Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Čekių savitarna Kontaktai Dovanų čekis
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Tinklaraštis

2021-02-25

6 korėjiečių grožio paslaptys, kurias privalote sužinoti

Dauguma sukurtų grožio puoselėjimų priemonių atkeliavo iš tolimosios Korėjos. Kiekviena korėjietė žino, kad graži veido oda yra tikroji grožio paslaptis. Iš Korėjos pas mus atkeliavo tokie produktai, kaip BB kremai, lakštinės kaukės, pagalvėlės paakiams. Būtent todėl korėjiečių moterų grožio paslaptys taip domina visas pasaulio moteris. Kas gi nenorėtų tobulos, lygios veido odos, kokia gali džiaugtis šios nuostabios šalies moterys. Jos itin vertina natūralumą ir nenaudoja daug makiažo priemonių. Atskleisime Jums net 6 korėjiečių grožio paslaptis. 

6 korėjiečių grožio paslaptys, kurias privalote sužinoti

2021-02-24

Kaip vizualiai išryškinti akis – 10 paprastų patarimų

Sakoma, kad akys – tai sielos veidrodis. Beje, ar žinojote, kad vaikinai pirmiausia pastebi Jūsų šypseną ir po to akis? Kiekviena mergina siekia, kad jos akys atrodytų didesnės, išraiškingesnės. Tam galima pasitelkti pačias įvairiausias priemones ir gudrybes. Tad dalinamės su Jumis 10 paprastų patarimų, kai vizualiai išryškinti akis! 

Kaip vizualiai išryškinti akis – 10 paprastų patarimų

2021-02-22

Naujausias trendas 2021 metais - SKINIMALISM!!

Skinimalism – ar jau teko išgristi apie šį naują trendą grožio srityje? Jei užsuksite pasižvalgyti į Pinterest platformą pamatysite, kad apie šią naujieną kalba kone viso pasaulio moterys. Skinimalism – tai odos minimalizmas, kuomet stengiamasi naudoti mažiau įvairių priemonių ir džiaugtis natūraliai švytinčia oda. Na, o kasdieninei odos priežiūrai moterys renkasi tik kelis produktus. Straipsnyje plačiau papasakosime, kodėl skinimalism trendas toks populiarus ir sužinosite, kokių priemonių reikia, kad oda atrodytų švytinti, gaivi ir jaunatviška.  

Naujausias trendas 2021 metais - SKINIMALISM!!

2021-02-21

Paprasti būdai, kaip išvengti organizmo dehidratacijos

Ar žinojote, kad net 70 procentų žmogaus kūno sudaro vanduo? Būtent todėl vanduo yra itin svarbus ir būtinas mūsų organizmui. Jei organizmui netrūks vandens, džiaugsitės ne tik puikia savijauta, bet ir gražia oda, plaukais bei nagais. Viskas, kas vyksta mūsų organizme, neapsieina be vandens. Vis tik dažnai žmonės išgeria per mažai vandens, o organizmas pamažu dehidratuoja. Papasakosime, kas gali nutik dehidratavus organizmui ir kaip to išvengti! 

Paprasti būdai, kaip išvengti organizmo dehidratacijos

2021-02-20

TOP vyrų kirpyklos ir barzdaskučiai Vilniuje

Egzistuoja vietos, į kurias neįleidžia moterų... Tai barzdaskutyklos! Čia išskirtinai – vyrų klubas, kuriame  dirba tik vyrai. Pagal nerašytas vidaus taisykles, moterys gali užeiti tik trumpam. O kas vyksta už tų paslaptingų durų? Čia vyrais pasirūpina tikri profesionalai, kurie išmano savo darbą. Jie atnaujins barzdos kirpimą, ją sumodeliuos pagal veido kontūrus. Auginant barzdą labai svarbu tinkama jos priežiūra. Tad šį kartą pristatome Jums geriausias Vilniaus barzdaskutyklas bei kirpyklas vyrams, juk barzdos skutimas ir modeliavimas tikro profesionalo darbas.  

TOP vyrų kirpyklos ir barzdaskučiai Vilniuje

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: