Limfodrenažinis masažas: nauda, poveikis ir kainos

2019-06-04

Limfodrenažinis masažas: nauda, poveikis ir kainos

Limfodrenažinis masažas yra viena efektyviausių priemonių tiems, kas siekia užkirsti kelią įvairioms ligoms, nori pagerinti kraujotaką ar gydyti sutrikusią limfinę sistemą. Limfinės sistemos sutrikimas yra vienas dažniausių šiuolaikinėje visuomenėje. Žmonės mažai juda, daugelis dirba sėdimą darbą. Nesubalansuotas maistas, žalingi įpročiai taip pat neigiamai veikia mūsų organizmą bei limfinę sistemą.

Limfinė sistema ir jos reikšmė

Limfinė sistema yra tarsi atskira organizmo sistema, o pati limfa tai jungiamasis audinys, kuris jungia kraują ir audinių ląsteles. Limfinė sistema perfiltruoja į organizmą patenkančias medžiagas ir tai kas kenksminga išvalo. Visa tai vyksta limfos skysčiui cirkuliuojant organizme. Išsivalęs nuo toksinų, nereikalingų medžiagų, limfos skystis sugrįžta atgal į kraują.

Limfos sistemos sutrikimai sukelia tokius nepatogumus kaip venų varikozė, celiulitas, galūnių tirpimas, svorio padidėjimas. Nieko nedarant sutrikimai įsisenėja ir atstatyti limfinę sistemą vis sudėtingiau. Be to, limfinės sistemos sutrikimas paveikia ir emocinę būseną, silpsta imunitetas, atsiranda daug įvairių ligų.

Limfinės sistemos darbo gerinimui būtina subalansuoti mitybą, pasistengti daugiau judėti, na, o vienas iš efektyviausių būdų kaip išjudinti ir bent iš dalies atstatyti gerą limfinės sistemos darbą - limfodrenažinis masažas.

Limfodrenažinis masažas - kas tai?

Limfodrenažinis masažas yra vienas efektyviausių būdų padėti limfinei sistemai tinkamai veikti ir valyti organizmą. Be to šis masažas suaktyvina kraujotaką, padeda greičiau organizmui pašalinti susikaupusius toksinus, padeda mažinti svorį, greičiau regeneruojasi oda, pagerėja emocinė būsena, atsiranda daugiau energijos, sumažėja patinimų.

Limfodrenažinis masažas Kaune atliekamas tikrai ne viename salone, tuo tarpu mažesniuose miestuose kiek sunkiau atrasti daug vietų kur kokybiškai atliekamas limfodrenažinis masažas. Kokybiškas limfodrenažinis masažas Vilniuje atliekamas daugiau nei 20 salonų ir SPA centrų, kuriuos mes Jums galime užtikrintai rekomenduoti.

Limfodrenažinis masažas - kaina

Limfodrenažinio masažo kaina skiriasi nuo to kuo jis atliekamas – rankomis ar aparatu, taip pat ar masažas atliekamas visam kūnui ar tik rankoms, kojoms. Kainos prasideda nuo 14 EUR (tam tikrai kūno vietai) ir gali kilti iki 20 EUR ar 30 EUR ar daugiau už vieną apsilankymą. Žinoma, visada pigiau įsigyti apsilankymą visam kursui, taip sutaupoma tikrai nemaža pinigų suma.

Kokiais atvejais reikalingas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas populiariausias moterų tarpe, kadangi jis padeda išspręsti dažniau moterims atsirandančias bėdas. Limfodrenažinis masažas yra vienas efektyviausių būdų kovojant su celiulitu, antsvoriu, norint greičiau iš organizmo pašalinti toksinus, taip pat padeda sutrikus kraujotakai. Be to, tai labai puiki procedūra norinti po gimdymo greičiau sumažinti odos perteklių. Limfodrenažinis masažas ypatingai svarbus ir tiems, kas turi bėdų su kojų venomis.

Kaip atliekamas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas dviem būdais:

 • Limfodrenažinis masažas rankomis atliekamas lėtais judesiais, išilgai masažuojant limfos tekėjimo kryptimi. Taip suaktyvinama limfos cirkuliacija organizme. Be to, atliekant masažą rankomis, specialistas galės užčiuopti vietas, kurios yra užsikišusios ir dėl to sulėtėja limfos tekėjimas.

 • Limfodrenažinis masažas aparatu yra dažniau atliekamas nei rankomis. Salonai dažniausiai turi modernius aparatus, kurie procedūros metu aktyvina limfos tekėjimo kryptį. Būtent limfodrenažinis masažas aparatu greičiau suteikia norimą rezultatą. Taip pat tai puiki alternatyva tiems, kam nepatinka kai kiti juos masažuoja, čia viską atliks aparatas.

Limfodrenažinio masažo nauda

 • Atsikratoma celiulito.

 • Pagerinama ir suaktyvinama kraujotaka.

 • Lengviau numetamas antsvoris.

 • Greičiau susitraukia oda po gimdymo.

 • Gerinamas venų darbas.

 • Gerėja emocinė būsena.

 • Pranyksta galūnių tirpimas.

 • Oda greičiau regeneruojasi.

 • Iš organizmo greičiau pašalinami toksinai.

Limfodrenžinio masažo nauda yra nenuginčijama ir labai svarbu norint palaikyti gerą limfinės sistemos darbą, šį masažą rinktis ne tik atsiradus bėdoms, bet ir profilaktiškai. Taip sumažinsite iki minimumo įvairių ligų atsiradimą, padėsite organizmui lengviau atsikratyti įvairių kenksmingų medžiagų, džiaugsitės stipriu imunitetu bei gražia oda.Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: