Veido masažai

63 paslauga (-os) / 34 salonas (-ai)
Filtrai
Paslaugos laiko rezervavimas
kaina
Nuo
iki Be ribų
Miestai
Veidas
Probleminės sritys
trukmė
asmenų skaičius

Veido masažai

63 paslauga (-os) / 34 salonas (-ai)
Stangri bei elastinga veido oda, suintensyvėjusi kraujotaka ir sustiprintas limfos tekėjimas – veido masažas puiki priemonė tai pasiekti!
Pasirinkite rezultatų pateikimą:
Paslaugos (63) Salonai (34)
Šiai paslaugai galite rezervuoti laiką salone
Kalvarijų 172A, Vilnius
4.5
Veido masažas KOBIDO 1 val.
1 val.
40.00 € 23.00 € Sutaupysite 42 %
KOBIDO masažas – tai japonų imperatorienės prašymu sukurtas masažas, padedantis išlaikyti jaunystę, natūraliai pagerinant odos būseną. Veido masažas KOBIDO – tai ne tik veido odos gražinimas, tai gaivinamoji procedūra, kuri atpalaiduoja, skatina kolageno gamybą, geresnį raumenų po paviršiniais audiniais darbą, suaktyvina kraujotaką, pagerina medžiagų apykaitą. Šio masažo metu greičiau pasišalina toksinai ir negyvosios odos ląsteles, suaktyvinamas veido raumenų tonusas, oda įgauna rausvą atspalvį, atjaunėja ir labiau švyti, subalansuojama ir sustiprinama veido energinė tėkmė, tai tarsi veido odos modeliavimas, suteikiant jam tiek vidinį, tiek išorinį spindesį. KOBIDO masažas ne tik pagerina odos ląsteles,gilesnių raumenų regeneraciją, bet ir turi bendrą sveikatingumo poveikį visam kūnui. Išskirtinis šio masažo bruožas yra pačioje veido masažo atlikimo technikoje. Dažniausiai besikartojantis judesys – stuksenimo judesys, kuris veikia kaip vibracija ir yra labai veiksmingas. Viena ranka atlieka vieną judesį, kita – kitą. Ši metodika veikia akupunktūros taškus, kurie subalansuoja veido gyvybinės energijos srautus, vidaus organų būklę, atkuria emocijų pusiausvyrą bei vidinę ramybę. KOBIDO masažas – tai jaunystės eleksyras, puiki ir išskirtinė prabanga dvelkianti dovana mylimam žmogui bet kuria proga,tai ypatingos kokybės bei technikos išpuoselėta procedūra.
Trukmė
1 val.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Kosmetinis veido, kaklo ir dekoltė masažas
30 min.
19.00 €
Šis masažas maloniai atpalaiduoja, suaktyvina masažuojamų sričių kraujotaką, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą. Tai savotiškas veido šveitimas. Artėjant vasarai, veido oda turi būti paruošta saulės procedūroms. Kosmetinis veido, kaklo ir dekoltė masažas palengvina odos kvėpavimą, išvalo užsikimšusias poras, palaiko veido, kaklo raumenų tonusą, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, išsiplečia kraujo ir limfos kapiliarai, padidėja odos atsparumas įvairiems neigiamiems išoriniams poveikiams. Toks reguliarus masažas stabdo odos senėjimą, pagerina odos būklę, ji tampa gražios šviesios spalvos, lygi ir elastinga. Šio masažo metu bus masažuojama kaktos, akių, nosies, skruostų sritys, raukšlės tarp nosies ir lūpų kampučių, burnos sritis, smakras ir skruostų pakraščiai, kaklas ir dekoltė. Šiam masažui bus naudojamas linų sėmenų ir kokoso aliejai, pasižymintys gausiais apsauginiais vitaminais A, C, E.
Trukmė
30 min.
Galiojimo trukmė
3 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį

APIE PASIUTUS LAPĖ RAŠO: