Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turi čekį? Kontaktai Dovanų čekis
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Kirpčiukai pagal Jūsų veido formą

2020-10-01

Kirpčiukai pagal Jūsų veido formą

Kirpčiukai puikus būdas pakeisti įvaizdį ir kardinaliai nekirpti plaukų. Jie paslepia trūkumus, pabrėžia privalumus ir kartais tampa puikiu stiliaus akcentu. Tačiau labai svarbu, kad kirpčiukai tiktų pagal veido formą. Tai kas tinka vienam, kitam gali atrodyti visiškai nekaip. Todėl išsiaiškinkime, kokie kirpčiukai Jums tiktų labiausiai. Kadangi tinkamas kirpimas ir forma labai svarbu.  

Kaip nustatyti savo veido formą?  

Tam, kad žinotumėte, kokie kirpčiukai Jums labiausiai tinka, pirmiausia reikia tiksliai žinoti, kokia Jūsų veido forma. Tad kaip tai padaryti? Tiesiog pažiūrėkite į save veidrodyje. Atkreipkite dėmesį į tris esmines veido sritis - žandikaulio, veido, plaukų ilgį. Tai svarbiausios sritys, pagal kurias bus daug lengviau pritaikyti plaukų kirpimą. Jei sunku pamatyti, kokia Jūsų veido forma, susiriškite plaukus, taip bus paprasčiau.  

Ovalo veido formakakta platesnė už smakrą.  

Kvadrato veido forma veidas kampuotų bruožų, ryškus žandikaulis, veido ilgis ir plotis panašaus dydžio.  

Apvali veido forma - panašus į kvadrato formą, ilgis ir plotis panašaus dydžio, tačiau priešingai nei kvadrato formos veidas, jis apvalesnis, švelnesnis.  

Širdies veido forma kai smakras yra itin siauras, dažniausiai ilgas, smailus. Šiek tiek primena trikampio formą. 

Pailga veido forma itin ryški kakta, skruostai ir žandikaulis tokio pat pločio, tačiau veidas pailgas.  

Kirpčiukai pagal veido formą 

Na, o dabar pažvelkime, kokie kirpčiukai labiausiai tinka pagal Jūsų veido formą.  

Širdies forma. Jei turi širdies formos veidą, Tau labiausiai tiks lengvi kirpčiukai, jie turėtų būti ne per daug trumpi, dengti kaktą, o kraštuose lengvai pereiti į visų plaukų ilgį. Kirpčiukų kraštai plonesni, suteikiantys žaismingumo. Tokie kirpčiukai tiks ir ilgiems plaukams.

 
 
 
View this post on Instagram

my everyday mood ✨#brunette #girl #bangs #gold #fallvibes

A post shared by Anna Wąsiak (@anwasiak) on

Tačiau labai svarbu ir tinkamai juos formuoti išsiplovus galvą. Pirmiausiai išdžiovinkite plaukus bent 70 %, tuomet apvaliu šepečiu pakelkite kirpčiukus ir džiovinkite juos iš apačios. Taip jie įgaus purumo ir pilnumo. Formavimą užbaikite vėsia oro srove. Be to, išpurenti kirpčiukai labai tinka ploniems plaukams, jie tarsi suteikia apimties.  

 
 
 
View this post on Instagram

Some call it a fringe, some call them bangs, I call it free botox 🙌🤣😉 #fringebenefits

A post shared by Katie Gleeson (@katieinthecountry) on

Apvali forma. Apvalios formos veido savininkės dažnai mano, kad kirpčiukai joms visiškai netinka. Ne vienas plaukų stilistas pasakytų, kad kai moteris turi apvalų veidą, ji dvejoja ir mano, kad taip veidas atrodys dar apvalesnis. Tačiau taip nenutiks, jei bus parinktas tinkamas kirpimas ir kirpčiukų forma. Jums puikiai tiks masyvesni, ilgesni kirpčiukai ant šono.

Perskirkite juos įstrižai ir šukuokite ant šono. Taip optiškai veidas pailgės ir neatrodys apvalus, žandikaulis taip pat atrodys ilgesnis.

 
 
 
View this post on Instagram

Bangs for round face!!yay or nay? #bangs #hairstyle #haircut #bangsroundface #top6trends #highlights #top6

A post shared by #top6trends (@top6trends) on

Masyvus kirpčiukai suteikia galimybių juos įvairiai formuoti, todėl kas kartą galite atrodyti vis kitaip ir paeksperimentuoti. Tokius kirpčiukus pirmiausia reikėtų pradėti džiovinti nuo šaknų, kad jie šiek tiek priglustų ir nesipūstų, po to apvaliu šepečiu juos šukuokite šiek tiek į šoną. 

Pailga forma. Jei Jūsų veido forma pailga, rekomenduojama rinktis sunkius, tiesius kirpčiukus, kurie baigiasi šiek tiek aukščiau antakio linijos. Kirpčiukai pailgam veidui tarsi suteikia pusiausvyrą, dėmesys krypsta į veido centrą. Pailgo veido formos savininkėms labai svarbu išlaikyti simetriškumą. O būtent sunkūs, tiesūs ir tvarkingi kirpčiukai gali tai padaryti. Na, o formuoti tokius kirpčiukus nesudėtinga. Tam labiausiai tiks irklo formos šepetys. Džiovinkite plaukus nuo šaknų link galiukų.

Ovali forma. Ovalo formos veido savininkėms tinka patys įvairiausi kirpčiukų variantai. Svarbiausia atrasti tai, kas labiausiai džiugins Jus pačią. Dažnai turint tokią veido formą tinka lengvi, trumpi kirpčiukai. Jie tarsi maištaujantys, suteikiantys žavesio.

Taip pat tiks kirpčiukai ant šono. Ovalus veidas itin simetriškas, todėl galite varijuoti su kirpčiukų formomis. Kirpčiukams rekomenduojama leisti natūraliai išdžiūti, prieš tai ištepus juos nenuplaunama kauke ar balzamu. Tai suteiks natūralaus žavesio.  

 
 
 
View this post on Instagram

Bangs, just bangs.🤎 • • • • • #bangsgirl #bangsqueen #brownhair #longhair #bangstyle #bangshairstyle #lovemybangs

A post shared by Csizmazia Adél (@adel.csizmazia) on

Kvadrato forma. Jei Jūsų veidas kvadrato formos, labiausiai tiks kirpčiukai, kurie šiek tiek užkris ant antakių linijos. Ilgi kirpčiukai padeda atkurti simetriją ir pusiausvyra veide. Taip pat galite kirpčiukus šukuoti šiek tiek ant šono. Kirpčiukus džiovinkite nuo šaknų link galiukų. Pirštais šiek tiek pasukite pačius galiukus. Išdžiūvus tiesintuvu tiesinkite tik pačius galiukus. Tuomet jie natūraliai kris ir sukurs tikrą harmoniją Jūsų veide.  

Labai svarbu, kad plaukų kirpimas padėtų Jums atrasti save, savo stilių. Todėl neeksperimentuokite namuose. Jei nusprendėte, kad norite pokyčių, keliaukite pas plaukų stilistą. Jis patars ir padės atrasti Jums tinkamiausios formos kirpčiukus, kuriais negalėsite atsidžiaugti.  

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: