiančios dekoracijos suteikia jaukumo ir estetikos pojūtį. Tokios dekoracijos nereikalauja jokios priežiūros, o šiuolaikinės technologijos gali leisti jaustis ramiai, jei paliksite lemputes įjungtas per naktį. Jei puošite salono langus, švieselių neišjunkite ir tamsiu paros metu. Taip Jūsų vitrinos visuomet susilauks daugiau dėmesio.  

Vitrinose populiaru kabinti ne tik girliandas, bet ir bumbulus, kurių viduje įmontuotos švieselės. Minimalu, gražu ir neperkrauta.  

Kalėdų eglė - gyva ar dirbtinė? 

Grožio salone rekomenduojame puošti dirbtinę eglutę. Gyvai eglutei reikia daugiau priežiūros, be to, ji neišsilaikys ilgą laiką, vėliau ims mesti spygliukus. Taip turėsite papildomo darbo, o laiko tam per šventinį laikotarpį tikrai nedaug. Juk visos moterys skuba gražintis.  

Dirbtinių eglučių pasirinkimas be galo platus. Rinkitės tokią, kuri savo išvaizdą primins gyvą eglutę. Rinkdamiesi dirbtinę tuo pačiu padėsite išsaugoti gyvas eglutes. Nes jomis pasidžiaugiame kelias savaites, o po to išmetame. Dirbtinė eglutė sutaupys ir laiko ir pinigų. Jos surinkimas paprastas, o puošti ją galėsite metų metus. Tereikės kas kartą pakeisti kelis akcentus ir ji kiekvienais metais atrodys vis kitokia.  

Jei neturite grožio salone pakankamai vietos didesnei eglutei, įsigykite nedidelę eglutę - dekoraciją. Puikiai atrodo eglutės pagamintos iš natūralių medžiagų. Tokia nedidelė eglutė atrodys net geriau, nei didelė eglė, jei Jūsų salonas nedidelis. Kartais užtenka vos vieno kito akcento, kad sukurtumėte šventinę nuotaiką.  

Žvakės - jauku ir stilinga 

Ar žinote, kad jaukumo Jūsų salonui suteiks žvakės? Jų pasirinkimas labai platus. Tai gali tapti ir puikia Jūsų salono interjero detale. Svarbiausia pasirinkite Jūsų salonui tinkamiausio dizaino žvakes. Jos gali būti kvepiančios, tik žinoma, reikėtų pasirinkti tokį kvapą, kuris nebūtų per daug stiprus. Kai kurie žmonės jautrūs kvapams.  

Žvakės įspūdingai ir šventiškai atrodo ant veidrodžio, kuris puoštas blizgučiais. Priklausomai nuo žvakės spalvos rinkitės sidabro ar aukso blizgesiu papuoštą veidrodį.  

Kurias grožio salono vietas dekoruoti?  

Turbūt kartais iškyla klausimas, kuris grožio salono kampelis tinkamiausias puošimui. Viskas priklauso nuo salono dydžio. Dažniausiai dekoruojami langai, matomoje salono vietoje statoma eglutė (jei jai turite pakankamai vietos), kavos staliukai puošiami žvakėmis, šviesos instaliacijomis. Svarbiausia, kad visko nebūtų per daug. Labai svarbu išlaikyti estetiką ir vientisumą. Vis tik esate grožio salonas, todėl kalėdiniai papuošimai neturėtų nustelbti bendro grožio salono įvaizdžio.  

Kviečiame pasigrožėti, kaip šiais metais atrodo JAV Baltieji rūmai. Tiek daug Kalėdų dvasios vienoje vietoje! 

 

Dekoruodami grožio saloną pasistenkite, kad jauku būtų tiek Jums, tiek Jūsų klientui. Prisiminkite – estetika ir derinimas yra svarbiausi dalykai puošiant saloną!   

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: