Mikropigmentacija - ilgalaikė grožio procedūra

2019-09-11

Mikropigmentacija - ilgalaikė grožio procedūra

Kuri moteris nepasvajoja, kad atsikėlus ryte nereikėtų lėkti prie veidrodžio kasdieninėms procedūroms. Juk dauguma moterų kas rytą paryškina antakius, akis, kartais ir lūpas. Argi nebūtų smagu, kad nereikėtų kasdien to kartoti? Šiuolaikinė moteris jau rado sprendimą - mikropigmentacija 

Mikropigmentacija užvaldė pasaulio moteris. Ši procedūra leidžia paryškinti gražiausius veido bruožus ir kasdien atrodyti idealiai. Mikropigmentacija apima ilgalaikį antakių, lūpų, akių vokų makiažą. Taip pat padeda paslėpti tokias bėdas kaip praplikimas, spenelių aureolės asimetriškumas 

Mikropigmentacija – kas tai?  

Mikropigmentacija yra kosmetinė procedūra, kuri padeda labai tiksliai atlikti tam tikrų vietų ryškinimą. Procedūros metu specialiomis, itin plonomis adatėlėmis po oda yra suleidžiamas spalvos pigmentas. Mikropigmentacijos metu atliekami staigūs adatėlės dūriai. Naujausi aparatai atlieka net iki 250 adatos dūrių per sekundę. Tai šiek tiek panašu į tatuiruočių darymą.  

Naudojami kuo natūralesnės sudėties pigmentai, kad organizmas neatmestų suleidžiamos medžiagos. Mikropigmentacija atliekama įvairiomis skirtingomis technikomis, priklausomai nuo to, kokioje vietoje ji daroma.  

Mikropigmentacijos arba permanentinis makiažas padės Jums paryškinti lūpas, pakoreguoti jų liniją, vizualiai paryškinti ir padidinti akis, suteikti antakiams idealią formą ilgam laikui. Svarbiausia žinoti ko norite ir meistrė išpildys visus Jūsų norus! 

Kuo skiriasi mikropigmentacija nuo permanentinio makiažo?  

Dažnai galima išgirsti skirtingus tos pačios procedūros pavadinimus. Tačiau iš esmės mikropigmentacija ir permanentinis makiažas yra viena ir ta pati procedūra. Abu žodžiai yra sinonimai ir reiškia tą patį. Tad išgirdusios bet kurį pavadinimą, žinokite, kad tai yra ilgalaikis pigmento įvedimas  po oda. Galite išgirsti ir tokius pavadinimus kaip kosmetologinis dermopigmentavimastatuažas ar ilgalaikis kontūrinis makiažas. Tiesa, pavadinimas tatuažas nereiškia to paties, kas yra tatuiruotė. Mikropigmentacijos (tatuažo) metu pigmentas įleidžiamas daugiausiai iki 0,8 mm gylio po oda. Tuo tarpu darant tatuiruotę dažai įvedami apie 2 mm po oda.  

Kuo naudinga mikropigmentacija 

Mikropigmentacija leidžia paryškinti natūralų Jūsų grožį. Veido bruožai tampa išraiškingesni.  

Sutaupysite begalę laiko. Nebereikės kas rytą praleisti daug laiko prie veidrodžio norint paryškinti antakius, lūpas ar akis. Atsikėlus užteks tik nusiprausti ir jau galėsite keliauti ten kur Jums reikia.  

Mikropigmentacija padeda koreguoti nepatinkančias vietas, suteikti simetriją, paslėpti praplikusias vietas. Taip pat lengvai pakeičiama antakių, lūpų forma ir jų spalva. Spalva išliks visada ryški ir nereikės jaudintis, kad ji nusiplaus.  

Mikropigmentacija padeda paslėpti randus, įgimtus veido defektus. Be to, ši procedūra praktiškai nesukelia alergijų, kadangi naudojami natūralios sudėties pigmentai.  

Antakių mikropigmentacija 

Antakių mikropigmentacija yra turbūt populiariausia procedūra iš visų. Juk antakius moterys stengiasi pagražinti kasdien. Ilgalaikis permanentinis makiažas padeda turėti gražius antakius kiekvieną dieną. Šios procedūros metu galima išpiešti plaukelius, kurie atrodys ypač natūraliai. Antakių mikropigmentacija plaukeliais padengia bet kurią norimą vietą. Nors jie ir išpiešti, atrodo puikiai. Tad tai puikus išsigelbėjimas toms, kurių natūralūs antakių plaukeliai beveik neauga. Tiesa, pilna antakių mikropigmentacija ryškesnė nei tik šešėliavimas.  

Jei turite vešlius antakius ir norite, kad kasdien nereikėtų jų ryškinti - rinkitės antakių šešėliavimą. Moterys ypatingai dievina ombre šešėliavimo techniką. Šešėliavimas Jums suteiks tokį efektą, kaip ką tik išėjus iš grožio salono. Antakiai visada bus tarsi gražiai paryškinti šešėliais.  

Jei svajojate apie tikrai natūraliai atrodančius antakius, labai atsakingai rinkitės meistrę. Patirtis ir žinios labai daug duoda. Taip pat nesivaikykite pigiausių kainų. Pradedančios meistrės darbą atliks tikrai pigiau, tačiau kokybė turėtų būti svarbiau. Nepamirškite, kad efektas išlieka labai ilgą laiką.  

Lūpų mikropigmentacija  

Lūpų mikropigmentacija gali padėti daugeliu atveju. Mikropigmentacija padės išryškinti lūpų liniją, suteikti joms apimties. Na, o jei norite jas paryškinti ir pamiršti lūpų dažus - ilgalaikis permanentinis makiažas taip pat padės.  

Galima rinktis skirtingus variantus. Jei norite ypatingai paryškinti lūpas rinkitės kontūravimą ir pilną tušavimą. Taip lūpos ne tik atrodys, ne tik putlesnės, bet ir ryškesnės. Tik nepamirškite, kad gijimo metu užsidės šašiukai, tad teks pakentėti kelias savaites kol lūpos visiškai sugis.  

Akių vokų permanentinis makiažas 

Tai turbūt viena jautriausių vietų, kuriose atliekama mikropigmentacija. Antakių mikropigmentacija leidžia suteikti apimties net blakstienoms, kadangi procedūros metu galima užpildyti liniją tarp blakstienų ir antakių voko. Tokį efektą galima suteikti ir apatinėms blakstienoms. Moterys mėgsta išryškinti akių kontūrus, taip pat lengvai paryškinti pačius akių vokus.  

Jei akių vokų permanentinį makiažą išbandote pirmą kartą, rekomenduojame rinktis jį švelnesnį. Jo nenuvalysite ir ryškumas išliks tikrai daugiau nei metus. Todėl apgalvokite, ar tikrai esate pasiryžusi turėti ryškias akis kiekvieną dieną.  

Po akių vokų mikropigmentacijos labai svarbi priežiūra. Po procedūros praėjus kuriam laikui švelniai nuplaukite akių vokus. Rekomenduojama kelis kartus per dieną uždėti šaltus kompresus. Jie turėtų būti sausi. Vokus reikėtų tepti specialiu tepalu, kuris padės greičiau sugyti ir dezinfekuos. Kokį tepalą rinktis geriausia, rekomenduos procedūrą atlikusi meistrė.  

Spenelių aureolės mikropigmentacija 

Nors tai nėra viena populiariausių procedūrų, vis dėlto paklausą turi. Moterys nori pakoreguoti aureolės spalvos intensyvumą, formą ir simteriškumą. Graži krūtinė yra kiekvienos moters noras. Tad mikropigmentacija leidžia pakoreguoti jų išvaizdą. Ši procedūra taip pat labai praverčia jei dėl ligos buvo pašalinta viena ar abi krūtys. Tuomet išpiešta aureolė suteikia estetiškesnį vaizdą, o moteris jaučia mažesnį kompleksą. Po krūtų šalinimo, mikropigmentacija gali būti atliekama praėjus bent pusei metų.  

Trichopigmentacija 

Trichopigmentacija – tai dar viena mikropigmentacijos rūšis. Ši procedūra yra skirta žmonėms, kurie nori paslėpti ne itin malonią problemą - plikimą. Procedūros metu pigmentu užpildomos vietos, kuriose nebelikę plaukų. Taip paslepiama problema, žmogus jaučiasi labiau pasitikintis savimi.  

Šią procedūrą galima atlikti bet kurioje galvos zonoje. Taip pat puikiai tinka užmaskuoti randus, kurių vietoje taip pat turėtų augti plaukeliai.  

Mikropigmentacijos procedūros eiga 

Mikropigmentacija atliekama tik tiksliai aptarus norus su meistre (-u). Labai svarbu prieš procedūrą aptarti visas detales. Kartu nuspręskite kokia forma ir spalva Jums tinkamiausia. Pasikliaukite specialisto patarimais.  

Prieš procedūrą vieta, kurioje bus atliekama mikropigmentacija, nuskausminama. Taip nejausite visiškai jokio diskomforto. Tuomet atliekama procedūra specialiu aparatu arba pieštuką primenančiu įrankiu. Jos metu maža adatėle po oda įvedamas pigmentas. Šešėliuojant keičiami atspalviai. Mikropigmentacija yra patraukli ir tuo, kad yra labai daug skirtingų pigmentų atspalvių. Pigmentas dažniausiai rekomenduojamas vienu ar dviem tonais ryškesni nei natūrali spalva. 

Po procedūros specialistė papasakos kaip tinkamai prižiūrėti vietą, kurioje buvo atlikta mikropigmentacija. Nepamirškite, kad labai svarbu mažiausiai po 3 savaičių apsilankyti korekcijai. Jos metu apžiūrima ar visos vietos tinkamai pasisavino pigmentą, paryškinama ten kur reikia. O jei sugijus efektas Jums per ryškus, bandoma šiek tiek sušvelninti.  

Kiek laiko išlieka efektas?  

Po mikropigmentacijos procedūros efektas išlieka kartais net iki 3 metų. Tačiau labai svarbu pasidaryti korekciją tinkamu laiku. Neatlikus korekcijos rezultatas džiugins trumpiau. Vidutiniškai ryškumas išsilaiko 1,5 – 2 metus.  

Ko nedaryti prieš mikropigmentaciją 

Prieš mikropigmentaciją nerekomenduojama degintis saulėje ar soliariume. Tai sudirgins odą ir ji taps jautresnė. Jei mikropigmentacija atliekama lūpoms, jau kelias dienas prieš procedūrą vartokite vaistus nuo herpes viruso. Kelias dienas iki procedūros nenaudokite kosmetikos priemonių. Prieš pat procedūrą nevartokite kofeino turinčių produktų ir skysčių, nevartokite alkoholio, jokių kraują skystinančių vaistų. Jei Jūsų kraujas sunkiai kreši, būtinai informuokite apie tai meistrę.  

Priežiūra po mikropimentacijos 

Po mikropigmentacijos labai svarbu tinkamai prižiūrėti gijančias vietas. Kaip jau minėjome, jei permanentinis makiažas buvo atliktas akių srityje - atšaldykite jas. Padės sausi, šalti kompresai. Tai sumažins patinimą bei lengvą skausmą.  

Pasistenkite vietų, kuriose buvo atlikta mikropigmentacija neliesti, netrinti, nenaudokite kurį laiką jokių kosmetikos priemonių. Kurį laiką venkite soliariumo, baseino ar pirties.  

Būtinai laikykitės visų nurodymų, kuriuos Jums suteiks specialistė atlikusi procedūrą.  

Jei turite priaugintas blakstienas ir Jums buvo atliktas ilgalaikis makiažas akių srityje, sekantį priauginimą galima atlikti ne anksčiau nei po dviejų savaičių. Būtent per tiek laiko sugyja pažeistos vietos.  

Kada negalima atlikti mikropigmentacijos 

Yra tam tikrų atvejų, kuomet negalima atlikti šios procedūros:  

  • sergate tokiomis ligomis kaip AIDS, diabetas, hepatitas ar epilepsija; 

  • tuo metu labai paūmėjęs Herpes virusas; 

  • laukiatės ar maitinate krūtimi kūdikį; 

  • tose vietose, kur planuojama atlikti procedūrą, prasidėjęs uždegimas,  

  • turite ypatingai jautrią, alergizuojančią odą.  

Kaip pataisyti mikropigmentaciją 

Kartais pasitaiko, kad dėl meistrės kaltės arba dėl netinkamo pigmento spalvos pasirinkimo rezultatas nėra toks džiuginantis.  

Pirmas dalykas, kuris gąsdina klientes – tai nenatūrali išvaizda. Pirmas savaites nereikėtų išsigąsti ypač ryškių spalvų. Kol sugyja vietos, kuriose buvo atlikta procedūra, jos yra daug ryškesnės. Galutinis rezultatas geriausiai matomas po trijų savaičių. Tačiau jei ir po to Jūsų netenkina ryškumas, apsilankiusi korekcijai būtinai informuokite apie tai meistrę. Ji šviesesnių pigmentų dėka bent minimaliai pakoreguos spalvą.  

Jei Jūsų netenkina forma, tai taip pat pataisoma. Žinoma, antakių nesusiaurinsite jei jie atrodo per platūs. Vis dėlto, galima pašvelninti spalva. O esant per siaurai formai juos tiesiog paplatinti korekcijos metu. 

Kartais klientės skundžiasi, kad praėjus kuriam laikui spalva pasikeičia į žalsvą, violetinę ar rausvą. Taip nutinka dažniausiai dėl meistrės klaidos. Kuomet parenkama netinkama spalva, pigmentas su laiku pakeičia atspalvį. Labai svarbu, kad būtų atsižvelgta į odos tipą.  

Kodėl greitai išnyksta permanentinis makiažas?  

Nors pigmentas užpildomas po oda ir laikosi tikrai ilgą laiką, labai svarbu ir tinkama priežiūra. Jei nesilaikysite tam tikrų taisyklių, permanentinio makiažo procedūrą kartosite daug greičiau nei po 2 metų.  

Visų pirmiausia nepamirškite, kad vienos procedūros neužteks. Jei jau nusprendėte pasigrąžinti ilgam laikui, būtinai laikykitės cikliškumo. Svarbu atvykti korekcijoms. Po jų pigmentas tolygiau pasiskirsto ir efektas išlieka maksimaliai ilgiausią laiką. Korekcijos negalima atlikti anksčiau nei po 3 savaičių, geriausia palaukti mėnesį. Tik tuomet apsilankykite korekcijai. Per šį laiką visos pažeistos vietos spės tinkamai sugyti. Na, o jei lankotės po daugiau nei 2 ar 3 mėnesių, tai jau atnaujinimas, ne korekcija. Atnaujinimas taip pat labai svarbu. Atlikus visus tris žingsnius džiaugsitės idealiu rezultatu.  

Venkite dažno lankymosi soliariumuose, nepiktnaudžiaukite šveitikliais, rečiau lankykitės pirtyse. Kuo mažiau išoriškai šios vietos veikiamos, tuo geriau.  

Kur kokybiškai atliekama mikropigmentacija 

Minėjome, kad procedūros sėkmę ir norimą efektą daugiausiai lemia meistrės darbas. Rekomenduojame Jums kelis grožio salonus, kuriuose Jums bus suteiktos profesionalios paslaugos laikantis visų higienos reikalavimų.  

Antakių mikropigmentacija Vilniuje Jums idealiai bus atlikta grožio salone Lakšmina 

Antakių ar lūpų mikropigmentacija Kaune profesionaliai atliekama grožio salone Veido linija arba salone Beauty Loft S3 pas grožio specialistę Virginiją.  

Mikropigmentacijos procedūrų kaina 

Antakių mikropigmentacijos kaina svyruoja nuo 90 iki 144 Eur. Antakių mikropigmentacija šešėliavimo būdu kainuoja apie 90 Eur. Antakių mikropigmentacijos korekcijos kaina vidutiniškai siekia 40 Eur. 

Lūpų mikropigmentacijos kaina vidutiniškai siekia apie 100 Eur, jei atliekamas ir pilnas tušavimas suma gali siekti ir 190 Eur.  

Mikropigmentacija naudinga procedūra tiek siekiančioms paryškinti savo natūralų grožį, tiek norinčioms užmaskuoti problemines vietas. Svarbiausia pasirinkite tinkamą meistrę, tuomet galėsite džiaugtis kokybišku rezultatu.

Atgal

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: